Tutaj sie witamy!

Forum główne a tematyką prowadzącą jest mx-5.

Moderator: Moderatorzy

denis1980
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2012, 19:58
Lokalizacja: Zgierz

05 lip 2013, 7:21

macieja pisze:Cześć !

Mam na imię Maciek, jestem z Łodzi i...
od tygodnia jestem szczęśliwym :mrgreen: posiadaczem Madzi NBFL z silniczkiem 1.6 !

Dopiero się docieramy, ale jestem nią zafascynowany :smile:
Póki co przejechałem około 300 km., wymieniłem klocki i filtr powietrze - póki co, nic więcej nie potrzeba (chyba).

Postaram się w pojawić na jakiś spocie regionalnym i dołączyć do klubu


Pozdrawiam

M.


Witamy i zapraszamy w czwartek na spota, szykujemy się na bicie rekordu :) nowa mazda może nam w tym pomóc :D. Szczegóły w wątku łódzkim :)
macieja
Posty: 115
Rejestracja: 04 lip 2013, 20:16
Lokalizacja: Łódź

05 lip 2013, 19:19

Bardzo bym chciał, ale w poniedziałek jedziemy z rodzinką na wakacje
Awatar użytkownika
Pokem
Posty: 125
Rejestracja: 17 mar 2010, 13:55
Model: NA
Wersja: 1,6 90KM
Lokalizacja: Kielce

05 lip 2013, 22:18

Kuster pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Mam na imię Piotr pochodze z Miedzianej Góry. Nie dawno stałem się oczywiście szczęśliwym posiadaczem MX5 w wersji miracle. Auto zostało zakupione jako uszkodzone, jestem w trakcie kompletowania części, plan jest prosty, po wszelakich naprawach samochód ma wygląda jak z fabryki :). Na codzień mam dużą stycznośc z samochodami marki Mazda, pracuje w salonie i co roku specjalnie ustawiam NC obok swojego biurka, aby móc napawac sie widokiem tego pieknego samochodu, od razu chce się pracowac :mrgreen:
Pozdrawiam


Zapraszam na lokalne spoty mazdaspeedu :wink:
mx-5 u nas trochę za mało żeby oddzielne spoty robić.
KamilS
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2013, 15:54
Lokalizacja: Sosnowiec

07 lip 2013, 10:28

Witam.Jestem Kamil z Sosnowca obecnie jeżdze małym lupo ale szukam Mazdy mx5 ;)
j@nko
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:30
Lokalizacja: Poznań

08 lip 2013, 22:59

Od wczoraj dołączyłem do Szacownego Grona Posiadaczy MX5. Auto jest młode - 2009 r. NC, 2.0 - ale po przejechaniu już 400 km wiem, że ..... bedę ja sprzedawał za jakieś 15-20 lat.
To jest FENOMENALNE UCZUCIE!!!!! :kciuk:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
Awatar użytkownika
Pawelski
Posty: 143
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:39
Model: NA
Wersja: 1.6 1996
Lokalizacja: Warszawa

11 lip 2013, 16:43

Witam, nazywam się Paweł, jestem z okolic Warszawy (Konstancin - Jeziorna). Jakiś czas temu zapragnąłem stać się posiadaczem roadstera, więc będę tutaj szukał informacji i ofert sprzedaży MX-5. :cool:
Robert
Posty: 889
Rejestracja: 11 lip 2013, 21:46
Model: Inny
Wersja: 0.9 Turbo
Lokalizacja: Warszawa

11 lip 2013, 21:51

Witam Was!
Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Mx-5tki (NB) - pierwsze auto w życiu. :)
wiewioor
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2013, 20:39
Lokalizacja: Kraków

12 lip 2013, 21:02

Cześć,
mam na imię Bartek i niedawno zamówiłem sobie Mazdę MX-5 Spring Edition. Powinienem ją odebrać w ciągu 2 tygodni, wtedy też zamieszę jakieś zdjęcie.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 996
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

12 lip 2013, 21:28

Ooooo ktos z Krakowa ;) Powitac :)
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
eiti
Posty: 896
Rejestracja: 17 lip 2012, 7:23
Model: NB FL
Lokalizacja: Warszawa

14 lip 2013, 16:49

Dzień dobry!
dziś w godzinach popołudniowych ściągnąłem do sekcji warszawskiej czarną miatę NBFL, po przejechaniu 350km jeszcze ręcę drżą, 146KM wciska w fotel. Do zobaczenia na czwartkowym spotkaniu.
bezmiatowy //
Qlfon
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2013, 19:38
Lokalizacja: Lublin

