Znaleziono 1266 wyników

autor: Morfi
05 maja 2026, 14:47
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: DWinkle2024 - 30.08-1.09
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 28360

Re: DWinkle2024 - 30.08-1.09

Może....

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
02 maja 2026, 21:39
Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
Temat: Trasy Pojezierza Pomorskiego
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 461

Re: Trasy Pojezierza Pomorskiego

Uszczegóławijąc chodzi mi o trasy w okolicach Kołobrzegu.

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
14 kwie 2026, 9:16
Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
Temat: Trasy Pojezierza Pomorskiego
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 461

Re: Trasy Pojezierza Pomorskiego

Super, wielkie dzięki :))

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
12 kwie 2026, 18:39
Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
Temat: Trasy Pojezierza Pomorskiego
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 461

Trasy Pojezierza Pomorskiego

Moi drodzy. Wybieramy się w czerwcu na Pojezierze Pomorskie i chcielibyśmy przemierzyć tamtejsze winkle naszym Morfim. Czy możecie polecić jakieś ciekawe drogi z dobrą nawierzchnią?

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
24 mar 2026, 19:09
Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
Temat: Węgierskie moczenie 30.04-3.05
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 361

Re: Węgierskie moczenie 30.04-3.05

Będziemy w tym czasie w Bogacs. Chętnie się spikniemy na miejscu.

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
23 mar 2026, 17:46
Forum: NA / NB technicznie
Temat: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 67546

Re: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w

Miałem oprawkę bez pomarańczowej wkładki bo to wersja US. Do sterowania wykorzystałem urządzenie Bartsoft https://bartsoft.pl/wlaczniki-swiatel-d ... h-c-2.html

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
15 mar 2026, 10:32
Forum: Dział techniczny
Temat: Swap NA 1.6 —> 1.8
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 387

Re: Swap NA 1.6 —> 1.8

Chodzi o to, że mechanik raczej nie podejmie się zmiany ECU bo się tego zwyczajnie będzie bał (nigdy tego nie robił, Panie na co to panu itd). Po uruchomieniu silnika jak najbardziej warto zastosować Twoje rozwiązanie.

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
13 mar 2026, 15:09
Forum: Dział techniczny
Temat: Swap NA 1.6 —> 1.8
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 387

Re: Swap NA 1.6 —> 1.8

Nie kombinuj tylko zamontuj Ori ECU. pamiętaj tylko żeby mechanik wyprowadził złącze OBD.

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
19 lis 2025, 12:33
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: Ustawa, która może wpłynąć na nasze zloty
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 522

Ustawa, która może wpłynąć na nasze zloty

Umieściłem podobny post w tym wątku dwa dni temu ale z nieznanych mi przyczyn Administrator usunął go i nie napisał mi nawet który punkt regulaminu forum złamałem. W całym internecie moto aż huczy od komentarzy a u nas cisza. Różne kluby ślą petycje a co my robimy? Nic nie wiemy bo nic się tutaj nie...
autor: Morfi
17 lis 2025, 10:40
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: Terminarz Zlotów MX-5 - 2026
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2007

Re: Terminarz Zlotów MX-5 - 2026

Zerknijcie do wątku: ]Ustawa uderza m.in. w ogranizację zlotów MX5
Mój nowy post bo poprzedni Admin usunął: link
autor: Morfi
11 lis 2025, 10:58
Forum: NA / NB technicznie
Temat: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w
Odpowiedzi: 166
Odsłony: 67546

Re: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w

Ja testowałem różne żarówki DLR i najlepiej działa układ: żarówka pozycyjna pozostawiona tak gdzie jest oryginalnie. W dużym kloszu wstawiony LED pomarańczowo/ biały. Ja mam taki: https://a.aliexpress.com/_EJ0dOMg . Sterowanie DLR kupione na znanym portalu aukcyjnym. Wszystko działa super i bez druc...
autor: Morfi
11 lis 2025, 10:44
Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 1579

Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)

Super trip. Pozytywnie zazdraszczam.

Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
18 paź 2025, 11:50
Forum: Zakupy grupowe
Temat: [ZG] Wydech Cobalt (NA,NB,NC,ND)
Odpowiedzi: 755
Odsłony: 170158

Re: [ZG] Wydech Cobalt (NA,NB,NC,ND)

Może to kogoś zainteresuje. Na zdjęciach mój Cobalt zakupiony w 2014r. Początkowo ładnie mruczał ale z czasem dźwięk się zmieniał i teraz ryczy jak łoś na rykowisku. Zdjąłem go by wymienić wkład (materiał tłumiący). Blacharsko jak widać jest bdb tylko ten dźwięk... https://uploads.tapatalk-cdn.com/2...
autor: Morfi
02 paź 2025, 19:19
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: Zamykamy Dachy ’25
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 5063

Re: Zamykamy Dachy ’25

Czy mógłbyś podać harmonogram zlotu (co i o której)? Warto byłoby wiedzieć czy da się zaplanować jakieś przejażdżki po okolicy.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
28 wrz 2025, 19:57
Forum: Spotkania regionalne
Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
Odpowiedzi: 4162
Odsłony: 568444

Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne

Dzięki zaś super niedzielę. To był jedyny taki wypad w tym roku. Właśnie tego mi brakowało.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
26 wrz 2025, 19:00
Forum: Spotkania regionalne
Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
Odpowiedzi: 4162
Odsłony: 568444

Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne

O której i gdzie zbiórka w niedzielę?

