Czy ktoś zna tę Mazdę z Otomoto/Allegro ?

PATRZ 1.POST. Tutaj pytamy o egzemplarze MX-5 z ogłoszeń w internecie

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mnap89
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2017, 18:39
Model: Inny
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

03 paź 2022, 21:06

Goory pisze:
22 wrz 2022, 23:24
Czesc,

Natknalem sie na takie ogloszenie.
Ktos moze widzial albo zna

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... ETYYm.html
Na zdjęciach wygląda dobrze ale niestety wszystkiego nie widać. Z tyłu prawa lampa wymieniona na wersje angielską.
Awatar użytkownika
Rockatansky
Donator
Donator
Posty: 1977
Rejestracja: 06 mar 2012, 13:39
Lokalizacja: W-wa - St.Miłosna

11 paź 2022, 14:02

Oglądął ktoś tego cukierka?
Gość dostał auto w rozliczeniu i mocno obstaje przy doskonałej kondycji.
Jednego tygodnia nie chce zejść 1,5k a w drugim opuszcza o 10 :lol:
Czyżby ktoś zweryfikował stan i poinformował o tym właściciela?

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... EJV3m.html
Załączniki
rf.jpg
rf.jpg (194.38 KiB) Przejrzano 1551 razy
Rockatansky

I miejsce w generalce MMC 2016 klasa 1.8/2.0
I miejsce w generalce MMC 2014 klasa 1.6
IV miejsce w generalce MMC 2013 klasa N/A
Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 734
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

11 paź 2022, 14:14

Może dlatego że automat?
Ubi bene, ibi patria
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 336
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

11 paź 2022, 14:53

waran pisze:
11 paź 2022, 14:14
Może dlatego że automat?
A może dlatego, że "winter is coming" i zrozumiał, że skończył się sezon na intratną sprzedaż roadstera w tym roku :D
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

12 paź 2022, 9:29

https://skyselection.pl/oferta-samochod ... 19577.html Czy ktoś może wypowiedzieć się w kwestii tej oferty . Auto ma być a długie lata czy nie za duzy przebieg , nie za stary rocznik, nie za duża cena ?
Awatar użytkownika
mnap89
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2017, 18:39
Model: Inny
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

12 paź 2022, 12:53

zwitek pisze:
12 paź 2022, 9:29
https://skyselection.pl/oferta-samochod ... 19577.html Czy ktoś może wypowiedzieć się w kwestii tej oferty . Auto ma być a długie lata czy nie za duzy przebieg , nie za stary rocznik, nie za duża cena ?
Na plus jest zakup od firmy - o wiele łatwiej rozwiązać umowę gdyby okazało się coś nie tak.
To nie jest 2008 albo ktoś przełożył wnętrze i przód z wersji po liftingu.
Cena wydaje się wysoka ale z drugiej strony 2.0 prht w dobym stanie tyle kosztują jak nie więcej.
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3663
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

12 paź 2022, 14:50

mnap89 pisze:
12 paź 2022, 12:53
zwitek pisze:
12 paź 2022, 9:29
https://skyselection.pl/oferta-samochod ... 19577.html Czy ktoś może wypowiedzieć się w kwestii tej oferty . Auto ma być a długie lata czy nie za duzy przebieg , nie za stary rocznik, nie za duża cena ?
Na plus jest zakup od firmy - o wiele łatwiej rozwiązać umowę gdyby okazało się coś nie tak.
To nie jest 2008 albo ktoś przełożył wnętrze i przód z wersji po liftingu.
Cena wydaje się wysoka ale z drugiej strony 2.0 prht w dobym stanie tyle kosztują jak nie więcej.
Cena nie jest wysoka jak na ten model i ten silnik. Jesli auto nie jest skladakiem i pod spodem i pod maska wyglada tak dobrze jak na fotach, to 52kPLN to dobra/normalna cena.
Rocznik wydaje sie przedliftowy, ale przod juz poliftowy. Ciekawe.
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

12 paź 2022, 15:33

zwitek pisze:
12 paź 2022, 9:29
https://skyselection.pl/oferta-samochod ... 19577.html Czy ktoś może wypowiedzieć się w kwestii tej oferty . Auto ma być a długie lata czy nie za duzy przebieg , nie za stary rocznik, nie za duża cena ?
A co można by powiedzieć porównując te dwie mazdy ?
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... EXpnE.html

Trochę razi mnie kolor tej skóry i brak grzanych foteli trochę zastanawia. Przebiegi po niecałym tys km rocznie ?
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3663
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

