Sprowadzanie moja Miate z Vancouver

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

11 lut 2023, 21:53

Witam i czolem! Jestem nowy tu i pierwszy raz pisze. Jestem pol Libanczykiem/Polakiem wiec wybaczcie mi za bledy. Z pierdolonymi odmianami juz dawno sie poddalem! :lol:

Oto moj problem:

Mam Miate NB 2003 (Shinsen) i przeprowadzam sie do PL w Kwietniu. Kupilem je 4 lata temu za $8000CAD ale teraz moglbym sprzedac za ok 12000! Troche nie do wiary ale tak wyglada na nasze portale uzywanych samochodow. Wiec tu jeden plus ze moglbym sprzedac i kupic cos w Polsce. Patrzylem na uzywane Miate NB na olx i tak naprawde, nie widzialem cos co mie sie spodobalo. Wiekszosc bez hard topu, nie moje kolory, za duzo km na silniku...

Wiec zaczalem patrzec na nowe ND prosto z salonu. Obejrzalem juz duzo reviewsow na youtubie no i sa atrakcyjne i nowoczesne i silne. Ale nie lubie ze trzeba wybrac albo soft lub hard top. Model soft top wyglada na bardziej "kabrioletowo" ale martwilbym sie o temperature, deszcz, snieg zima niemowiac jeszcze o security. Latwo nozem sie dostac do tego samochodu zwlaszcza ze nie mam zamkniety parking. A hard top wyglada slabo z otwartym dachem i czytalem o problemy z dzwiekiem wiatru (buffeting). Bylem raz w modelu ND i sa takie male w srodku. I jeszcze mniejszy bagaznik i bez spare tire (serio?!) A zeby kupic jakis fajny model z dodatkami to bedzie ponad 160,000PLN. A taka suma uwazam ze lepiej wydac na down payment jakiegos mieszkania cholera a nie na entry level sports car.

Na moja Miate juz wydalem troche, najwazniejsze to bylo Ceramic Pro coating i kurcze samochod wyglada po prostu nowy. Lubie ze akurat duzo nie pali i mam duzo fun z nim jezdzac po gorach tutaj. Jest tez praktyczny na daily drive i nie widze uzytek w samochod ktory ma 200hp+ skoro i tak nie uzyje wszystkich tych koniow! :lol: A tez osobista sprawa tu ze ja nie lubie sportowe samochody ktore zbyt bardzo "call attention to themselves". Wiec odpadaja Toyote GR86 i Subaru BRZ. I nie sa kabrioletami tez.

Na sprowadzanie to dostalem quotes okolo $2250USD do Bremerhaven lub prawie $2800USD do Gdynii. Szkoda cholera ze az tyle i w USD jeszcze (CAD jest slabszy od USD). Okolo 350euro z Bremerhaven do Wawy. To juz prawie polowe co wydalem na niego. I jeszce nie mowiac o rejestracji i jakiekolwiek inne inspections i naprawy dla prawo EU. Jako mienie przesiedlencze to nie powinien placic clo i podatki tak? Na razie czuje ze jestem po strony sprowadzanie go bo naprawde mi sie nie podobaja kompromisy nowej Miaty ND.

Jak myslicie? Czy ktos tutaj ma doswiadczenia z sprowadzaniem samochody z USA/Kanady? Jak wygladaja te "ukryte koszty" o ktorych na pewno sie dowiem tylko jak bedzie za pozno i bede musial placic? Czy jest szansa ze samochod nie przejdzie inspekcji w EU (cos ze swiatlami lub CO emissions)?

Bede wdzieczny za wszystkie wasze wskazowki. Juz troche research przy Google'a zrobilem ale jak widzicie, moj Polski nie jest az taki techniczny zeby zrozumiec jezyk prawny i legalne rzeczy z samochodami i import/export. Wyslalem kilka maili do Polskich firm ktore licytuja i kupuja samochody z Ameryki a jedna mi odpisala ze skoro samochod jest zarejestrowany w Kanadzie, to ze nie musze go zarejestrowac w PL i moge jezdzic nim taki jak jest? Huh?!?!?

