Zlot na Dzień Dziecka

Kraków

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

11 kwie 2009, 20:56

Bry :)

W okolicach 1 czerwca, ale w niedzielę (przed lub po 1 czerwca) organizuję Zlot Cabrioletów na Dzień Dziecka.

W sumie organizuję go od 16 grudnia, ale teraz już coś więcej wiadomo, to daje info tutaj :)

Sprawa wygląda następująco. Wpadłem na pomysł, żeby na Dzień Dziecka powodzić dzieciaki z jakiegoś Domu Dziecka.
Razem z innym klubowiczem cabrio-clubu wybrałem się do Domu Dziecka Nr 7 [URL=http://www.krakow.pl/miasto/mikolaj2005.php?id=mikolaj2005/03.html]tutaj więcej o nich[/URL] żeby zapytać, czy byli by zainteresowani takim czymś. Bardzo entuzjastycznie pani dyrektor do tego podeszła.
Obecnie jesteśmy na etapie wytyczania trasy gdzie pojedziemy.
Ogólnie jest zdecydowanie więcej zgłoszonych samochodów niż dzieciaków do wożenia :)

Zainteresowanych przejażdżką będzie ok. 14 dzieci + 3-4 opiekunki. Z tego 8 dzieci jest w wieku do 12 lat, reszta jest starsza ( max 6 klasa podstawówki). (stan na 18 luty 2009)

Do roadsterów wg przepisów jeśli ktoś nie posiada pełnoprawnego fotelika to może przewozić tylko dzieci powyżej 12 roku życia lub mającego 150cm wzrostu.

Wstępnie wahamy się, nad grillem lub wycieczką do ZOO.

Znaleźli by się wśród Was jeszcze jacyś chętni na taką imprezę ?
leDiable
Posty: 942
Rejestracja: 29 lip 2007, 0:20
Lokalizacja: Kraków

11 kwie 2009, 20:59

Ja mogę opiekunkę jakąś powozić, co by była przed 30stką :razz: :twisted:
tel: 500294594 skype: lediable86
przemasi
Posty: 1610
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:37
Model: Inny

11 kwie 2009, 23:07

leDiable pisze:Ja mogę opiekunkę jakąś powozić, co by była przed 30stką :razz: :twisted:

oj leDiable, leDiable...pana opiekuna za to dostaniesz :mrgreen:
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

12 kwie 2009, 9:06

Właśnie nie wiem jak to jest, ale większość na cabrio-clubie napisała, że by przygarnęli ładne opiekunki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jakoś to podzielimy :) Jak będą brzydkie to damy komuś do cabrio wszystkie 3-4 hurtowo :lol: :wink: :wink: :wink:
meiselp
Posty: 151
Rejestracja: 12 sty 2007, 16:31
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

12 kwie 2009, 10:20

Chętnie wezmę udział, jeśli tylko przepisy pozwolają na przewóz dzieciaka. A dla leDiabla proponuję kuratora a nie opiekunkę ;-)
leDiable
Posty: 942
Rejestracja: 29 lip 2007, 0:20
Lokalizacja: Kraków

12 kwie 2009, 16:11

Żartowałem z tą opiekunką, pewnie bym dostał wałkiem po głowie od pewnej pięknej :razz:
tel: 500294594 skype: lediable86
Sebi
Posty: 373
Rejestracja: 31 lip 2008, 18:28
Lokalizacja: Koło

13 kwie 2009, 0:12

Pewnie nie do końca żartowałeś, a teraz chcesz wyjść z twarzą :razz: :razz: :razz: Szkoda że mam daleko do Krakowa może i mi by się opiekuneczka trafiła :mrgreen:
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

12 maja 2009, 16:02

Byliśmy. W sumie wszystko dogadane.

