Konkurs fotograficzny - Sudety Drift 2009

Informacje na temat konkursu fotograficznego

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Lukasz
Posty: 591
Rejestracja: 02 sie 2005, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

18 maja 2009, 11:23

Zgodnie z tym co zapowiedziala przy swiniaku Karolina oglaszamy konkurs fotograficzny na...


NAJLEPSZE ZDJECIE ZLOTU SUDETY DRIFT 2009

Oto zasady konkursu:
1. zdjecie musi zostac zrobione podczas Zloty Sudety Drift 2009
2. zdjecie musi zawierac chocby najmniejszy fragment Mazdy MX-5
3. nie wolno w zaden sposob zmieniec, ulepszac, kadrowac zdjecia. Nie dozwolone jest rowniez uzywanie wszelkich programow mogocych polepszych zdjecie - od Painta po Photoshopa
4. jedna zaloga (samochod) moze wyslac tylko jedno zdjecie
5. wysyłając zdjecie autor zgadza sie na wykorzystanie go w celach innych niz tylko konkursowe (np. przekazanie do Mazdy Polska, czy w jakikolwiek inny sposob). O wykorzystaniu zdjecia w innych celach niz konkursowych autor zostanie poinformowany
6. zdjecia nalezy przesylac do konca dnia 24 maja 2009 (niedziela) na adres: lukasz.krawczynski@me.com
7. komisja w skladzie (Karolina, Five i ja) wybierze 10 najlepszych zdjec, ktore zostana opublikowane na forum i przez tydzien trwac bedzie ankieta, w ktorej kazdy uzytkownik forum bedzie mogl oddac swoj (jeden) glos na dane zdjecie.
8. glosowanie trwac bedzie do konca miesiac (mniej wiecej - to sie jeszcze obaczy ;-) )
9. nagrody w konkursie ufundowala Mazda Motor Poland (co jest nagroda? Niespodzianka


Pytania - prosze o PW lub lukasz.krawczynsk@me.com
7 zima z MX-5
Juna
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2009, 12:13
Lokalizacja: POZnan*

28 maja 2009, 21:56

Dostałam dzisiaj info, że są już podwieszone zdjęcia konkursowe, ale że nie mogłam ich znaleźć, daję linka innym ewentualnie zagubionym ;) http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?p=35522
Zablokowany