[1-4.06] Tokaj Vine Festival 2017

Nie ma wina nad węgrzyna!

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
belofa
Posty: 40
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:23
Model: NC FL
Wersja: 20th Anniversary
Lokalizacja: Częstochowa

22 lis 2021, 18:11

Zainteresowany.
Awatar użytkownika
Domel
Donator
Donator
Posty: 356
Rejestracja: 26 gru 2013, 10:41
Model: NC FL
Wersja: bordo z hameryki
Lokalizacja: Kraków

22 lis 2021, 21:09

Plan jest - i większa ekipa chce się wybrać w przyszłym roku. Listę powoli możemy tworzyć :)
Jak zwykle nie wiadomo w jakich dniach się odbędzie festiwal i to jest największy problem, bo można nie trafić w dobrą datę.... Jak tylko coś się pojawi na stronach Tokaju, magicznie znikają tam miejsca noclegowe.

Plan na Eger i Tokaj jest OK. Balaton pewnie wybiorą nieliczni, ale ten "zlot" zawsze pozostawia dużo swobody uczestnikom...
michan
Donator
Donator
Posty: 679
Rejestracja: 10 lip 2012, 19:43
Lokalizacja: Marki

22 lis 2021, 21:56

Będę starał się monitorować czas festiwalu. Balaton jest moją propozycją. Myślę, że miejsce godne odwiedzenia. :) co do noclegu każdy organizuje na swoją rękę. Słyszałem, że tokyo hotel jest /był remontowany. Myślę, że ogarniemy noclegi ;)
Awatar użytkownika
Domel
Donator
Donator
Posty: 356
Rejestracja: 26 gru 2013, 10:41
Model: NC FL
Wersja: bordo z hameryki
Lokalizacja: Kraków

23 lis 2021, 18:44

Jeśli chodzi o Tokaj to rzeczywiście to jest sprawdzone rozwiązanie. W Egerze również mamy sprawdzone miejsce: http://petrenyborpanzio.com/, czyli pani Katarzyna z Egerszaloku, degustacja i nocleg w jednym miejscu. Napisałem wstępne zapytanie czy zachcą nas przyjąć.
Na wyjeździe jeszcze stałym punktem programu były baseny w Demjen - po wieczornej degustacji czasami niektórzy potrzebują więcej czasu z rana, żeby wsiąść za kierownicę.
Możemy jeszcze sprawdzić czy jakieś degustacje w Tokaju da się umówić. Jeśli trafimy w festiwal, rozmowy bedą trudniejsze - każdy bedzie zajęty, ale kilka winnic warto zapytać.
Awatar użytkownika
samlesz
Donator
Donator
Posty: 351
Rejestracja: 27 lip 2018, 12:27
Model: NB
Wersja: mazda mx5

23 lis 2021, 19:11

Świetna impreza w super klimacie. Będziemy starać się śledzić miejsca noclegowe coby może nam się udało zarezerwować.
Ania i Leszek
Awatar użytkownika
Domel
Donator
Donator
Posty: 356
Rejestracja: 26 gru 2013, 10:41
Model: NC FL
Wersja: bordo z hameryki
Lokalizacja: Kraków

23 lis 2021, 20:10

@michan - chyba trzeba założyć nowy wątek i się policzyć. Jeśli pozwolisz, to założę nowy wątek w zlotach ogólnopolskich z wstępną listą.
ODPOWIEDZ