Zlot "Test & Training" Bednary 2009

zaległy zimowy

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

05 kwie 2009, 0:07

To wciąż ja - Prezes, chociaż już pod nowym pseudonimem operacyjnym. :mrgreen:

Cóż więcej można dodać do powyższych postów? :mrgreen: Podpisuję się pod nimi wszystkimi... :grin:

My również chcemy gorąco podziękować Organizatorom. :grin: Na każdym etapie imprezy czuliśmy Waszą troskę o nasze uśmiechy, jak najlepsze samopoczucie i o to, byśmy wyjechali z Wielkopolski maksymalnie zaspokojeni i doładowani miatowymi wrażeniami. :mrgreen: Wydaje mi się że dzisiejszy dzień trwa już dobre 30-40 godzin, a od natłoku emocji i wspomnień ciężko jest mi przypomnieć sobie poranek... :mrgreen:


Dziękuję również wszystkim Uczestnikom. :grin:
Wspaniale było poznać Was na żywo, zobaczyć jak się śmiejecie i promieniejecie siedząc we wnętrzach swoich aut. :mrgreen:
:mrgreen:
Po dzisiejszym dniu jednego jestem pewien - emocji w Sudetach nam nie zabraknie. :mrgreen:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

05 kwie 2009, 9:13

Kolejny zlot z naszą miatką mamy Wszyscy za sobą. Piękna pogoda, organizacja i prekwencja dopisały na 102% Dziękuję i składam gratulację organizatorom zlotu za perfekcyjne przygotowanie trasy oraz niespodzianki podczas naszej przygody z mx-5.
Dzięki również wszystkim dojezdnym uczestnikom za przyjazd i świetną zabawę.
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

05 kwie 2009, 10:50

a tu kilka fotek od nas :cool:
Załączniki
sudety.JPG
kto jedzie na Sudety drift??
sudety.JPG (122.58 KiB) Przejrzano 907 razy
Demol.JPG
Kolega Demol na trójkołowcu
Demol.JPG (102.79 KiB) Przejrzano 891 razy
Juna
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2009, 12:13
Lokalizacja: POZnan*

05 kwie 2009, 12:36

W kwestii formalności już ostatnich:

Wynik generalnie:
1. Mayk
2. Tomek P.
3. Agent
4. Blaise
5. Wocio
6. Maciej Rz.
7. Wojtek P.
8. Fiveopac
9. Jarek J.
10. JTMX-5NBFL
10. Przemasi

Najlepsze przejazdy z toru:
1. Tomek P.
2. Fiveopac
3. Mayk
4. Agent
5. Maciej Rz.
5. Wocio
7. Demol
8. Blaise
8. MK
10. Pmcomp

Najlepsze rowerki:
1. Maciej Rz.
2. Wojtek P.
3. Agent
3. Blaise
5. JTMX-5NBFL
6. Mayk
7. Jarek J.
8. Sławek F.
9. Tomek P.
9. Prezes (tzn. Junior :) )

Gratulujemy wyników, mamy nadzieję że niezależnie od nich bawiliście się dobrze!

Pozdrawiam
Juna
Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3144
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

05 kwie 2009, 13:03

A tu próbka „wyczynów” naszych :mrgreen:
Można się śmiać :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=outVcGBTKm0

http://www.youtube.com/watch?v=BCgq5UTIzzY
Jest ryzyko - jest przyjemność
przemasi
Posty: 1610
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:37
Model: Inny

05 kwie 2009, 13:03

juna pisze:mamy nadzieję że niezależnie od nich bawiliście się dobrze!

juna, przeczytaj te wszystkie ostatnie posty od wczorajszego wieczora...było wprost genialnie, wszyscy są zachwyceni :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

05 kwie 2009, 15:40

Proponuje aby wszystkie multimedia ze zloty wrzucac do osobnego tematu
:arrow: http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?t=2317 :idea:

Łatwiej bedzie za jakis czas dokopac sie do fotek ze zlotu oraz ew. nowym forumowiczom zobaczyc jak sie bawilismy :)
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
MK
Posty: 60
Rejestracja: 18 sty 2006, 16:32
Lokalizacja: Otwock

05 kwie 2009, 17:08

Było świetnie!
Gratulacje za profesjonalne przygotowanie i znakomitą formułę zlotu, różnorodność i intensywność atrakcji.
Serdeczne podziękowania dla Organizatorów i uczestników za wspaniałą zabawę.
Do zobaczenia w Sudetach! :grin:
Juna
Posty: 113
Rejestracja: 07 mar 2009, 12:13
Lokalizacja: POZnan*

05 kwie 2009, 19:49

przemasi pisze:juna, przeczytaj te wszystkie ostatnie posty od wczorajszego wieczora...było wprost genialnie, wszyscy są zachwyceni :mrgreen:


Lubię jak się mnie chwali i tyle! Więc jak chcecie to chwalcie nas wszystkich dalej! :-)
Przemasi - burze piaskowe były super, szkoda że nie udało mi się zobaczyć tych wodnych, ale z racji powierzonej funkcji nie mogłam się udać na matę... Następnym razem!
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2009, 20:01 przez Juna, łącznie zmieniany 1 raz.
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

05 kwie 2009, 19:50

W uzupełnieniu wyników dodam, że podano wyniki pierwszej dziesiątki, ale na liście startowej było razem 31 Miat (plus kilka towarzyszących, niezapisanych, które nas odprowadzały do pierwszego postoju), a w konkurencjach brało udział 29 załóg (pierwsze dwie to organizatorzy).