Pojedziemy na ognisko/grilla do Tyńca. Jeśli chodzi o lokalizację, to ten parking na którym byliśmy kiedyś na spocie w weekendy pęka w szwach. Ale jakieś 50m od niego przy tej wąskiej fajnej drodze (tubylcy mówią na nią OeS ;) ) jest przy skałkach teren wysypany kamieniami z fajnym miejscem do siedzenia, ogólnie by się tam samochody zmieściły wszystkie bez problemu. Są też ławeczki. Problem w tym, że jest to teren prywatny. Ale w niedziele pozaczepiałem troche ludzi i dowiedziałem się, że to jest winnica (powyżej) i kto jest jej właścicielem. Wiem jak się właściciel nazywa i gdzie mieszka. Podjadę i zapytam czy by pozwolił nam tam wjechać :)
Jak nie, to pozostaje miejscówka przy lesie.
Tam tylko przyjeżdżają:
1. Grzybiarze
2. Spacerowicze (sporadycznie)
3. Pary :P
Miejscówka też jest spoko. Mój samochód z właśnie tą miejscówką w tle trafił do tegorocznego kalendarza cabrio-clubu ;) Ładniej było by na tym terenie prywatnym, ale jak by sie nie udało to jest plan B ;)

Dowiedzieliśmy się, że najlepiej było by zorganizować ten zlot dla dzieciaków w tygodniu. Nie wiem jak większość z Was by się pisała np na wtorek 2 czerwca. Pewnie słabo. Dlatego wstępnie ustaliiśmy, że najlepiej by było w sobotę 6 czerwca około 10:00-11:00-tej. Dlaczego w sobotę? Ponieważ dzieciaki często jadą na weekend do rodzin i w niedziele jest ich malutko. W sobotę ten zlot by trwał tak, żeby mniej-więcej na 15-tą już odwieźć dzieciaki spowrotem. Oczywiście zlot jest całkowicie uwzględniony od pogody. Musi być ładnie. Termin jest elastyczny, w razie czego przestawimy o tydzień później. Nie ma problemu.

Pani dyrektor mówiła, że w sumie wszystkich by było 20-25 dzieci. Jeśli nadal wszyscy są tak samo entuzjastycznie wśród nas nastawieni to nie będą wszystkie cabriolety zapełnione na full. Może się okazać, że po 1-2 osoby wystarczy zabrać. Pani dyrektor mówiła, że w sumie to 4 dzieci są malutkie (końcówka podstawówki i 1 klasa) dla których na pewno (wg niej) powinny być poddupniki. Pod względem prawnym nic sie nie zmieniło ;)

I to chyba wszystko :)

PS: Pani dyrektor zapewniła nas, że mają kiełbase ;)
radek77
Posty: 541
Rejestracja: 23 sie 2008, 10:08
Lokalizacja: kraków i okolice;)

12 maja 2009, 16:04

jeśli to nie niedziela, to ja tez chętnie się w sumie pisze
Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam.
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

12 maja 2009, 20:36

Troche to przestawilo moj terminarz... Powiem tak - jak dotre nad ranem do PL i zdaze sie przesiasc w Madzie to sie pojawie. Niestety na dzien dzisiejszy nie moge nic obiecac... Przepraszam.

Pozdrawiam
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

12 maja 2009, 20:59

Spoko. Termin jeszcze i tak jest ruchomy. Wszystko zależy od pogody. Musi być ładnie. Na 99% to będzie sobota. Ale która, to już zależy od natury :)
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

25 maja 2009, 19:58

Proszę dopisywać się tutaj, kto by był chętny na spot dla Domu Dziecka nr7 w Krakowie.
Najprawdopodobniej odbędzie się on w sobotę 13 czerwca o godzinie 11:00. Wszystko zależy od pogody. Jeśli by miała być kiepska, to tydzień później.