Ostatnia rzecz, tu nie chodzi o to czy stac mnie na sprowadzanie czy nie bo na pewno mnie stac. Ale czy bedzie warto zaplacic az tyle za sprowadzanie. Kocham go ale wiadomo ze to nie jest jakis Porsche z lata 80'te!

Dzieki! :)
Awatar użytkownika
Bartlomiej
Donator
Donator
Posty: 88
Rejestracja: 15 sie 2021, 9:00
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Warszawa

14 lut 2023, 7:49

Ściągałem mx5 NC z USA w 2021 r. (z licytacji copart) i korzystałem z firmy Autodiscover. Z tego co mniej więcej pamiętam to koszty wyglądały tak:
- kontener z Georgia do Rotterdamu coś ok. 800 dolarów,
- cło i opłaty portowe ok. 900 euro,
- transport pod dom 1300 zł,
- tłumaczenia dokumentów ok. 150zł
- akcyza nie pamiętam ale wszystkie mx5 mają pojemność poniżej 2.0, więc akcyza mała
- rejestracja ok. 250 zł ale też nie pamiętam dokładnie.

W moim przypadku doszła jeszcze opinia rzeczoznawcy, żeby w przyszłości nikt mi nie zarzucił, że sprowadziłem złom do Polski i to też kosztowało coś ok. 500 zł.

Tłumaczenia i opinię robiłem sam, bo myślałem, że wyjdzie taniej niż oferta Autodiscover, a w sumie wyszło drożej i jeszcze czasu więcej mi to zajęło, bo musiałem wszystko jeździć załatwiać sam...

Nie wiem jak działa mienie przesiedleńcze ale kiedyś słyszałem, że nie płaci się akcyzy - ale nie sugeruj się moją wypowiedzią.

Żebyś legalnie przechodził przegląd musisz dołożyć tylne światło przeciwmgielne (ja zrobiłem ze wstecznego, bo USA ma dwa wsteczne) i ogarnąć przednie pozycyjne - sprawa z pomarańczowymi pozycyjnymi jest dyskusyjna, jeden podbije przegląd, drugi nie. Teoretycznie jeszcze masz do przerobienia przednie reflektory, żeby świeciły asymetrycznie ale na to podobno nikt nie zwraca uwagi. Ze sprawdzeniem emisji spalin nie wypowiem się, bo nigdy mi nikt tego nie sprawdzał ale jak masz seryjne katalizatory to nie masz się o co martwić.
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1381
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

14 lut 2023, 15:20

Pal licho z tym NB z Kanady, napisz coś więcej, bo fajnie się to czyta ... przypomniała mi się Dżoana Pozdro i udanej przeprowadzki do PL.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

15 lut 2023, 7:46

@Bartlomiej

Dzieki za odpowiedz i szczegoly. To kontener z Georgi do Rotterdam tylko $800. Ale fajnie. Tu chca ode mnie $1600 z Vancouver do Toronto! Za duza ta Kanada.
Ale transport z Rotterdam do domu tylko 1300zl? To calkiem tanio. A w ktorej miejscowsci mieszkasz? Czy to Autodiscover zalatwil ci ten transport czy oddzielnie musiales z tym radzic?

@monkahead

Musialem sie spytac co to za Dzoana to kolega mi wyslal link Tap Madl :lol: wysralem sie ze smiechu! Dzieki za zyczenia :)


A nastepne ogolnie pytanie dla wszystkich, jak radzi sobie MX-5 ND (soft top) zima w Warszawie? Da sie jezdzic takim samochodem kiedy jest na minusie czy nie ma mowy?
mutra
Donator
Donator
Posty: 3669
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

15 lut 2023, 9:29

kanadol pisze:
15 lut 2023, 7:46
@Bartlomiej

Dzieki za odpowiedz i szczegoly. To kontener z Georgi do Rotterdam tylko $800. Ale fajnie. Tu chca ode mnie $1600 z Vancouver do Toronto! Za duza ta Kanada.
Ale transport z Rotterdam do domu tylko 1300zl? To calkiem tanio. A w ktorej miejscowsci mieszkasz? Czy to Autodiscover zalatwil ci ten transport czy oddzielnie musiales z tym radzic?

@monkahead

Musialem sie spytac co to za Dzoana to kolega mi wyslal link Tap Madl :lol: wysralem sie ze smiechu! Dzieki za zyczenia :)


A nastepne ogolnie pytanie dla wszystkich, jak radzi sobie MX-5 ND (soft top) zima w Warszawie? Da sie jezdzic takim samochodem kiedy jest na minusie czy nie ma mowy?
ND jeździsz jak każdym inny współczesnym autem. Impregnacja dachu raz na rok + zimowe opony i tyle.
Awatar użytkownika
TomekD
Donator
Donator
Posty: 185
Rejestracja: 05 lip 2021, 10:11
Model: NC
Wersja: Blue Lagoon ;-)
Lokalizacja: Wawa

15 lut 2023, 9:38

kanadol pisze:
15 lut 2023, 7:46
@Bartlomiej

Dzieki za odpowiedz i szczegoly. To kontener z Georgi do Rotterdam tylko $800. Ale fajnie. Tu chca ode mnie $1600 z Vancouver do Toronto! Za duza ta Kanada.
Ale transport z Rotterdam do domu tylko 1300zl? To calkiem tanio. A w ktorej miejscowsci mieszkasz? Czy to Autodiscover zalatwil ci ten transport czy oddzielnie musiales z tym radzic?

@monkahead

Musialem sie spytac co to za Dzoana to kolega mi wyslal link Tap Madl :lol: wysralem sie ze smiechu! Dzieki za zyczenia :)


A nastepne ogolnie pytanie dla wszystkich, jak radzi sobie MX-5 ND (soft top) zima w Warszawie? Da sie jezdzic takim samochodem kiedy jest na minusie czy nie ma mowy?
"Wysrałem się ze śmiechu" i ja :D :D :D
NC 2006r. 2,5 (by Five) + inne "bzdety"
Awatar użytkownika
Sun
Donator
Donator
Posty: 300
Rejestracja: 03 maja 2020, 13:55
Model: ND
Wersja: Skyenergy
Lokalizacja: Gliwice

15 lut 2023, 17:41

kanadol pisze:
15 lut 2023, 7:46
@Bartlomiej

Dzieki za odpowiedz i szczegoly. To kontener z Georgi do Rotterdam tylko $800. Ale fajnie. Tu chca ode mnie $1600 z Vancouver do Toronto! Za duza ta Kanada.
Ale transport z Rotterdam do domu tylko 1300zl? To calkiem tanio. A w ktorej miejscowsci mieszkasz? Czy to Autodiscover zalatwil ci ten transport czy oddzielnie musiales z tym radzic?

@monkahead

Musialem sie spytac co to za Dzoana to kolega mi wyslal link Tap Madl :lol: wysralem sie ze smiechu! Dzieki za zyczenia :)


A nastepne ogolnie pytanie dla wszystkich, jak radzi sobie MX-5 ND (soft top) zima w Warszawie? Da sie jezdzic takim samochodem kiedy jest na minusie czy nie ma mowy?
Bez dachu tez sie da 😃
Awatar użytkownika
vodka
Posty: 693
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:09
Model: ND
Wersja: RF AT
Lokalizacja: DW

15 lut 2023, 18:51

ND zima to żaden problem, no od -10 plastiki w środku lekko trzeszczą póki auto się nie zagrzeje, ale umówmy się - takich dni w roku będzie góra kilka...
Awatar użytkownika
Bartlomiej
Donator
Donator
Posty: 88
Rejestracja: 15 sie 2021, 9:00
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Warszawa

15 lut 2023, 19:41

kanadol pisze:
15 lut 2023, 7:46
@Bartlomiej

Dzieki za odpowiedz i szczegoly. To kontener z Georgi do Rotterdam tylko $800. Ale fajnie. Tu chca ode mnie $1600 z Vancouver do Toronto! Za duza ta Kanada.
Ale transport z Rotterdam do domu tylko 1300zl? To calkiem tanio. A w ktorej miejscowsci mieszkasz? Czy to Autodiscover zalatwil ci ten transport czy oddzielnie musiales z tym radzic?
Wszystko organizowało mi autodiscover ale przypominam, że to było w połowie 2021 r. Teraz realia z cenami trochę się zmieniły i pewnie będzie drożej.
Awatar użytkownika
TomekD
Donator
Donator
Posty: 185
Rejestracja: 05 lip 2021, 10:11
Model: NC
Wersja: Blue Lagoon ;-)
Lokalizacja: Wawa

17 lut 2023, 6:43

Sprowadzałem z USA dla siebie 2 auta. W 2007r. Jeepa, a w 2014 Dodge (SUV) - oba będąc u rodziny k. Chicago więc wszystko załatwiałem sam. Za pierwszym razem transport robiła mi firma Doma, a potem Polamer. Ten pierwszy raz był koszmarem, bo Doma nie miała usługi celnej w Warszawie i przechodziłem to sam w urzędzie (zajęło mi to "tylko" 3 dni, kupę nerwów i gdyby nie awantury m.in. z szefem izby celnej, to nie wiem jakby się to skończyło...) - dodam, że nie było żadnych szachrajstw na fakturze i dokumentach - auto bezwypadkowe i normalna cena auta (wtedy ok. 20 k USD). Za drugim razem poszło świetnie, bo firma (działa do dzisiaj) ma u siebie agencję celna i robią wszystko za ciebie (dodatkowy koszt chyba z 200-300 zł ale warto!!). Opłaty: cło (należy pamiętać, ze jest liczone od wartości auta powiększonej o inne opłaty (np. koszt transportu do PL!!!) + akcyza + koszty przeróbek (np. światła, ale wszystko zależy od marki/modelu co musisz zrobić) + przegląd dopuszczający + rejestracja. W 2014r. do kosztów zakupu auta w USA należało doliczyć mniej więcej 50% na wszystkie dodatkowe opłaty.. Tylko, że wtedy za transport auta z biura firmy w Chicago na Ursynów w Warszawie (tu ma Polamer swoje biuro) płaciłem mniej niż 1000 USD (chyba 800) - czyli za przewiezienie auta z Chicago do portu, transport kontenerowcem do Niemiec i transport pociągiem/tirem do Warszawy... Przy ówczesnym kursie USD (2,5 a potem 3,2) było to wszystko na granicy opłacalności - dodam, że auta sprowadzałem dla siebie więc żadnych kombinacji nie było. Poszukaj podobnej firmy w Kanadzie - najlepiej z agencją celną w Polsce, bo pewnie nadal w urzędzie celnym dzieją się dziwne rzeczy. Taka agencja za "parę" zł zrobi też odprawę na mienie - przesiedleńcze. Z tym, że takiego auta (sprowadzonego na mienie) nie można sprzedać o ile dobrze pamiętam przez 3 lata (chyba, ze są jakieś nowe przepisy). Powodzenia "Dzoana" ! :mrgreen:
NC 2006r. 2,5 (by Five) + inne "bzdety"
Gwiazda
Donator
Donator
Posty: 316
Rejestracja: 09 gru 2019, 23:26
Model: NB
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

17 lut 2023, 16:24

Hej, nie rozważałeś sprzedaży NB i zakupu np. NCfl2 2.0? Wydasz duużo mniej na ND, a w szczególności nowe, a to też świetne cywilne auto. O "zimę" i dach się nie martw. Największa wada soft topów to fakt, że trzeba je chwile zagrzać żeby założyć dach po rundzie w ujemnych temperaturach, chociaż w NC to już pracuje chyba duzo lepiej niz w NA/NB :) .Bardziej bałbym się o sól na drogach Warszawy niż kwestie z dachem. W NC jest jeszcze chyba zapasówka, do tego odniosłem wrazenie że troche więcej miejsca niż w ND. W dodatku w przypadku twardego dachu PRHT to dużo lepsza opcja niż RF, no a w przypadku softtopa to tak jak w Twoim NB.
Awatar użytkownika
janux
Donator
Donator
Posty: 310
Rejestracja: 03 sie 2017, 12:21
Model: NC
Wersja: Sport
Lokalizacja: Białystok

19 lut 2023, 14:39

Gwiazda pisze:
17 lut 2023, 16:24
W NC jest jeszcze chyba zapasówka
Jeśli miałeś na myśli zapasowe koło, to nie. W NC nie ma zapasówki.
Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