15 lip 2013, 15:21

Witam, od jakiegoś czasu podczytuje to forum a od kilku dni jestem zarejestrowany. Skąd się wziąłem? Cóż dwa tygodnie temu uległem wypadkowi motocyklowemu, utrata przytomności, wstrząśnienie mózgu, wieloodłamowe złamanie obu kości lewego przedramienia z przemieszczeniem i zwichnięciem nadgarstka i ww efekcie wymuszona przez żonę obietnica, że na motocykl już nie wsiądę:) No i stąd pomysł na małego roadsterka:) Jako że Mx5 to ikona stylu a BMW Z3/4 jakoś mi nie leży postanowiłem tutaj zajrzeć i pomyśleć na co wydać $$ z odszkodowania:)
I mała prośba do lubelaków (bo widzę że kliku aktywnych tutaj bywa) - czy byłaby szansa gdzieś się z kimś z Was umówić na pogaduchy o emiksie? Może jakiś spot niedługo szykujecie tobym jakimś wściekłym Solarisem podjechał?:)
Pozdrawiam,
Qlfon, Lublin LSM
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5473
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

15 lip 2013, 15:57

Qlfon pisze:Witam, od jakiegoś czasu podczytuje to forum a od kilku dni jestem zarejestrowany. Skąd się wziąłem? Cóż dwa tygodnie temu uległem wypadkowi motocyklowemu, utrata przytomności, wstrząśnienie mózgu, wieloodłamowe złamanie obu kości lewego przedramienia z przemieszczeniem i zwichnięciem nadgarstka i ww efekcie wymuszona przez żonę obietnica, że na motocykl już nie wsiądę:) No i stąd pomysł na małego roadsterka:) Jako że Mx5 to ikona stylu a BMW Z3/4 jakoś mi nie leży postanowiłem tutaj zajrzeć i pomyśleć na co wydać $$ z odszkodowania:)

Kazda motywacja jest dobra, o ile prowadzi do mx5 ;) Witamy :kciuk: lepiej wybrac nie mogles :smile:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Chalanger
Donator
Donator
Posty: 3024
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:43
Model: Inny
Wersja: Brak zabawki
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

17 lip 2013, 8:12

Qlfon pisze: Skąd się wziąłem? Cóż dwa tygodnie temu uległem wypadkowi motocyklowemu, utrata przytomności, wstrząśnienie mózgu, wieloodłamowe złamanie obu kości lewego przedramienia z przemieszczeniem i zwichnięciem nadgarstka i ww efekcie wymuszona przez żonę obietnica, że na motocykl już nie wsiądę:) No i stąd pomysł na małego roadsterka:) Jako że Mx5 to ikona stylu a BMW Z3/4 jakoś mi nie leży postanowiłem tutaj zajrzeć i pomyśleć na co wydać $$ z odszkodowania:)


mądra żona :mrgreen: a co do alternatywy mx5 zamiast motocyklu jest to bardzo fajna opcja :mrgreen:
Kupię ładną Mx5
Awatar użytkownika
funky
Donator
Donator
Posty: 4077
Rejestracja: 29 lip 2011, 9:30
Model: NC
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Warszawa

17 lip 2013, 9:20

Qlfon, witaj! nie będziesz żałował ;) u mnie moto przegrało z emixem :mrgreen: czasem myślę o powrocie, ale szybko mi przechodzi ;) jest trochę fajnych sztuk teraz w giełdzie klubowej, warto pogrzebać ;)
Obrazek

miatasm.com
Qlfon
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2013, 19:38
Lokalizacja: Lublin

17 lip 2013, 15:42

Dzięki Panowie za miłe przyjecie, spotkałem się wczoraj z Qbatronem i pooglądałem sobie jego cichociemna zmotę. Na zdjęciach i jak przejeżdża obok to mx wydaje się jednak większy. Ale pomimo mojego 100+ na wadze wlazłem i wylazłem bez zadyszki więc źle nie jest. Giełdę oglądam regularnie i faktycznie kilka ładnych sprzętów na niej wisi. Czarna od Dżuniora jest ciekawa ale jak to z projektowym samochodem bywa - nie znasz dnia i godziny. Nie wiem jeszcze czy stać mnie na takie poświęcenie:) Muszę jeszcze tylko małżonkę zaznajomić z mx i pokazać jej że jednak fotelik z synkiem się mieści a mały (7,5 mies) będzie zadowolony:)
Pozdrawiam,
Qlfon, Lublin LSM
Awatar użytkownika
funky
Donator
Donator
Posty: 4077
Rejestracja: 29 lip 2011, 9:30
Model: NC
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Warszawa