Muszę wiedzieć ile mogę się spodziewać samochodów. im więcej tym lepiej :)
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

07 cze 2009, 9:54

Halo halo, nikomu się nie chce? :roll:
meiselp
Posty: 151
Rejestracja: 12 sty 2007, 16:31
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

07 cze 2009, 17:17

Przykro mi ale w wersji pierwotnej czyli w okolicach 1 czerwca mogłem się udzielić, niestety w następny weekend mam wesele w rodzinie więc nic z tego w moim wydaniu.
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

07 cze 2009, 19:02

Jak bede i bedzie ladna pogoda oraz moja Polowa zezwoli to sie oczywiscie zamelduje :twisted:
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

09 cze 2009, 10:19

Zauważyłem, że cała masa ludzi albo idzie na wesele, albo z jakiegoś powodu wyjątkowo nie da rady.

Głupio mi trochę przed dziećmi. Oczywiście nie mogę mieć do nikogo pretensji i nie mam :) W lutym jak o tym pisałem na cabrio clubie to chętnych było z 15 samochodów. Teraz widzę, że może połowa z tego została :(

Jutro będzie decydujący dzień i być może o kolejny tydzień przestawię ten zlot. Bo głupio tak w parę samochodów :roll:

Edit: W sobotę ma być 20 stopni i słońce.
meiselp
Posty: 151
Rejestracja: 12 sty 2007, 16:31
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

09 cze 2009, 10:40

Nie obraź się bo naprawdę koncepcja była słuszna i w pełni ją popieram ale od momentu ogłoszenia termin zmieniał się jak poglądy polityczne Richard'a Henry'ego Czerneckiego więc nie miej żalu, że ludzie mają też swoje życiowe plany. Dla Twojej informacji dla pierwszego terminu odwołałem swój udział w zlocie klasowym, bo skoro obiecałem być to ta sprawa była dla mnie na pierwszym miejscu.
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

09 cze 2009, 18:00

meiselp, termin od razu pisałem, że jest ruchomy.
Nie jest on w ogóle uzależniony od mojego "widzimisię".

Okazało się, że Iwan, czyli współorganizator nie mógł uczestniczyć w ubiegłą sobote. Naprawdę źle bym się czuł organizując ten zlot mimo jego nieobecności, bo on naprawdę dokładał wszelkich starań aby zorganizować zlot. Kilkakrotnie jeździliśmy razem do Domu Dziecka dogadywać szczegóły.

Niestety pani Dyrektor po dzisiejszym telefonie poinformowała mnie, że w tę sobotę nie da rady :shock: Pomimo faktu, że ustatliliśmy ten dzień jako termin zlotu. Okazuje się bowiem, że na tę sobotę ma być 7 dzieci w całym Domu Dziecka (w różnym wieku, nie same maluchy).
Za tydzień w piątek jest zakończenie roku szkolnego. Na poniedziałek mam mieć listę dzieci zadeklarowanych do udziału w sobotę 20-tego.

Przyznaję się, że straciłem już całą motywację ... Ale ja nigdy się nie poddaję.

Przepraszam za spowodowane zamieszanie. Jeśli chodzi o mnie to ja mogłem/mogę w KAŻDYM terminie. To nie jest tak, że zmieniam żeby wszystkich zdezorientować i zniechęcić.
Myślałem, że ludzie będą do tego poważniej podchodzili. U niektórych okazało się inaczej.
Ale cała wina spada na moje barki i dlatego przepraszam.
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 995
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

09 cze 2009, 21:17

DieSpinnePL, ja ze swojej strony przpraszam, bo niestety juz 20tego mnie nie bedzie... taka praca... Idea byla swietna, cel szczytny. Ze swojej strony moge tylko przeprosic i zalowac, ze tak to sie ulozylo.

Pozdrawiam
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
DieSpinnePL
Posty: 1982
Rejestracja: 05 paź 2007, 18:03
Model: NA
Lokalizacja: Skawina/Kraków

13 cze 2009, 15:05

Zlotu nie będzie.

Gdyby ktoś w przyszłości chciał taki zorganizować to podpowiem na co należy uważać.
Zablokowany