Tor Lublin przestaje istnieć..

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

Davey
Posty: 556
Rejestracja: 20 kwie 2010, 16:26
Lokalizacja: Lublin

27 lis 2013, 16:34

Chyba nie ma jeszcze info tu na forum, myślałem, że chociaż w zimie może jeszcze będzie otwarty, coż, hajs musi się zgadzać w kieszeni inwestora.. :bang:
Dziś wywrotki zwoziły już ziemie na tor:

http://www.lublin112.pl/likwidacja-toru-lublin-przesadzona-wkrotce-zginie-pod-warstwa-ziemi-zdjecia/

Info za Driveart.
offthe
Posty: 1178
Rejestracja: 25 lut 2012, 23:47
Model: NA
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

27 lis 2013, 17:12

..ludzie nie mają gdzie ćwiczyć i się wyszaleć, a potem pospólstwo narzeka, że ścigają się na ulicach..Jak komuś głośno to niech się wyprowadzi.. Ale spoko, myślę, że motoryzacyjna brać się skuma na forach i fejsbukach i narobią rabanu takiego że szybko zbudują większy :D
I don't like being overtaken. It's a sign of weakness.
Davey
Posty: 556
Rejestracja: 20 kwie 2010, 16:26
Lokalizacja: Lublin

27 lis 2013, 17:28

Powiem Ci, że nie sądze żeby jakikolwiek wiekszy wpływ na decyzje o likwidacji toru mieli pobliscy mieszkańcy, na pewno niektórym to się nie podobało ale z tego co obserwowałem były to jednostki.
jest tam na stronie komentarz, że nie było by nic dziwnego jeśli inwestor sam robiłby podkładki i "podrabiał" te apele i sam nakręcał burdy, oczywiście nie jako firma.
Za dużo pieniędzy jest tu do zarobienia żeby o likwidacji toru decydowała Wiesia i Marian z piątej klatki :???:
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

27 lis 2013, 17:54

to była kwestia czasu, z tego co mówiliście w zeszłym roku, szkoda, ale nie ma na to rady.

a inna sprawa, że brak toru to nie jest usprawiedliwienie dla szaleństw na ulicy :roll:
miata lov!
Awatar użytkownika
Arturo_tiburon
Posty: 1067
Rejestracja: 06 cze 2011, 16:01
Model: ND
Wersja: Daga spec
Lokalizacja: waw

27 lis 2013, 19:15

jako między innymi maczający palce w developerce przypominam nieśmiało ...żeby ktoś kupił to ktoś musi sprzedać a sprzedał nie kto inny jak PZM. Jełsi już trzeba wylewac żale to chyba adresaten powinien być PZM który przytulił oficjalnie 9M PLN za miejsce które ma słuzyc statutowym działniom ..nie wiem jak tam jest dalej i co z taką kasę robi PZM ale mechnizm jets prosty ktoś sprzedaje ktoś kupuje jak bardzo bysmy siena to nie obrażali to niestety tak to wygląda
uczestnik wszystkich rund MC do 03' 2020
II vice MC'18 , mistrz MC '17, IV MC'16 , I miejsce Sud WIR'15 , II vice MC'15, mistrz MC'14 WEST, II vice ALL STAR'14 , II vice MC'13. daily mazda od 08 6, cx7, cx5 NBFL->NC->ND > emeryt
majkel
Administrator
Administrator
Posty: 6890
Rejestracja: 26 mar 2007, 17:30
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

27 lis 2013, 19:18

arturo_tiburon pisze:żeby ktoś kupił to ktoś musi sprzedać a sprzedał nie kto inny jak PZM. Jełsi już trzeba wylewac żale to chyba adresaten powinien być PZM który przytulił oficjalnie 9M PLN za miejsce które ma słuzyc statutowym działniom

+1
chwilowo bezmiatowy :)
była: BlackBird (Ptaszyna) NBfl'03 1.8 Memories --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=1149
był: Ptaszor NA'96 1.8 (BP-Z3)--> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=4852
jest: "Saabina" Saab96 V4 '76 --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=9196
jest: Hieronim.......
swimmer
Posty: 1394
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

27 lis 2013, 19:30

+1. Szkoda, że się nie załapałem.
Jumpman
Donator
Donator
Posty: 3628
Rejestracja: 06 lut 2012, 17:41
Model: NA
Wersja: FL
Lokalizacja: Ruda Śląska

29 lis 2013, 17:51

arturo_tiburon pisze:jako między innymi maczający palce w developerce przypominam nieśmiało ...żeby ktoś kupił to ktoś musi sprzedać a sprzedał nie kto inny jak PZM. Jełsi już trzeba wylewac żale to chyba adresaten powinien być PZM który przytulił oficjalnie 9M PLN za miejsce które ma słuzyc statutowym działniom ..nie wiem jak tam jest dalej i co z taką kasę robi PZM ale mechnizm jets prosty ktoś sprzedaje ktoś kupuje jak bardzo bysmy siena to nie obrażali to niestety tak to wygląda


Też mi żal toru, ale zdecydowanie sie zgadzam z Twoim poglądem - jak mieć żale i pretensje to chociaż we właściwym kierunku :cry:
Live to ride - ride to live! HD or MX5 or 1302S or 126P ?

Części do NA - rozbiórka czerwonej - kliknij

Moja Lalunia :)
ODPOWIEDZ