17 lip 2013, 15:50

Qlfon, Dżuniorowa już jest ukończona, nie pozwól jej się kurzyć :mrgreen:
Obrazek

miatasm.com
Awatar użytkownika
Spaniard
Donator
Donator
Posty: 641
Rejestracja: 16 lip 2013, 21:30
Model: NC
Wersja: 2.0 AT
Lokalizacja: Piaseczno

17 lip 2013, 16:05

Witam Wszystkich serdecznie! Natury się nie oszuka, dlatego po Fiacie i krótkiej rozłące z wiatrem we włosach, w garażu zagościła NBfl 1.8. Trochę z przypadku, trochę z miłości, trochę z tęsknoty za niezawodnym Japończykiem, trochę z okazji, ale najważniejsze, że jest i cieszy. Nawet żona z małym w pakiecie pokochali jazdę kabrioletem :) Do zobaczenia na światłach. Pzdr!
mkr
Posty: 86
Rejestracja: 18 lip 2013, 7:58
Model: NB FL
Lokalizacja: Sobótka

19 lip 2013, 6:41

Dzień dobry :)
Czas się przywitać, po kilku latach błądzenia wróciłem do motoryzacji z jedynego słusznego kraju :) Moim pierwszym autkiem był Yaris (VIN na J :grin: ), później jak stwierdziłem, że ogarniam jazdę przesiadłem się w IS200 i wtedy ostatecznie stwierdziłem, że japoński silnik + RWD jest sensem życia :)
Czemu błądziłem? Bo później były kombi w dieslu - Cee'd, Golf i V40 - żona mi nie pozwalała kupić MXa... :( A od kilku lat chciałem.
Czemu teraz się udało? Bo nie mam już żony :kciuk: To tyle w kwestii krótkiej historii motoryzacji ;)
Mam na imię Marek, mieszkam we Wrocławiu i pracuję na uczelni ;) Do zobaczenia na drodze :)
Obrazek
Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia :)
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3779
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

19 lip 2013, 7:03

mkr pisze:żona mi nie pozwalała kupić MXa... :( A od kilku lat chciałem.
Czemu teraz się udało? Bo nie mam już żony

ciekawa historia :wink:

witamy!
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
Pawulon
Posty: 1348
Rejestracja: 24 sty 2011, 22:11
Lokalizacja: Pruszcz Gd/3miasto
Kontakt:

19 lip 2013, 7:37

mkr, I Dobrze zrobiłeś - po co Ci taka żona :turla:
- Videorejestratory Samochodowe
- Tusze tonery do Drukarek - pawkor@onet.pl

Pozdrawiam, Paweł
mkr
Posty: 86
Rejestracja: 18 lip 2013, 7:58
Model: NB FL
Lokalizacja: Sobótka

19 lip 2013, 11:07

Pawulon, wiem :lol:
Obrazek
Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia :)
szymek
Posty: 1491
Rejestracja: 06 cze 2013, 14:55
Lokalizacja: Poznań

20 lip 2013, 11:20

j@nko pisze:Od wczoraj dołączyłem do Szacownego Grona Posiadaczy MX5. Auto jest młode - 2009 r. NC, 2.0 - ale po przejechaniu już 400 km wiem, że ..... bedę ja sprzedawał za jakieś 15-20 lat.
To jest FENOMENALNE UCZUCIE!!!!! :kciuk:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH.


Teraz proszę podjechać na najbliższego spota i pochwalić się nowym nabytkiem :wink:
Życzę wiele zabawy z wychodzenia z zakrętów z lekkim poślizgiem tyłka :mrgreen: ...tylko uważaj, bo to uzależnia :twisted:
kantOS
Posty: 354
Rejestracja: 18 lip 2009, 23:00
Lokalizacja: Szczecin

20 lip 2013, 19:58

mkr pisze:Bo nie mam już żony
:winner: SO MUCH WIN!