22 lut 2023, 20:35

Dzieki wszyscy za wiadomosci, zwlaszcza @TomekD za szczegoly. Mam zamiar sie skontaktowac z Polamer bo poza samochodem bede mial jeszcze kilka rzeczy.
Jeden nowy temat ktory mi siedzi na glowie teraz to te zmiany w prawa drogowe ze nie bedzie mozna jezdzic starym samochodem po miescie w Warszawie. Wiem ze jako NB 2003 to jeszcze mam chyba ze 4 lata zanim to bedzie mnie dotyczyc ale wtedy co mozna zrobic z samochodem? Sprzedac komus poza Wawa?
Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

22 lut 2023, 20:41

@Gwiazda Nie lubie NC z wygladu ale rzeczywiscie byloby taniej. O soft top to martwilem sie o temperature w samochodzie zima no ale NC i ND juz maja heated seats. Tez mnie martwi parkowanie samochod z soft topem na ulicy no ale tak czy siak bede mial taki problem z moim NB jak zdejme hard top latem. Mysle ze po prostu kupie tej blokady miedzy hamulcem i kierownice i sprobuje znalezc podziemny parking blisko mnie.
Awatar użytkownika
TomekD
Donator
Donator
Posty: 185
Rejestracja: 05 lip 2021, 10:11
Model: NC
Wersja: Blue Lagoon ;-)
Lokalizacja: Wawa

23 lut 2023, 7:41

@kanadol BTW - Ty się w ogóle zastanów nad sensem przeprowadzki do PL... no chyba, że to jakieś konkretne i przymusowe sprawy Cię tu ściągają...
NC 2006r. 2,5 (by Five) + inne "bzdety"
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1381
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

23 lut 2023, 20:54

TomekD pisze:[mention]kanadol[/mention] BTW - Ty się w ogóle zastanów nad sensem przeprowadzki do PL... no chyba, że to jakieś konkretne i przymusowe sprawy Cię tu ściągają...
W sumie racja, ja bym się do Kanady z chęcią przeprowadził Obrazek

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2138
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

23 lut 2023, 21:47

Zobacz na mój wątek ze stopki, kompletnie nie martw się soft topem w ND. Właśnie jestem tym samochodem na nartach, a w Warszawie parkuję pod chmurką.
Większym problemem jest to, że ktoś Ci NDeka poobija drzwiami, niż dach przetnie.
Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

24 lut 2023, 3:19

@TomekD @monkahead Wiem wiem, wszyscy mi tak mowia. Ale chce byc blizej rodziny bo wszyscy starzeja. I uwierzcie albo nie, ale zycie z ludzmi jest lepsze w Wawie. Tu sie zyje samemu i samotnie. Vancouverczycy sa bardzo zimni, nudni, i nie przyjazni. Chociaz miasto jest piekne i czyste.

@Wojtek Wawa Wow, no przekonales mnie. Piekny masz model. Soft top pod sniegiem! Ja tutaj nawet pod deszczem nie parkowalem na zewnatrz! :P Na razie rozmawiam z firma Polamer i jeszcze nie podjalem decyzje. Codziennie zmieniam zdanie. Ale to co jest chyba nie do przeskoczenia to ze teraz na calym swiecie sa problemy z supply chain i kupisz samochod dzis i dostaniesz go moze za 8 miesiecy. Zadzwonilem tutaj do salonu i wlasnie tak powiedzieli. Znalazlem jeden ND uzywany z hard top'em i jutro ide na test drive zeby tylko zobaczyc na zywo. Byloby na pewno mniej bolu glowy sprzedac moj tu i kupic nowy ND na leasing tam ale watpie ze dostane go na lato. Sprawdzilem na strone mazda.pl i to by mi wyszlo okolo 2500zl miesiecznie co jest calkiem rozsadne ale calkowita cena w koncu to ponad 170tys i czuje ze to jest szalenstwo skoro nie mam wlasnego mieszkania jeszcze.