12 paź 2022, 15:35

zwitek pisze:
12 paź 2022, 15:33
zwitek pisze:
12 paź 2022, 9:29
https://skyselection.pl/oferta-samochod ... 19577.html Czy ktoś może wypowiedzieć się w kwestii tej oferty . Auto ma być a długie lata czy nie za duzy przebieg , nie za stary rocznik, nie za duża cena ?
A co można by powiedzieć porównując te dwie mazdy ?
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... EXpnE.html

Trochę razi mnie kolor tej skóry i brak grzanych foteli trochę zastanawia. Przebiegi po niecałym tys km rocznie ?
Brak xenonow, brak skrzyni 6 biegowej, brek tempomatu, felgi 16 cali.
Albo to jakis ulep, albo jakas super bieda wersja z 2.0. Albo ktos dorzucil 2.0 w miejsce 1.8.
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

12 paź 2022, 16:17

bjorm pisze:
12 paź 2022, 15:35
zwitek pisze:
12 paź 2022, 15:33
zwitek pisze:
12 paź 2022, 9:29
https://skyselection.pl/oferta-samochod ... 19577.html Czy ktoś może wypowiedzieć się w kwestii tej oferty . Auto ma być a długie lata czy nie za duzy przebieg , nie za stary rocznik, nie za duża cena ?
A co można by powiedzieć porównując te dwie mazdy ?
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... EXpnE.html

Trochę razi mnie kolor tej skóry i brak grzanych foteli trochę zastanawia. Przebiegi po niecałym tys km rocznie ?
Brak xenonow, brak skrzyni 6 biegowej, brek tempomatu, felgi 16 cali.
Albo to jakis ulep, albo jakas super bieda wersja z 2.0. Albo ktos dorzucil 2.0 w miejsce 1.8.
Kurcze fakt skrzynia 5 nie zauważyłem tego byłem przekonany że powinna być 6 przy tym silniku. Ciekawe co z pozostałymi elementami charakterystycznymi dla wersji z silnikiem 2.0 jak rozporka, zawieszenie , szpera ? Czy w 2.0 nie we wszystkich egzemplarzach to się znajduje ?
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2628
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

12 paź 2022, 16:56

zwitek pisze:
12 paź 2022, 16:17
bjorm pisze:
12 paź 2022, 15:35
zwitek pisze:
12 paź 2022, 15:33

A co można by powiedzieć porównując te dwie mazdy ?
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... EXpnE.html

Trochę razi mnie kolor tej skóry i brak grzanych foteli trochę zastanawia. Przebiegi po niecałym tys km rocznie ?
Brak xenonow, brak skrzyni 6 biegowej, brek tempomatu, felgi 16 cali.
Albo to jakis ulep, albo jakas super bieda wersja z 2.0. Albo ktos dorzucil 2.0 w miejsce 1.8.
Kurcze fakt skrzynia 5 nie zauważyłem tego byłem przekonany że powinna być 6 przy tym silniku. Ciekawe co z pozostałymi elementami charakterystycznymi dla wersji z silnikiem 2.0 jak rozporka, zawieszenie , szpera ? Czy w 2.0 nie we wszystkich egzemplarzach to się znajduje ?
Jak widzę takie ogłoszenia i takie ceny za te roczniki, to złotówki przy swojej nawet nie zamierzam odpuścić. (pomijając fakt braku i ciśnienia sprzedażowego i ogólnej chęci jej się pozbycia), ale ogłoszenie jest.
Szkoda @zwitek, że tak uparłeś się na kolor, bo naprawdę bardzo fajny egzemplarz na sprzedaż ma @Smock. I absolutnie nie bałbym się "automata". Sam zrobiłem takim prawie 100 tyś bez najmniejszego problemu czy usterki.
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3663
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

12 paź 2022, 17:38

Automat to jest coś pięknego w NC i ND. Szczególnie zmiany biegów łopatkami przy kierownicy.
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

12 paź 2022, 18:05

Peecer pisze:
12 paź 2022, 16:56
zwitek pisze:
12 paź 2022, 16:17
bjorm pisze:
12 paź 2022, 15:35