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
23 wrz 2025, 17:51
Forum: Spotkania regionalne
Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
Odpowiedzi: 4162
Odsłony: 568444

Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne

Hej, prawdopodobnie dołączymy do Was w niedzielę. Zgadamy się tel.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
22 wrz 2025, 19:12
Forum: NA / NB technicznie
Temat: {NB] Wywaliło tylne światła i oświetlenie deski
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 399

Re: {NB] Wywaliło tylne światła i oświetlenie deski

Najpierw spróbuj rozebrać ten przekaźnik i przeczyść styki papierem ściernym 100. O dostępność przekaźnika zapytaj w ASO Mazda.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
22 wrz 2025, 8:16
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: Zamykamy Dachy ’25
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 5063

Re: Zamykamy Dachy ’25

Kiedy możemy się spodziewać ostatecznej listy uczestników?

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
22 wrz 2025, 8:15
Forum: Spotkania regionalne
Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
Odpowiedzi: 4162
Odsłony: 568444

Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne

Zlotu w tym roku nie ma. Pogadamy o tym u Sachima. Wrzuć info na FB to może więcej chętnych się znajdzie.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
19 wrz 2025, 18:07
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: Zamykamy Dachy ’25
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 5063

Re: Zamykamy Dachy ’25

Poproszę: kolor biały; damska M, męska L

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
17 wrz 2025, 18:05
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: Zamykamy Dachy ’25
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 5063

Re: Zamykamy Dachy ’25

Morfi i Ania

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
15 lip 2025, 14:44
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: 8 zlot „Podlasie MX-5 Wy-miata” 2025
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 10541

Re: 8 zlot „Podlasie MX-5 Wy-miata” 2025

Zwolniła się poz. 22 z listy (Zbych+Bozenna). Nie mogą wziąć udziału w zlocie z powodów zdrowotnych. Poprosili mnie bym takie info umieścił w wątku dla chętnych na przejęcie po nich miejsca. Kontakt przez organizatora zlotu.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
15 lip 2025, 14:41
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: SUWAŁKI BLUES DRIFT 2025 10- 13 Lipiec 2025
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 10435

Re: SUWAŁKI BLUES DRIFT 2025 10- 13 Lipiec 2025

A gdzie jakiś link do zdjęć z tej sławnej imprezy? [emoji12]

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
10 cze 2025, 12:06
Forum: Części MX-5 - Kupię
Temat: Przekaźniki do układu paliwowego
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 347

Przekaźniki do układu paliwowego

Poszukuję przekaźników ori albo zamienników tych z załącznika.
tapatalk_-1735688211.jpg
tapatalk_-1735688211.jpg (91.83 KiB) Przejrzano 336 razy
IMG_20250610_130349~2.jpg
IMG_20250610_130349~2.jpg (33.33 KiB) Przejrzano 336 razy
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
09 cze 2025, 18:12
Forum: Spotkania regionalne
Temat: [Śląsk] spotkania regionalne
Odpowiedzi: 6210
Odsłony: 740292

Re: [Śląsk] spotkania regionalne

Żeby dobrze zwiedzić muzeum to trzeba zarezerwować sobie 4-5godz. W wakacje bywa problem z dostępnością biletów. Na miejscu jest duży parking więc z parkowaniem nie powinno być problemu. Jest też małe bistro. Jeśli chcielibyście zorganizować wyjście grupowe to mogę wam dać kontakt do managera. Muzeu...
autor: Morfi
09 cze 2025, 14:47
Forum: Zloty Ogólnopolskie
Temat: 36-lecie Mazdy MX-5 - 5.07.2025
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 5988

Re: 36-lecie Mazdy MX-5 - 5.07.2025

Lepiej byłoby zrobić ten zlot na torze w Łodzi. Zawsze to bliżej środka Polski no ale dalej dla organizatorów.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
09 cze 2025, 14:40
Forum: NA / NB technicznie
Temat: Przekaźnik główny zasilania paliwem
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 451

Przekaźnik główny zasilania paliwem

Gdzie dostanę/kupię nowy przekaźnik ori albo zamiennik z poniższego zdjęcia? Objawy uszkodzenia: rozrusznik kręci ale auto nie odpala. Zasilanie nie dochodzi do pompy paliwowej.
DSC_1191~2.jpg
DSC_1191~2.jpg (77.94 KiB) Przejrzano 434 razy
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

autor: Morfi
21 maja 2025, 11:20
Forum: Części MX-5 - Kupię
Temat: KUPIE Silnik 1,8 NA 131km
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 350

Re: KUPIE Silnik 1,8 NA 131km

Mam silnik z mojego auta. Jest na stojaku od 10 lat. Miałem na nim robić turbo ale plany się zmieniły i tylko się kurzy.
DSC_1131.jpg
DSC_1131.jpg (114.38 KiB) Przejrzano 329 razy
Obrazek

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka