doświadczenia z roadstery.pl???

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Ortalion
Posty: 618
Rejestracja: 05 kwie 2010, 9:09
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa

26 lut 2011, 0:21

Najlepiej zadzwonić, pogadać, a potem pojechać do "szklarni" i spotkać się osobiście. Nie wiem, jak z targowaniem (ja nie dostałem upustu, ale cenę i tak mam świetną), ale jutro jadę odebrać auto i jestem bardzo zadowolony ze współpracy :grin:
Awatar użytkownika
Sigma
Donator
Donator
Posty: 842
Rejestracja: 15 wrz 2010, 19:24
Model: NB FL
Wersja: Unplugged
Lokalizacja: Toruń

26 lut 2011, 15:39

Co do cen to wszystko zależy co kupujesz :) Nikt do interesu dokładać nie będzie, więc nie w każdym przypadku coś stargujesz, ale próbować warto :)
"A designer knows he has achieved perfection not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away." – Antoine de Saint-Exupéry
Obrazek
magdage
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2010, 20:25
Lokalizacja: :)

11 maja 2011, 14:48

Zakupiłam mazdę w roadstery.pl póki o mogę się wypowiadać jedynie o podejściu do klienta w trakcie załatwiania formalności:).
Zdecydowanie sprzedawca z wysokiej półki, pełen profesjonalizm, klient jest traktowany dokładnie tak jak by tego oczekiwał :), inną sprawą są przejścia z getinbankiem gdyby ktoś chciał opinii na ich temat to zapraszam na priv.
Wszystko miło, grzecznie i sympatycznie, opowiedziane, załatwione, wytłumaczone.
Generalnie: lubię to;)!
I podziękowania od mojego szczesciolatka dla Marcina za sprezentowaną przy odbieraniu auta......corvttę - tak myślałam że wybierze najlepsze auto;) jakie szczęście że to tylko resorak :lol:
logimen
Posty: 1555
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:19
Model: NB
Wersja: 3 BK / 10th Anni
Lokalizacja: Piaseczno

12 maja 2011, 20:02

magdage, w stu procenatach sie z ta opinia zgadzam. Odbierajac swoja mizie wczoraj u Marcina rozmawialismy o Tobie, opowiadal jak Twoj synek wybieral swoje auto marzen :)

Swoja droga sliczna ta Twoja MX-5, kolorek miodzio. Masz szczescie, ze to 1.6 bo inaczej byla by w moich rekach :P

Marcin to super czlowiek, wszystko powie dokladnie, zalatwil mi historie auta z AZ Auto, doradzi. Rozmawiajac z nim czulem sie jak bym go znal od lat, a widzielismy sie raptem z 4 razy :) Jesli kupowac MX-5 to zdecydowanie u Marcina.

Pozdrawiam i szerokiej drogi :)
Pozdrawiam, Artur
Ex Madzia
magdage
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2010, 20:25
Lokalizacja: :)

13 maja 2011, 17:45

logimen pisze:magdage, w stu procenatach sie z ta opinia zgadzam. Odbierajac swoja mizie wczoraj u Marcina rozmawialismy o Tobie, opowiadal jak Twoj synek wybieral swoje auto marzen :)

Swoja droga sliczna ta Twoja MX-5, kolorek miodzio. Masz szczescie, ze to 1.6 bo inaczej byla by w moich rekach :P

Marcin to super czlowiek, wszystko powie dokladnie, zalatwil mi historie auta z AZ Auto, doradzi. Rozmawiajac z nim czulem sie jak bym go znal od lat, a widzielismy sie raptem z 4 razy :) Jesli kupowac MX-5 to zdecydowanie u Marcina.

Pozdrawiam i szerokiej drogi :)


a która to Twoja?
a silnik też mi się marzyl 1.8, ale po dwóch latach wgapiania się w mazdy stwierdziłam że nie można mieć wszystkiego;) do zobaczenia na drogach;)
logimen
Posty: 1555
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:19
Model: NB
Wersja: 3 BK / 10th Anni
Lokalizacja: Piaseczno

13 maja 2011, 17:59

moja jest ta: http://roadstery.pl/_page/index.php?mod=124&show=5

110 tys przebiegu, ostatni serwis w AZ Auto rok temu (rozrzad, oleje, filtry, uszzczelki itp.) :)

Ja rok temu chcialem kupic NB, bylem u Marcina, ogladalem, jezdzilem i klops... nic nie wyszlo bo nie sprzedalem auta. W tym roku chcialem kupic NA i ... cos mi zaswitalo zeby wziasc kredyt :P Kupilem NB :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
Ex Madzia
magdage
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2010, 20:25
Lokalizacja: :)

13 maja 2011, 22:42

logimen pisze:moja jest ta: http://roadstery.pl/_page/index.php?mod=124&show=5

110 tys przebiegu, ostatni serwis w AZ Auto rok temu (rozrzad, oleje, filtry, uszzczelki itp.) :)

Ja rok temu chcialem kupic NB, bylem u Marcina, ogladalem, jezdzilem i klops... nic nie wyszlo bo nie sprzedalem auta. W tym roku chcialem kupic NA i ... cos mi zaswitalo zeby wziasc kredyt :P Kupilem NB :mrgreen:



aaaaaaa ta też mi się podobała :)
ślicznota i zazdroszczę silnika :oops:
majkel
Administrator
Administrator
Posty: 6890
Rejestracja: 26 mar 2007, 17:30
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