Dziękuję za miłe słowa. Cieszymy się, że się dobrze bawiliście.
Jak zwykle mam niedosyt. Poznałem wielu nowych sympatycznych "wariatów", ale z wieloma z Was w ogóle nie zdążyłem porozmawiać. Ze starymi zwariowanymi miatomanami też się nie "nabyłem". Zauważyłem, że wielu z Was na prawdę potrafi dobrze sobie radzić z tym cudownym przyrządem jakim jest MX-5, a Ci początkujący też po pierwszych nieśmiałych próbach zaczęli odważniej wchodzić w zakręty.

Starałem się byście mieli i trochę rozrywki i rajdu turystycznego i przede wszystkim trochę ostrej jazdy w bezpiecznych warunkach, gdzie pisk opon i zdzieranie gum jest w odpowiednim miejscu, bez straszenia staruszek, czy matek z dziećmi na jakimś parkingu czy rondzie. Zachęcam Was, jeśli macie niedosyt bierzcie udział w KJS-ach, imprezach typu Youngtimer czy Classicauto. Nie ma miesiąca, by przynajmniej dwie takie imprezy gdzieś się nie odbywały i to nie tylko w Poznaniu czy w Kielcach, ale w całej Polsce od Szczecina po Lublin. Jazda w takich zawodach na wytyczonej trasie, do tego z pomiarem czasu, to zupełnie inna rzecz od kręcenia bączków na jakimś placyku. Albo wykupcie kilka godzin w jakiejś szkole jazdy. Jeśli to zrobicie w kilka samochodów, to nie będzie to wcale drogie.

Już się cieszę na nasze następne spotkanie w Sudetach.

Na zakończenie wstawiam zdjęcie maskotki zlotu "Miata Maniaka" (ktoś nazwał go "Miatkiem").
Załączniki
miata maniaki 1.JPG
3 miata maniaki .JPG
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2009, 23:37 przez piotr k., łącznie zmieniany 1 raz.
piotr k.
demol
Administrator
Administrator
Posty: 748
Rejestracja: 07 wrz 2006, 12:41
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Warszawa

05 kwie 2009, 21:46

Odmeldowujemy się ... ja z Martą mieliśmy dość opóźniony powrót gdyż odwiedziliśmy jeszcze Toruń, Płock i Warkę zanim wróciliśmy dzisiaj godzinę temu do domku ...

... dziękujemy wszystkim zarówno uczestnikom jak i organizatorom za wspaniale spędzony czas, za wspaniała zabawę i współzawodnictwo na lotnisku, za miłe pogaduchy i wspólne zajawki ... oby takich spotkań było jak najwięcej :)

... do zobaczenia w sudetach!!!

demol i mundzia :)

ps. specjalne podziekowania dla FIVE-a za co-drive niebieską turbianką :grin:
Załączniki
kula.jpg
kula.jpg (43.37 KiB) Przejrzano 864 razy
P4050098-1024.jpg
Fuksja i Turkus :)
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 799
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

05 kwie 2009, 22:24

Na zdjęciu sprawca wyjątkowych chwil jakie przeżyliśmy wczoraj.
Piotr wybacz, że muszę jak co roku się powtarzać. Było znów perfekcyjnie i profesjonalnie na każdym odcinku. Piękne ( nowe ) trasy. Super konkurencje na rowerkach i co istotne, rowerki inne niż poprzednio. Wspaniała zabawa na trasie z itinererem strzałkowym. Uwieńczeniem wszystkiego było to co przygotowałeś dla nas na torze w Bednarach - REWELACJA!
Na Twoje ręce składamy podziękowania dla całej rodzinki: Ewie, Justynie, Michałowi.
DZIĘKUJEMY - Lidka i Leszek

Specjalne podziękowania przekazujemy też od nowo zakręconych miatomaniaków z Leszna: Karoliny, Sławka i Konrada.

WIĘCEJ ZDJĘĆ na: www.picasaweb.google.com/Leszekmx5
Załączniki
Piotr.jpg
Piotr.jpg (176.8 KiB) Przejrzano 861 razy
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
Misza
Posty: 551
Rejestracja: 02 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

05 kwie 2009, 22:38

Leszku, dzięki za Wasz udział i za świetną dokumentację fotograficzną - myślę, że każdy znajdzie tam dla siebie jakąś fajną pamiątkę :)
starymonar
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2008, 17:59

06 kwie 2009, 9:26

Dwa dni jazdy non stop...dwa bo sobie troszkę przedłużyłam... :mrgreen:
Oczywiśie dziękuję organizatorom za przygarnięcie rezerwy i wspaniałą przygodę z Miatą w roli głównej.Gorące podziękowania dla wszystkich uczestników,starych klubowiczów za tak serdeczne przyjęcie nowicjuszek w tej wspaniałej rodzince jaką tworzycie.
Sek
Posty: 479
Rejestracja: 06 kwie 2009, 21:01
Model: NA
Lokalizacja: Leszno

07 kwie 2009, 18:14

mimo że leszek już za nas podziękował, to chcielibyśmy zrobić to jeszcze raz osobiście.
a więc
podziękownia, gratulacje i wielki szacun dla organizatorów za przygotowanie i perfekcyjne przeprowadzenie zlotu :grin: :grin:
wielkie dzięki dla wszyskich uczestników za niesamowitą atmosferę podczas całej zabawy i za pozytywne przyjęcie nas początkujących :grin: :grin:
Zablokowany