Brak xenonow, brak skrzyni 6 biegowej, brek tempomatu, felgi 16 cali.
Albo to jakis ulep, albo jakas super bieda wersja z 2.0. Albo ktos dorzucil 2.0 w miejsce 1.8.
Kurcze fakt skrzynia 5 nie zauważyłem tego byłem przekonany że powinna być 6 przy tym silniku. Ciekawe co z pozostałymi elementami charakterystycznymi dla wersji z silnikiem 2.0 jak rozporka, zawieszenie , szpera ? Czy w 2.0 nie we wszystkich egzemplarzach to się znajduje ?
Jak widzę takie ogłoszenia i takie ceny za te roczniki, to złotówki przy swojej nawet nie zamierzam odpuścić. (pomijając fakt braku i ciśnienia sprzedażowego i ogólnej chęci jej się pozbycia), ale ogłoszenie jest.
Szkoda @zwitek, że tak uparłeś się na kolor, bo naprawdę bardzo fajny egzemplarz na sprzedaż ma @Smock. I absolutnie nie bałbym się "automata". Sam zrobiłem takim prawie 100 tyś bez najmniejszego problemu czy usterki.
Sprawdzałem sobie to auto po vinie dotarłem do poprzedniej oferty z 2019 roku z Białegostoku. Auto 3 lata temu kosztowało wywoławczo 47 tys zł miało 140 tys km przebiegu dodatkowe koła i bagażnik na klapie. Jak ją oglądałem niedawno kosztowała 52 tys bez drugich kół bez bagażnika i z większym o prawie 30 tys km przebiegiem. Skojarzyłem to z typowym handlarzem, który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki. Zniechęciło mnie to do tego zakupu. Rozumiem że jest inflacja i jest drogo.
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2628
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

12 paź 2022, 18:47

zwitek pisze:
12 paź 2022, 18:05
Peecer pisze:
12 paź 2022, 16:56
zwitek pisze:
12 paź 2022, 16:17

Kurcze fakt skrzynia 5 nie zauważyłem tego byłem przekonany że powinna być 6 przy tym silniku. Ciekawe co z pozostałymi elementami charakterystycznymi dla wersji z silnikiem 2.0 jak rozporka, zawieszenie , szpera ? Czy w 2.0 nie we wszystkich egzemplarzach to się znajduje ?
Jak widzę takie ogłoszenia i takie ceny za te roczniki, to złotówki przy swojej nawet nie zamierzam odpuścić. (pomijając fakt braku i ciśnienia sprzedażowego i ogólnej chęci jej się pozbycia), ale ogłoszenie jest.
Szkoda @zwitek, że tak uparłeś się na kolor, bo naprawdę bardzo fajny egzemplarz na sprzedaż ma @Smock. I absolutnie nie bałbym się "automata". Sam zrobiłem takim prawie 100 tyś bez najmniejszego problemu czy usterki.
Sprawdzałem sobie to auto po vinie dotarłem do poprzedniej oferty z 2019 roku z Białegostoku. Auto 3 lata temu kosztowało wywoławczo 47 tys zł miało 140 tys km przebiegu dodatkowe koła i bagażnik na klapie. Jak ją oglądałem niedawno kosztowała 52 tys bez drugich kół bez bagażnika i z większym o prawie 30 tys km przebiegiem. Skojarzyłem to z typowym handlarzem, który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki. Zniechęciło mnie to do tego zakupu. Rozumiem że jest inflacja i jest drogo.
Nie wiem, nie widziałem poprzedniego ogłoszenia, nie wiem więcej niż jest w samym ogłoszeniu, a porównuje cenę ogłoszenia @Smock do ofert jakie zostały przedstawione dwóch ostatnich eNCeków. I uważam ją za cenowo atrakcyjną.
@Smock'a znam osobiście i wiem, że człowiek nie jest żadnym handlarzem, jest natomiast bardzo poważną, a przede dbającą o swoje auta osobą. I nie pasuje mi, by chciało mu się wyciągać jak to określiłeś, cyt.: "który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki." Nie ten osobnik. Tak więc warto rozeznać się bardziej szczegółowo, a nie przekreślać i oceniać. Może warto zapytać obecnego sprzedającego z jakim wyposażeniem sam zakupił wystawione przez siebie auto.
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

12 paź 2022, 18:54

Peecer pisze:
12 paź 2022, 18:47
zwitek pisze:
12 paź 2022, 18:05
Peecer pisze:
12 paź 2022, 16:56