14 maja 2011, 5:20

:offtopic: :razz:
chwilowo bezmiatowy :)
była: BlackBird (Ptaszyna) NBfl'03 1.8 Memories --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=1149
był: Ptaszor NA'96 1.8 (BP-Z3)--> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=4852
jest: "Saabina" Saab96 V4 '76 --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=9196
jest: Hieronim.......
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3402
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

18 sty 2012, 8:38

Odgrzeje kotleta, pozostając jak najbardziej w temacie. :)

POLECAM zdecydowanie. :) Swoją Miatkę kupiłem również u Marcina z Roadstery.pl. Cóż mogę powiedzieć: profesjonalizm pełną gębą. :) Bardzo rzeczowy kontakt mailowy. Sprzedający powiedział wszystko co wie na temat samochodu. Dostałem zdjęcia tego jak wyglądał pojazd tuż po sprowadzeniu do kraju. Gdy pytałem o stan techniczny/konserwację/dodatki dostałem konkretną odpowiedź osoby znającej się na MX5, a nie handlarza, który chce sprzedać jak najwięcej i jak najdrożej.

W ogólnym rozrachunku nie mogę zarzucić Marcinowi absolutnie niczego. Po pierwszym 1000 kilometrów nie ma pojedynczej rzeczy, do której mógłbym się w autku przyczepić.
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
karooolek
Posty: 83
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:35
Lokalizacja: stolyca-city

18 sty 2012, 19:53

Również zdecydowanie polecam roadstery.pl
Zarówno jako profesjonalny sklep, serwis czasami nawet doradztwo mx-5. Kontakt bardzo dobry, zawsze konkretny. Każda sprawa załatwiona sprawnie, punktualnie.
Nie ma lipy!
3 razy TAK
zb
Donator
Donator
Posty: 136
Rejestracja: 01 sie 2013, 12:14
Model: ND
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Warszawa

25 wrz 2013, 16:58

Za klika dni miną dwa miesiące, od kiedy Pan Marcin przekonał mnie do zakupu bardzo zadbanego phoenixa. Za krótko JĄ mam, żeby opisać dokładnie moje wrażenia, ale najchętniej bym z niej nie wychodził i bardzo ubolewam, że lato kończy się nieuchronnie - może później uda mi się je (wrażenia) zebrać w słowach. Póki co z domu mnie nie eksmitowano, mazdę polubiono, a domownicy przestali się głupkowato uśmiechać.
Starałem się nie nadużywać wyjątkowej uprzejmości Pana Marcina, ale nie udało się. Wypytywałem, dzwoniłem, mailowałem: klient masakra. Zawsze był do dyspozycji i służył radą. W trakcie rejestracji samochodu w Warszawie, na Ursynowie, nastąpił pewien problem, który został przez Pana Marcina rozwiązany z wyjątkową szybkością i skutecznością. Jeszcze raz wielkie podziękowania.
Co obiecano - dostałem co do joty. Plus drobiazg - nie dla mnie - przegląd i piękny brązowy persening, który przyjechał z daleka w 24 godziny. I bezcenna dla przerażonego czytelnika różnych forów, nabywcy używanego samochodu, 3 miesięczna pisemna gwarancja.
Upgrade w przyszłym roku tylko w roadstery.pl
Ostatnio zmieniony 27 maja 2014, 11:25 przez zb, łącznie zmieniany 1 raz.
zb - NBfl Phoenix -> NCFL2.0 Kompulsja I -> NCFL 1.8 Kompulsja II ->ND...http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=12812
koucz
Posty: 160
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:12
Lokalizacja: Białystok

27 wrz 2013, 8:24

Ja również kupiłem swój samochód u Marcina z Roadstery.pl

Od momentu pierwszego spotkania do dnia zakupu minęło chyba 4 lata, natomiast od początku wiedziałem, że tam właśnie nabędę swoją mx-5tkę. Sprzedawce charakteryzuję wyjątkowa szczerość (ogromna w porównaniu do innych handlarzy ;p), bardzo duża wiedza na temat miat i konkretnie sprzedawanych modeli.

Samochód kupiłem trochę na wariata, z pełnym zaufaniem do sprzedającego (a także z pełną historią:)). Po 4 miesiącach użytkowania oraz wizytach u kilku mechaników (tylko w celach upragde'owych :)), którzy zachwycają się stanem samochodu z ręką na sercu mogę polecić :)

Zawsze po jeździe innym samochodem z ogromną przyjemnością wsiadam (a raczej wciskam się) do mx-5 i utwierdzam się w przekonaniu, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! :)
tymek
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2014, 12:59

01 kwie 2014, 20:30

Kupiłem niedawno NBFL z roadstery.pl , co do sprzedawcy - pełen profesjonalizm. Zna się na wszystkim co związane z Mazdami i formalnościami, rejestracjami itp.
Nie było żadnych problemów. Wszystko szybko i sprawnie. http://roadstery.pl/_page/index.php?mod=201&show=5
zb
Donator
Donator
Posty: 136
Rejestracja: 01 sie 2013, 12:14
Model: ND
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Warszawa

27 maja 2014, 11:24

Po przesiadce z NBFL, kupionej w ubiegłym roku na NC, dokonałem odwrotnej operacji, pozostawiając phoenixa w dobrych rękach Pana Marcina. W odwrotną stronę firma też działa bez zarzutu :D
zb - NBfl Phoenix -> NCFL2.0 Kompulsja I -> NCFL 1.8 Kompulsja II ->ND...http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=12812
ODPOWIEDZ