No i właśnie to jest przy tej trasie, po której sie nie jeździ. Tylko przez Passo di Stalle.pistenbully pisze: ↑11 cze 2026, 6:32https://maps.app.goo.gl/VBzLhjECnMT2jhkT6
Spanie u Kurta, obowiązkowo. Kolacja w ich rodzinnej knajpie, tak, ale niekoniecznie - duży wybór innych w zasięgu spaceru.
Znaleziono 1712 wyników
- 13 cze 2026, 10:29
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: 2026 Czerwiec - Großglockner + Dolomity
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 193
Re: 2026 Czerwiec - Großglockner + Dolomity
- 10 cze 2026, 12:21
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Ceskie Pivo 2026 startuje ...
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 71
Ceskie Pivo 2026 startuje ...
To juz czwarta edycja. Ruszamy w przyszłym tygodniu. Jak zwykle Mercedes SL500, BMW Z4 i pewnie gościnnie Porsche Cayenne Hybrid i ... zapewne dołączy to (przypadkowe zdjęcia z netu): https://www.automoli.com/common/vehicles/_assets/img/gallery/f77/bmw-z8-e52.jpg https://www.automoli.com/common/vehi...
- 10 cze 2026, 11:34
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: 2026 Czerwiec - Großglockner + Dolomity
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 193
Re: 2026 Czerwiec - Großglockner + Dolomity
Jesli będziesz jechał z Grossglocknera w Dolomity to ... zamiast standardowej drogi polecam ci graniczną przełęcz Passo di Stalle z ruchem jednokierunkowym sterowanym światłami i zajebistą ale bezpieczną dróżką samych zakrętasów.
https://maps.app.goo.gl/GXYcMMVGgZEjwGF8A
https://maps.app.goo.gl/GXYcMMVGgZEjwGF8A
- 24 sty 2026, 12:49
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Śnieg w Alpach pod koniec maja?
- Odpowiedzi: 49
- Odsłony: 15306
Re: Śnieg w Alpach pod koniec maja?
Potwierdzam, że mapy.cz sprawdzają się bardzo dobrze, sam korzystam, choć zdecydowanie częściej do wędrówek pieszych. Polecam wszystkim przyjezdnym, Ci którzy używali byli zadowoleni. @Danillo nie użył i się zgubił :roll: Jak do offroadu czy do piechoty to nie ma nic lepszego niz Osm And+. Ze style...
- 14 lis 2025, 12:31
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Koniec relacji.
Jak ktos ma jakies pytania to zapraszam.
Jak ktos ma jakies pytania to zapraszam.
- 12 lis 2025, 17:02
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Słone jezioro Tuz Gulu i okolice: https://imagizer.imageshack.com/img922/2008/LWMwSC.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/5805/BNi9z4.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/4782/ZPxrQE.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/2541/fk8KX7.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/1796/1I...
- 12 lis 2025, 16:39
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Kapadocia (a raczej w wymowie Kapadokia): https://imagizer.imageshack.com/img924/7274/ZhQUSn.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/1738/5NEbHi.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/25/O6mVxE.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/4183/u2NA8R.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/5...
- 12 lis 2025, 16:18
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Gury Taurus, masyw centralny. Tam się nie fotografowało, tam sie jeździło :winner: . Dróżki w samkurat dla Miaty: https://imagizer.imageshack.com/img923/7606/edrFHt.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/1229/hjyFN1.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/5795/Iffipf.jpg https://imagizer.imag...
- 12 lis 2025, 16:12
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
We wnętrzu, znaczy w kraterze, wulkanu Kara Dag: https://imagizer.imageshack.com/img924/8643/u97PEz.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/9016/GTjSfC.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/6968/6dXB98.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/3358/1SW72I.jpg https://imagizer.imageshack.com...
- 07 lis 2025, 11:33
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
O 6-ej rano, samym świtem oglądalismy balony. To nie jest to co w Kapadocji ale też chcielismy zobaczyć. Pół godzinki potem wypuściłem drona. Wejście dolne od strony miasteczka otwierają chyba o 8-ej, dlatego było chyba tak pusto. Ci co widać weszli chyba od góry. Stopy mozna moczyć tylko w tych 5-u...
- 06 lis 2025, 15:54
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Pamukkale: https://imagizer.imageshack.com/img922/3443/siNGsC.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/1856/2sRlbv.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/7837/uqbEvw.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/2812/0y9zBO.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/3963/FZ1jfb.jpg https://imagiz...
- 06 lis 2025, 15:43
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Jezioro Salda, najgłębsze w Turcji, 184 metry czyli ... tureckie Maldeiwy: https://imagizer.imageshack.com/img922/1290/EyGW5e.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/3251/P28NE6.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/4421/MIMZaq.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/6761/qBEB9W.jpg https...
- 06 lis 2025, 12:23
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
A jednemu kociakowi to nawet nią uratowalismy zycie. Ten malutki kociak mieścił się w dłoni. Nie wyglądał najlepiej, był chory bidaula: https://imagizer.imageshack.com/img924/4695/rJnnvV.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/2007/NIInm1.jpg Pani właścicielka ogródka w Antalyi poddała go kuracj...
- 25 paź 2025, 22:10
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Koty. Koty w Turcji są wszędzie. Nie znam innego kraju gdzie by było tyle kotów. W miastach koty są dokarmiane. Mają do dyspozycji wielkie ilości suchej karmy. My zabralismy ze sobą prawie 10 kg karmy, z czego połowa mokrej w puszkach. A takiej nie znają i się zajadały. A jednemu kociakowi to nawet ...
- 15 paź 2025, 21:16
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Na szybko, na zachętę, landszafciki z wybrzeża Morza Czarnego. Jest zajebiste. Bułgaria przy tym tureckim to jakiś dramat, a my widzielismy niestety tylko nieco ponad jedna trzecią. Zdjęcia z wybrzeża i z plaż. Najlepsza była taka "wydma" z piaszczystą palżą, która miała 30 km długości, szeroka na j...
- 15 paź 2025, 16:03
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1606
Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Cześć, tu niedługo pojawi się relacja z takiej wyprawy: Dojazd w tę i z powrotem tą trasą: https://imagizer.imageshack.com/img923/7049/v0ZfLI.jpg I potem kolejne etapy: https://imagizer.imageshack.com/img922/9097/1OIsRG.jpg https://imagizer.imageshack.com/img921/2674/CAWLOE.jpg https://imagizer.imag...
- 22 sie 2025, 9:42
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Pamietam, ze w 2019-ym droge Trolli przejechalem w gore i w dol ze trzy razy
.
Po poludniu i rano dnia nastepnego bo nocowalismy na campingu u podnoza w dolinie.
Ale Droga Atlantycka zrobila na mnie wieksze wrazenie. A chyba najbardziej to droga 55. Co za widoki.
Po poludniu i rano dnia nastepnego bo nocowalismy na campingu u podnoza w dolinie.
Ale Droga Atlantycka zrobila na mnie wieksze wrazenie. A chyba najbardziej to droga 55. Co za widoki.
- 21 sie 2025, 22:35
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Gdzieś w Finlandii, moje ulubione miejsce: https://imagizer.imageshack.com/img923/6048/Jnz5PT.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/2339/8Gf65J.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/5593/zf4gVk.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/424/omLO1P.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922...
- 21 sie 2025, 22:31
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Finlandia, Finnish Lapland:




- 21 sie 2025, 22:28
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Norwegia, Sørstraumen:




- 21 sie 2025, 22:23
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Norwegia, wodospad Målselvfossen:






- 21 sie 2025, 22:22
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Norwegia, Vesterålen, Gisloya:






- 21 sie 2025, 22:16
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Norwegia, Vesterålen, Hovden - super miejsce na koncu świata: https://imagizer.imageshack.com/img924/2264/rk0X4I.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/1112/Gx6AkO.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/3213/32lBES.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/9654/yGGgEL.jpg https://imagizer.i...
- 21 sie 2025, 22:14
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Jeszcze trochę zdjęć z góry. Norwegia. Lofoty. Południowa część. Camping: https://maps.app.goo.gl/4W4aNzzcNVXerXE39 https://imagizer.imageshack.com/img924/9233/fbonFd.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/3009/MFjjFU.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/5386/z8af38.jpg https://imagizer.im...
- 21 sie 2025, 21:56
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Małe podsumowanko: zrobiliśmy lekko ponad 7.500 km. Dziennie średnio wyszło lekko ponad 300 niestety. A miały byc plaże, jeziora i biwaki. Podróż trwała chyba 24 dni. Oprócz tego co pokazałem doszły dwa dni na dojazd Warszawa - Tallin i z powrotem. To jest masakra, jedzie się w jedną stronę bite 12 ...
- 21 sie 2025, 21:50
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Wreszcie wjeżdzamy do ... tropikalnej jak się okazuje Finlandii. Stare kości wreszcie się wygrzeją. W stolicy Mikołaja w Rovaniemi było ... 31 st. C :poklony: :ryjezesmiechu: :bang: . Zjeżdżamy na dół począwszy od słynnego jeziora Inari, przez Rovaniemi, Kuopio, Lahti do Helsinek. Po drodze szukając...
- 21 sie 2025, 21:43
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Nordkapp przywitał nas wichurą i chmurami. Piździło i zero widoków. A tam jest 300-u metrowy klif z widokami. Jak świeci słonko. Ale kultowe miejsce zaliczone. Za to w drodze powrotnej zabawa ze stadem reniferów jakieś 200-300 sztuk przebiegającym przez jezdnię: https://imagizer.imageshack.com/img92...
- 21 sie 2025, 21:38
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Tu zaczyna się juz nasza podróż na wschód do Tromso, a potem na Nordkapp: https://imagizer.imageshack.com/img922/6097/qIBLWJ.jpg https://imagizer.imageshack.com/img924/5254/SaMvcn.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/3446/ui6q01.jpg https://imagizer.imageshack.com/img923/7506/fxDFlZ.jpg https:...
- 21 sie 2025, 21:27
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
A to już archipelah Vesterålen, na północ od Lofotów, skąd uciekliśmy po jednym dniu. Straszna komercja i w ch.. turystów. A tu taka piekna dzicz ... polecam. Pusto, pieknie, surowo i ... zimno. W dzień ok. 14 stopni. Może w porywach ze 16. Za to cały czas Midnight Sun czyli białe dni. Słońce nie za...
- 21 sie 2025, 21:23
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 1892
Re: Nordkapp 2025 (przez Finlandię i Lofoty)
Tu już Norwegia i Lofoty zaczynając od Bodo i wioski A: https://imagizer.imageshack.com/img923/9651/w0gBno.jpg https://imagizer.imageshack.com/img922/7079/1SnRkC.jpg Lofoty. Nas interesowały plazy i dzicz. Plaze są ale niestety dziczy już nie ma. Bylismy na Lofotach Miziakiem 6 lat temu i było super...