Jak widzę takie ogłoszenia i takie ceny za te roczniki, to złotówki przy swojej nawet nie zamierzam odpuścić. (pomijając fakt braku i ciśnienia sprzedażowego i ogólnej chęci jej się pozbycia), ale ogłoszenie jest.
Szkoda @zwitek, że tak uparłeś się na kolor, bo naprawdę bardzo fajny egzemplarz na sprzedaż ma @Smock. I absolutnie nie bałbym się "automata". Sam zrobiłem takim prawie 100 tyś bez najmniejszego problemu czy usterki.
Sprawdzałem sobie to auto po vinie dotarłem do poprzedniej oferty z 2019 roku z Białegostoku. Auto 3 lata temu kosztowało wywoławczo 47 tys zł miało 140 tys km przebiegu dodatkowe koła i bagażnik na klapie. Jak ją oglądałem niedawno kosztowała 52 tys bez drugich kół bez bagażnika i z większym o prawie 30 tys km przebiegiem. Skojarzyłem to z typowym handlarzem, który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki. Zniechęciło mnie to do tego zakupu. Rozumiem że jest inflacja i jest drogo.
Nie wiem, nie widziałem poprzedniego ogłoszenia, nie wiem więcej niż jest w samym ogłoszeniu, a porównuje cenę ogłoszenia @Smock do ofert jakie zostały przedstawione dwóch ostatnich eNCeków. I uważam ją za cenowo atrakcyjną.
@Smock'a znam osobiście i wiem, że człowiek nie jest żadnym handlarzem, jest natomiast bardzo poważną, a przede dbającą o swoje auta osobą. I nie pasuje mi, by chciało mu się wyciągać jak to określiłeś, cyt.: "który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki." Nie ten osobnik. Tak więc warto rozeznać się bardziej szczegółowo, a nie przekreślać i oceniać. Może warto zapytać obecnego sprzedającego z jakim wyposażeniem sam zakupił wystawione przez siebie auto.
Auto obserwuje i cieszy mnie dobra opinia o obecnym właścicielu.
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3663
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

12 paź 2022, 18:55

zwitek pisze:
12 paź 2022, 18:05
Sprawdzałem sobie to auto po vinie dotarłem do poprzedniej oferty z 2019 roku z Białegostoku. Auto 3 lata temu kosztowało wywoławczo 47 tys zł miało 140 tys km przebiegu dodatkowe koła i bagażnik na klapie. Jak ją oglądałem niedawno kosztowała 52 tys bez drugich kół bez bagażnika i z większym o prawie 30 tys km przebiegiem. Skojarzyłem to z typowym handlarzem, który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki. Zniechęciło mnie to do tego zakupu. Rozumiem że jest inflacja i jest drogo.
To skoro to rozumiesz to skad zdziwienie?
Ja mam np takie zalozenie ze jak mi sie jedna miata znudzi to ja sprzedaje na fanty, tak zeby mi sie zwrocilo to co na niej stracilem podczas bicia kilometrow. Mam do tego prawo? Mam bo to moje auto. Tak jak auto kazdego sprzedajacego swoj samochod. Szczegolnie ze jak masz fanty w czy na aucie, to nikt nigdy nich nie docenia i zawsze padaja argeumnty ze ktos ich nie potrzebuje albo oferty jak za auto bez fantow. Wiec lepiej je sprzedac osobno i nikgo nie pytac czy mu sie to podoba czy nie. Jesli ci sie nie podoba to odpusc auto i szukaj dalej.
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2092
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

12 paź 2022, 19:03

zwitek pisze:
12 paź 2022, 18:05
Skojarzyłem to z typowym handlarzem, który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki. Zniechęciło mnie to do tego zakupu.
:roll: Pierwsza zasada sprzedawania używanego samochodu, czy czegokolwiek, to przekonanie kupującego, że "nie, nie jestem handlarzem"!

Ciekawe, czy w sprawach zdrowia też nie idziesz do kogoś, kto jest lekarzem, bo jeszcze cymbał jeden spróbowałby zarobić na oferowanej Ci usłudze?

Z tego co mi wiadomo Smock zajmuje się w życiu czymś innym i - także nie będąc handlarzem - ma prawo wystawić samochód za ile chce.

Ja aktualnie też męczę się z upłynnieniem jednego z Nissanów i widzę jakiś tam kwotowo-sprzedażowy cel, który chcę osiągnąć, a to, że ktoś kto chce kupić wie, że osiem lat temu taki sam samochód był o połowę tańszy, niż jest na rynku obecnie, to dla mnie żaden argument za rezygnacją z należącej się kwoty.
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

12 paź 2022, 19:40

pistenbully pisze:
12 paź 2022, 19:03
zwitek pisze:
12 paź 2022, 18:05
Skojarzyłem to z typowym handlarzem, który potrafi zabrać z auta apteczkę i dywaniki. Zniechęciło mnie to do tego zakupu.
:roll: Pierwsza zasada sprzedawania używanego samochodu, czy czegokolwiek, to przekonanie kupującego, że "nie, nie jestem handlarzem"!