U mnie o mało się tak nie skończyło z powodu Mietły :cool:
人馬一体
Awatar użytkownika
rachey
Posty: 786
Rejestracja: 21 lip 2013, 13:18
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Gliwice

21 lip 2013, 13:53

No to może i ja się przywitam
Jestem z Cieszyna, MX5 jeszcze nie posiadam, ale zmierzam w kierunku jakiegoś NB ( chwilowo szukam garażu, przeglądam ogłoszenia itp. )
Na chwilę obecną jeżdżę Suzuki Swift'em, a od pewnego czasu zbieram się do kupna czegoś co dało by jeszcze więcej frajdy z jazdy. Dosyć długo rozmyślałem nad Porsche 944, ale jednak trudno o dobry egzemplarz w cenie, która nie jest zaporowa, chociaż zostanie to jako małe marzenie na przyszłość.

Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości uda się znaleźć MX-5 jakiego szukam i dołączyć do miatoholików :p
Awatar użytkownika
flatline
Donator
Donator
Posty: 2199
Rejestracja: 21 lip 2013, 19:12
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom+Recaro
Lokalizacja: ¯\_(ツ)_/¯
Kontakt:

22 lip 2013, 11:59

Hej,

jako kolejny poszukiwacz "swojej" MX-5 chciałem się ze wszystkimi przywitać :)
Od dłuzszego czasu staram się wymyślić jak wyjść poza nudne kompakty i wydaje mi się, że MX-5 jest właśnie rozwiązaniem tej zagadki.
Mam nadzieję, że jeszcze przed końcem sezonu uda mi się przytulić jakąś fajną NBfl.
pepeg
Donator
Donator
Posty: 886
Rejestracja: 23 lip 2013, 10:12
Lokalizacja: Radziszów

23 lip 2013, 10:22

Witam.
Na imię mam Piotrek i niedawno zakupilem troszke zdezelowana mx5 z 90 roku.
Zamierzam ja wyremontować i bardzo dlugo się nią cieszyć :mrgreen:
Wszelka pomoc i wiedza klubowiczów mile widziane :kciuk:
Awatar użytkownika
funky
Donator
Donator
Posty: 4077
Rejestracja: 29 lip 2011, 9:30
Model: NC
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Warszawa

23 lip 2013, 10:24

Witaj!
pochwal się swoim nabytkiem w dziale Nasze Mazdy: http://forum.mx5klubpolska.pl/viewforum.php?f=16

miło będzie popatrzeć na odbudowę NA :wink: trzymam kciuki :kciuk:
Obrazek

miatasm.com
yanni
Posty: 22
Rejestracja: 11 cze 2013, 17:53
Lokalizacja: Poznań

23 lip 2013, 19:32

No to może i ja powinienem się przywitać.

Mam na imie Maciej i aktualnie mieszkam w Poznaniu.

Swoją mx-5 kupiłem jakiś miesiąc temu. Jest to zielona Miracle z 2000 roku. Moim marzeniem jest doprowadzenie jej do stanu idealnego i w miare możliwości oryginalnego :) tak wiec długa droga przedemną.

Idealnie byłoby mieć Memories II ale niestety mój wzrost - 199 cm troche mnie ograniczał przy wyborze.

Pewnie zastanawiacie się czy się mieszcze. Otóż tak, bez problemu i wlasnie dlatego mogłem kupić mxa :) nic na siłe.

Byłem już na jednym spocie w Poznaniu i mam nadzieje cześciej tam wpadać.

Jak tylko lekko Madzię wyremontuje to postaram się opisać ją w osobnym wątku.
drozdz110
Posty: 182
Rejestracja: 11 mar 2012, 16:28
Model: NA
Lokalizacja: Lublin

24 lip 2013, 23:30

Siemanko, jestem Maciek, na Waszym forum siedzę od ponad roku, jednak głównie się przypatrywałem co jest w ogóle grane z tym roadsterkiem :D Przedwczoraj kupiłem dość okazjonalnie i przypadkowo wymarzoną MX-5 NA, rocznik 1993. Jak na razie cóż... powiem tyle: myślałem że pół baku zatankowane po przyjeździe do Lublina urządzi mnie na przynajmniej tydzień. Tak się niestety nie stanie :D Frajda z jazdy niesamowita, dźwięk silnika - cud miód. Na razie jednak nie czuję się na siłach by zakładać własny wątek, ale z przyjemnością dalej popatrzę na rozwój Waszych mazd oraz pewnie będę zadawał pytania - jestem młody i o mechanice nie mam aż tak dużego pojęcia.
Pozdrawiam i do zobaczenia na drogach! LAMPY W GÓRĘ :winner:
michan
Donator
Donator
Posty: 681
Rejestracja: 10 lip 2012, 19:43
Lokalizacja: Marki

24 lip 2013, 23:41

drozdz110,

Którą kupiłeś?
ODPOWIEDZ