Jeszcze mam czas i nadal bede sie wahac troche! :P
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2138
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

24 lut 2023, 7:42

Hardtop jest kompletnie zbędny w ND. Natomiast rozumiem, że 170k zł to szaleństwo, u mnie to było dużo mniej (inne ceny w 2017), a i tak najpierw spłaciłem mieszkanie.
Też mam ceramikę na lakierze ND.
Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

28 lut 2023, 6:54

Bylem na test drive w ND na weekend, niestety skrzynia auto ale tak czy siak samochod zrobil wrazenia. 2019 wersja GT z hard top'em. Bardzo wygodna jazda, rzeczywiscie glosno przez wind buffeting ale moze byc, dobre glosniki... Ale bardzo malo miejsca w srodku. Jak wrocilismy do salonu i wsiadlem z powrotem w moim NB to wydawalo mi sie ze siedzialem w duzym pokoju! :P

Mysle ze chyba juz czas pozegnac sie z moim ukochanym NB i zakochac sie na nowo w Wawie!
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2138
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

01 mar 2023, 17:22

Wawa ma różne oblicza, często to krzywe chodniki i spaliny, ale z ND soft topa to na pewno będziesz zadowolony :-) Powodzenia ze wszystkim!
Awatar użytkownika
luki_92_92
Donator
Donator
Posty: 1056
Rejestracja: 27 wrz 2014, 23:09
Model: NC
Wersja: PRHT '08 2.5
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

02 mar 2023, 17:31

Sprawdź sobie jeszcze jakieś NC, czy to softtop czy PRHT, też świetne auto i zdecydowanie więcej miejsca niż w ND czy NB, może znajdziesz jakiś fajny egzemplarz a cenowo jest dużo taniej niż ND
Obrazek
Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

05 mar 2023, 19:21

Dziekuje wszystkim jeszcze raz za info.
W koncu transport z Vancouver do Bremerhaven a potem dalej do Wawy przez Polamer wyszlo mi okolo $4500CAD a samochod kupilem wtedy za $8000. Poddalem sie i zglosilem samochod na sprzedaz i juz mam z 6 maili! Serce mnie bolalo jak wybierialem zdjecia na ogloszenie no ale czas przejsc dalej i znalesc coz w Wawie. Podziele sie z wami kilka zdjec tutaj :)
Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

05 mar 2023, 19:23

Oto moj NB
Załączniki
7.jpg
7.jpg (209.47 KiB) Przejrzano 2208 razy
6.jpg
6.jpg (2.08 MiB) Przejrzano 2208 razy
10.jpeg
10.jpeg (815.2 KiB) Przejrzano 2208 razy
9.jpg
9.jpg (1.2 MiB) Przejrzano 2208 razy
1.jpg
1.jpg (2.39 MiB) Przejrzano 2208 razy
Awatar użytkownika
mike_d
Donator
Donator
Posty: 1171
Rejestracja: 06 cze 2015, 21:18
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Karai
Lokalizacja: Poznań

05 mar 2023, 20:52

Dach z Silver Bluesa fajnie wygląda na tym kolorze :)
Awatar użytkownika
kanadol
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2023, 21:11
Model: NB
Lokalizacja: Vancouver

06 mar 2023, 5:40

@mike_d Bardzo! Siedzenia tez maja taki sam kolor.
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3670
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

06 mar 2023, 7:15

Piekne NB :)
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2138
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

07 mar 2023, 16:59

Jak nowa, obyś znalazł coś podobnego w Warszawie, albo kupił coś nowego, bo ciężko będzie dorównać Twojej NB!
Awatar użytkownika
TomekD
Donator
Donator
Posty: 185
Rejestracja: 05 lip 2021, 10:11
Model: NC
Wersja: Blue Lagoon ;-)
Lokalizacja: Wawa

09 mar 2023, 7:48

Szkoda sprzedawać i szkoda wyprowadzać się stamtąd...
NC 2006r. 2,5 (by Five) + inne "bzdety"
Awatar użytkownika
TomekD
Donator
Donator
Posty: 185
Rejestracja: 05 lip 2021, 10:11
Model: NC
Wersja: Blue Lagoon ;-)
Lokalizacja: Wawa

09 mar 2023, 7:48

Ale daj znaka jak już będziesz w Waw - może ogarniemy jakieś spotkanie miatowe..
NC 2006r. 2,5 (by Five) + inne "bzdety"
ODPOWIEDZ