Ciekawe, czy w sprawach zdrowia też nie idziesz do kogoś, kto jest lekarzem, bo jeszcze cymbał jeden spróbowałby zarobić na oferowanej Ci usłudze?

Z tego co mi wiadomo Smock zajmuje się w życiu czymś innym i - także nie będąc handlarzem - ma prawo wystawić samochód za ile chce.

Ja aktualnie też męczę się z upłynnieniem jednego z Nissanów i widzę jakiś tam kwotowo-sprzedażowy cel, który chcę osiągnąć, a to, że ktoś kto chce kupić wie, że osiem lat temu taki sam samochód był o połowę tańszy, niż jest na rynku obecnie, to dla mnie żaden argument za rezygnacją z należącej się kwoty.
Tak jest ze jeden chce dobrze sprzedać a inny dobrze kupić i nie zawsze idzie to w parze.
koldi
Posty: 100
Rejestracja: 24 mar 2011, 8:55
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Reguły

13 paź 2022, 15:00

bjorm pisze:
12 paź 2022, 15:35
Brak xenonow, brak skrzyni 6 biegowej, brek tempomatu, felgi 16 cali.
Albo to jakis ulep, albo jakas super bieda wersja z 2.0. Albo ktos dorzucil 2.0 w miejsce 1.8.
Niekoniecznie, to była podstawowa wersja, m. in. na polski rynek. Sam mam taką - z polskiego salonu, 2.0, 5b. Brak skóry, brak tempomatu, ksenonów i standardowe felgi 16. Wyposażenie to co kto woli, ale wychodziły takie 2.0, więc wszystko może być w porzadku.
Była: Srebrna NBfl 1.6
Jest: Copper Mica NCFL 2.0 PRHT
Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Posty: 4567
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:25
Model: NC
Wersja: Niseko
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

13 paź 2022, 15:18

Brak skóry to akurat zaleta

przy użyciu Tapatalka

pozdrawiam
Alex :-)
były: czarna NC L5 , czerwona NAfL 1.6/90+
jest: Niseko L5/RomDrop 8-)
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3663
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

13 paź 2022, 15:29

koldi pisze:
13 paź 2022, 15:00
bjorm pisze:
12 paź 2022, 15:35
Brak xenonow, brak skrzyni 6 biegowej, brek tempomatu, felgi 16 cali.
Albo to jakis ulep, albo jakas super bieda wersja z 2.0. Albo ktos dorzucil 2.0 w miejsce 1.8.
Niekoniecznie, to była podstawowa wersja, m. in. na polski rynek. Sam mam taką - z polskiego salonu, 2.0, 5b. Brak skóry, brak tempomatu, ksenonów i standardowe felgi 16. Wyposażenie to co kto woli, ale wychodziły takie 2.0, więc wszystko może być w porzadku.
Podejrzewalem ze mogly byc takie bieda wersje. Nie widzialem ze w PL takie byly. Ale dobrze wiedziec i dzieki za sprostowanie.
Zgadzam sie tez z Alexem, brak skory to zaleta a nie wada!
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 336
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

13 paź 2022, 16:39

Ja mam wersje 2.0 Niseko z 2008 z rynku Niemieckiego i tez nie ma ksenonów ani tempomatu. Ma za to skórę oraz 5-biegowa skrzynie biegow. Tak wiec konfiguracji w tych rocznikach było najwyraźniej więcej niż twierdzą znawcy. Mnie w tym egzemplarzu zastanawia dlaczego podaje rok produkcji 2008, skoro wyglada zewnętrznie na poliftowy model.
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

13 paź 2022, 16:52

Gieras pisze:
13 paź 2022, 16:39
Ja mam wersje 2.0 Niseko z 2008 z rynku Niemieckiego i tez nie ma ksenonów ani tempomatu. Ma za to skórę oraz 5-biegowa skrzynie biegow. Tak wiec konfiguracji w tych rocznikach było najwyraźniej więcej niż twierdzą znawcy. Mnie w tym egzemplarzu zastanawia dlaczego podaje rok produkcji 2008, skoro wyglada zewnętrznie na poliftowy model.
Z numeru vin też wychodzi 2008 rok
koldi
Posty: 100
Rejestracja: 24 mar 2011, 8:55
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Reguły

