Strona 1 z 1

Pierwsza sesja fotograficzna

: 18 mar 2007, 20:50
autor: marthen
Jako, że dziś pogoda na Górnym Śląsku nie była najgorsza (tzn. czasami nie padało:) ), skorzystałem z chwili i zrobiłem kilkanaście zdjęć listopadowego nabytku.
Oto przykładowa fotka:
Obrazek
Reszta zdjęć [URL=http://www.marthen.prv.pl]tutaj[/URL], w zakładce "mx5 - Marklowice, 18.03.2007".

Re: Pierwsza sesja fotograficzna

: 19 mar 2007, 19:08
autor: marthen
Przemek Vonau pisze:
marthen pisze:Jako, że dziś pogoda na Górnym Śląsku nie była najgorsza (tzn. czasami nie padało:) ), skorzystałem z chwili i zrobiłem kilkanaście zdjęć listopadowego nabytku.
Oto przykładowa fotka:
[url=http://84.205.177.160/marthen/mx5/marklowice-18.03.2007/images/IMG_%20029.jpg]Obrazek[/url]
Reszta zdjęć [URL=http://www.marthen.prv.pl]tutaj[/URL], w zakładce "mx5 - Marklowice, 18.03.2007".

Fajna. Lubię takie niemolestowane a oryginalne felgi to już sama poezja.

Taki zamysł - ma zostać w stanie fabrycznym. I tak cierpię, że mi magicy od alarmu diodę w kokpit wkomponowali :)
Przemek Vonau pisze:No i widzę, że oklejona przykładnie ;-)

Naklejka muss sein :D

: 19 mar 2007, 22:48
autor: Rad Mox
taka jak moja :)

różni się tylko tajemniczą naklejką i diodą w desce :)

: 20 mar 2007, 17:27
autor: marthen
Rad Mox pisze:taka jak moja :)
różni się tylko tajemniczą naklejką i diodą w desce :)

Też masz kierownicę prosto z najskrytszych marzeń korników? :wink:

: 20 mar 2007, 20:52
autor: Rad Mox
kiery nie widze na twoich fotach, ale mam 2 kiery , jedna w domu , jak tesknie za miatką to sobie kręce ;-))

: 20 mar 2007, 21:07
autor: marthen
Rad Mox pisze:kiery nie widze na twoich fotach [...]

Gdzieśtam jakiś fragment wystaje... :) Nardi Torino, seria classic line (chyba)

: 20 mar 2007, 21:36
autor: Rad Mox
ja tyż drewno, moja była jako akcesoria w mazdzie sprzedawana, właściciel kupił i mam 2gą praktycznie nieużywaną seryjną momo

nardi to cudeńko, chciałbym do siebie z polerowanym wnętrzem , najchętniej 13 cali

http://www.nardiwheels.com/home.html

: 20 mar 2007, 22:31
autor: piotr k.
Ta Nardi piękna. Kiedyś na taką polowałem, ale ktos mnie uprzedził. Moja drewniana kierownica wisi w biurze. Raz na rok sobie ją zakładam na kilka dni.

: 21 mar 2007, 1:43
autor: jmk
piotr k. pisze:Ta Nardi piękna. Kiedyś na taką polowałem, ale ktos mnie uprzedził. Moja drewniana kierownica wisi w biurze. Raz na rok sobie ją zakładam na kilka dni.


U mnie jest na stałe - zanabyta z autem ;-)
PS. Piotrek. Smycz klubowa.. gdzie, od kogo.. Pragnę.

: 21 mar 2007, 7:02
autor: karol
Podjedź do mnie w godzinach pracy na Litewską - spreztentuję Ci.

BTW: Zaba juz bez Hard Topu :-) Kupiec chcial zobaczyc jak sie jezdzi bez :lol:

: 21 mar 2007, 17:38
autor: Rad Mox
piotr k. pisze:Ta Nardi piękna. Kiedyś na taką polowałem, ale ktos mnie uprzedził. Moja drewniana kierownica wisi w biurze. Raz na rok sobie ją zakładam na kilka dni.



może Tomek Piechowicz, bo jakoś w poprzednie wakacje wyrwał Nardi na allegro,
Piotrek przyznaj się lepiej, jaką kierownice ostatnio kupiłeś do kolekcji ?

: 21 mar 2007, 21:34
autor: piotr k.
Nie to chyba nie Tomek (jeśli to było w ostatnie lato), ale nawet jeśli to on, to i tak go lubię.
Od 1 i 1/2 roku nie kupiłem żadnej kierownicy. Razem z oryginalną mam 4, ale ulubioną tylko jedną- 33 cm OMP (zimą, gdy przez ubrania siedzi się minimalnie wyżej, trochę mi zasłania górną część liczników,ale od wiosny jest idealna, przynajmniej dla kogoś o wzroście do 174 cm). Jest mała, ale przy kierownicy Konrada to jak ster dużego jachtu.

: 21 mar 2007, 22:50
autor: Konrad
Najgorsze jest to, że jak kupowałem moją czarnulę i zobaczyłem kierownicę, to nawet nie chciałem zobaczyć reszty samochodu i dać sobie spokój. Jak jednak ją kupiłem to kierownica była na pierwszym miejscu do wymiany. Teraz nie chcę innej kiery...
W zasadzie nie widzę wad tak małej kierownicy poza sytuacją krytyczną, t.j. kiedy padnie wspomaganie. Zarówno ciasne jak i długie zakręty robi mi się nią super. Trzeba użyć więcej siły, ale dzięki temu jest lepsze czucie.