13 paź 2022, 17:03

Końcówka roku i rok modelowy 2009?
Była: Srebrna NBfl 1.6
Jest: Copper Mica NCFL 2.0 PRHT
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 336
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

13 paź 2022, 18:23

koldi pisze:
13 paź 2022, 17:03
Końcówka roku i rok modelowy 2009?
W takim razie trochę zazdroszczę, bo ku ścisłości moja według papierów z Niemiec została wyprodukowana w 2009 roku i ma datę pierwszej rejestracji w Niemczech w marcu 2009. Tak wiec jak komuś mówię, ze moja mazda jest 2009 to nikt nie wierzy, bo karoseryjne jest przedliftowa. Zwariować można (-: Wiec przywiązałem sie do myśli, ze to model 2008.
koldi
Posty: 100
Rejestracja: 24 mar 2011, 8:55
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Reguły

13 paź 2022, 18:42

Moja tak nie ma, jest z końca 2009, ale tak głośno gdybam o tej z ogłoszenia. Jeśli nie jest to ulep (a nie wyglada), to jedyne sensowne wyjaśnienie. Wtedy byłaby to jedna z pierwszych ncfl w ogóle.
Była: Srebrna NBfl 1.6
Jest: Copper Mica NCFL 2.0 PRHT
Glmp
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2022, 10:06
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Wrocław

15 paź 2022, 8:42

Cześć, co myślicie o tej NC, może ktoś oglądał? Zakładając podwozie w dobrym stanie to cena chyba ok?

VIN: JMZNC18F600201332
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... EVl3W.html
IMG_20221015_094029.jpg
IMG_20221015_094029.jpg (367.19 KiB) Przejrzano 1105 razy
Ostatnio zmieniony 15 paź 2022, 20:16 przez Glmp, łącznie zmieniany 2 razy.
zwitek
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2022, 10:28
Model: NC FL
Lokalizacja: bolesławiec

16 paź 2022, 12:51

Glmp pisze:
15 paź 2022, 8:42
Cześć, co myślicie o tej NC, może ktoś oglądał? Zakładając podwozie w dobrym stanie to cena chyba ok?

VIN: JMZNC18F600201332
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-mx- ... EVl3W.html
IMG_20221015_094029.jpg
Oglądałem ją wczoraj , mam tez raport z DNA . Była to pierwsza mx-5 jaka w ogóle oglądałem więc mogę być nieobiektywny bo nie mam porównania. Jesli jesteś z Wrocławia podjedz obejrzyj na własne oczy. Sprzedający bardzo miły chętnie udostępni auto do oględzin na firmowej stacji kontroli w serwisie volvo.
Awatar użytkownika
BOMI21
Donator
Donator
Posty: 491
Rejestracja: 26 sie 2017, 12:45
Model: ND
Wersja: SkyFREEDOM/Recaro
Lokalizacja: opolskie

16 paź 2022, 16:03

Bardzo obiecująco wygląda, zużycie wnętrza w ogóle nie wygląda na przebieg. Natomiast gałka zmiany biegów jest z przedlifta ;)

Cena jest też bardzo w porządku.
zwitek pisze:
16 paź 2022, 12:51

Oglądałem ją wczoraj , mam tez raport z DNA . Była to pierwsza mx-5 jaka w ogóle oglądałem więc mogę być nieobiektywny bo nie mam porównania. Jesli jesteś z Wrocławia podjedz obejrzyj na własne oczy. Sprzedający bardzo miły chętnie udostępni auto do oględzin na firmowej stacji kontroli w serwisie volvo.
Jak nie kupiłeś, to chyba nie warto? ;)
Oględziny / Sprawdzanie MX-5 przed zakupem - generacje NC/ND - kontakt przez PW
Glmp
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2022, 10:06
Model: NC FL
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Wrocław

16 paź 2022, 17:08

Jestem z Wrocka i pewnie jutro podjadę zobaczyć. Po prostu liczyłem, że jak ktoś przede mną widział, to ewentualnie stwierdzi, że kompletne szambo, czy coś. Tym bardziej że na Miatach średnio się znam. Szkoda tylko, że kolor taki zwyczajny, no ale nie można mieć wszystkiego. W takim razie podjadę obejrzeć i jak wszystko będzie git to pewnie kupię, nie chce mi się przez pół roku szukać auta :)

Swoją drogą na OLX dziś pojawiła się NC PRHT 2.0 za 35k :shock:
ODPOWIEDZ