Może....
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Znaleziono 1266 wyników
- 05 maja 2026, 14:47
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: DWinkle2024 - 30.08-1.09
- Odpowiedzi: 101
- Odsłony: 28360
- 02 maja 2026, 21:39
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Trasy Pojezierza Pomorskiego
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 461
Re: Trasy Pojezierza Pomorskiego
Uszczegóławijąc chodzi mi o trasy w okolicach Kołobrzegu.
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 14 kwie 2026, 9:16
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Trasy Pojezierza Pomorskiego
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 461
Re: Trasy Pojezierza Pomorskiego
Super, wielkie dzięki
)
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 12 kwie 2026, 18:39
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Trasy Pojezierza Pomorskiego
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 461
Trasy Pojezierza Pomorskiego
Moi drodzy. Wybieramy się w czerwcu na Pojezierze Pomorskie i chcielibyśmy przemierzyć tamtejsze winkle naszym Morfim. Czy możecie polecić jakieś ciekawe drogi z dobrą nawierzchnią?
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 24 mar 2026, 19:09
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Węgierskie moczenie 30.04-3.05
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 361
Re: Węgierskie moczenie 30.04-3.05
Będziemy w tym czasie w Bogacs. Chętnie się spikniemy na miejscu.
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 23 mar 2026, 17:46
- Forum: NA / NB technicznie
- Temat: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w
- Odpowiedzi: 166
- Odsłony: 67546
Re: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w
Miałem oprawkę bez pomarańczowej wkładki bo to wersja US. Do sterowania wykorzystałem urządzenie Bartsoft https://bartsoft.pl/wlaczniki-swiatel-d ... h-c-2.html
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 15 mar 2026, 10:32
- Forum: Dział techniczny
- Temat: Swap NA 1.6 —> 1.8
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 387
Re: Swap NA 1.6 —> 1.8
Chodzi o to, że mechanik raczej nie podejmie się zmiany ECU bo się tego zwyczajnie będzie bał (nigdy tego nie robił, Panie na co to panu itd). Po uruchomieniu silnika jak najbardziej warto zastosować Twoje rozwiązanie.
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 13 mar 2026, 15:09
- Forum: Dział techniczny
- Temat: Swap NA 1.6 —> 1.8
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 387
Re: Swap NA 1.6 —> 1.8
Nie kombinuj tylko zamontuj Ori ECU. pamiętaj tylko żeby mechanik wyprowadził złącze OBD.
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 19 lis 2025, 12:33
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: Ustawa, która może wpłynąć na nasze zloty
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 522
Ustawa, która może wpłynąć na nasze zloty
Umieściłem podobny post w tym wątku dwa dni temu ale z nieznanych mi przyczyn Administrator usunął go i nie napisał mi nawet który punkt regulaminu forum złamałem. W całym internecie moto aż huczy od komentarzy a u nas cisza. Różne kluby ślą petycje a co my robimy? Nic nie wiemy bo nic się tutaj nie...
- 17 lis 2025, 10:40
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: Terminarz Zlotów MX-5 - 2026
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 2007
Re: Terminarz Zlotów MX-5 - 2026
Zerknijcie do wątku: ]Ustawa uderza m.in. w ogranizację zlotów MX5
Mój nowy post bo poprzedni Admin usunął: link
Mój nowy post bo poprzedni Admin usunął: link
- 11 lis 2025, 10:58
- Forum: NA / NB technicznie
- Temat: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w
- Odpowiedzi: 166
- Odsłony: 67546
Re: [NA] Jak zamontować automatyczne światła do jazdy dziennej w
Ja testowałem różne żarówki DLR i najlepiej działa układ: żarówka pozycyjna pozostawiona tak gdzie jest oryginalnie. W dużym kloszu wstawiony LED pomarańczowo/ biały. Ja mam taki: https://a.aliexpress.com/_EJ0dOMg . Sterowanie DLR kupione na znanym portalu aukcyjnym. Wszystko działa super i bez druc...
- 11 lis 2025, 10:44
- Forum: Podróże, wojaże i roadtripy
- Temat: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 1579
Re: Turecka Turcja czyli wyprawa Budką (wrzesień 2025)
Super trip. Pozytywnie zazdraszczam.
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Pixel 9a przy użyciu Tapatalka
- 18 paź 2025, 11:50
- Forum: Zakupy grupowe
- Temat: [ZG] Wydech Cobalt (NA,NB,NC,ND)
- Odpowiedzi: 755
- Odsłony: 170158
Re: [ZG] Wydech Cobalt (NA,NB,NC,ND)
Może to kogoś zainteresuje. Na zdjęciach mój Cobalt zakupiony w 2014r. Początkowo ładnie mruczał ale z czasem dźwięk się zmieniał i teraz ryczy jak łoś na rykowisku. Zdjąłem go by wymienić wkład (materiał tłumiący). Blacharsko jak widać jest bdb tylko ten dźwięk... https://uploads.tapatalk-cdn.com/2...
- 02 paź 2025, 19:19
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: Zamykamy Dachy ’25
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 5063
Re: Zamykamy Dachy ’25
Czy mógłbyś podać harmonogram zlotu (co i o której)? Warto byłoby wiedzieć czy da się zaplanować jakieś przejażdżki po okolicy.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 28 wrz 2025, 19:57
- Forum: Spotkania regionalne
- Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
- Odpowiedzi: 4162
- Odsłony: 568444
Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
Dzięki zaś super niedzielę. To był jedyny taki wypad w tym roku. Właśnie tego mi brakowało.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 26 wrz 2025, 19:00
- Forum: Spotkania regionalne
- Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
- Odpowiedzi: 4162
- Odsłony: 568444
Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
O której i gdzie zbiórka w niedzielę?
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 23 wrz 2025, 17:51
- Forum: Spotkania regionalne
- Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
- Odpowiedzi: 4162
- Odsłony: 568444
Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
Hej, prawdopodobnie dołączymy do Was w niedzielę. Zgadamy się tel.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 22 wrz 2025, 19:12
- Forum: NA / NB technicznie
- Temat: {NB] Wywaliło tylne światła i oświetlenie deski
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 399
Re: {NB] Wywaliło tylne światła i oświetlenie deski
Najpierw spróbuj rozebrać ten przekaźnik i przeczyść styki papierem ściernym 100. O dostępność przekaźnika zapytaj w ASO Mazda.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 22 wrz 2025, 8:16
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: Zamykamy Dachy ’25
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 5063
Re: Zamykamy Dachy ’25
Kiedy możemy się spodziewać ostatecznej listy uczestników?
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 22 wrz 2025, 8:15
- Forum: Spotkania regionalne
- Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
- Odpowiedzi: 4162
- Odsłony: 568444
Re: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
Zlotu w tym roku nie ma. Pogadamy o tym u Sachima. Wrzuć info na FB to może więcej chętnych się znajdzie.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 19 wrz 2025, 18:07
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: Zamykamy Dachy ’25
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 5063
Re: Zamykamy Dachy ’25
Poproszę: kolor biały; damska M, męska L
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 17 wrz 2025, 18:05
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: Zamykamy Dachy ’25
- Odpowiedzi: 59
- Odsłony: 5063
Re: Zamykamy Dachy ’25
Morfi i Ania
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 22 lip 2025, 12:44
- Forum: Spotkania regionalne
- Temat: [WROCŁAW / KOTLINA KŁODZKA i okolice] spotkania regionalne
- Odpowiedzi: 4162
- Odsłony: 568444
- 15 lip 2025, 14:44
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: 8 zlot „Podlasie MX-5 Wy-miata” 2025
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 10541
Re: 8 zlot „Podlasie MX-5 Wy-miata” 2025
Zwolniła się poz. 22 z listy (Zbych+Bozenna). Nie mogą wziąć udziału w zlocie z powodów zdrowotnych. Poprosili mnie bym takie info umieścił w wątku dla chętnych na przejęcie po nich miejsca. Kontakt przez organizatora zlotu.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 15 lip 2025, 14:41
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: SUWAŁKI BLUES DRIFT 2025 10- 13 Lipiec 2025
- Odpowiedzi: 55
- Odsłony: 10435
Re: SUWAŁKI BLUES DRIFT 2025 10- 13 Lipiec 2025
A gdzie jakiś link do zdjęć z tej sławnej imprezy? [emoji12]
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 10 cze 2025, 12:06
- Forum: Części MX-5 - Kupię
- Temat: Przekaźniki do układu paliwowego
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 347
Przekaźniki do układu paliwowego
Poszukuję przekaźników ori albo zamienników tych z załącznika.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 09 cze 2025, 18:12
- Forum: Spotkania regionalne
- Temat: [Śląsk] spotkania regionalne
- Odpowiedzi: 6210
- Odsłony: 740292
Re: [Śląsk] spotkania regionalne
Żeby dobrze zwiedzić muzeum to trzeba zarezerwować sobie 4-5godz. W wakacje bywa problem z dostępnością biletów. Na miejscu jest duży parking więc z parkowaniem nie powinno być problemu. Jest też małe bistro. Jeśli chcielibyście zorganizować wyjście grupowe to mogę wam dać kontakt do managera. Muzeu...
- 09 cze 2025, 14:47
- Forum: Zloty Ogólnopolskie
- Temat: 36-lecie Mazdy MX-5 - 5.07.2025
- Odpowiedzi: 28
- Odsłony: 5988
Re: 36-lecie Mazdy MX-5 - 5.07.2025
Lepiej byłoby zrobić ten zlot na torze w Łodzi. Zawsze to bliżej środka Polski no ale dalej dla organizatorów.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 09 cze 2025, 14:40
- Forum: NA / NB technicznie
- Temat: Przekaźnik główny zasilania paliwem
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 451
Przekaźnik główny zasilania paliwem
Gdzie dostanę/kupię nowy przekaźnik ori albo zamiennik z poniższego zdjęcia? Objawy uszkodzenia: rozrusznik kręci ale auto nie odpala. Zasilanie nie dochodzi do pompy paliwowej.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
- 21 maja 2025, 11:20
- Forum: Części MX-5 - Kupię
- Temat: KUPIE Silnik 1,8 NA 131km
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 350
Re: KUPIE Silnik 1,8 NA 131km
Mam silnik z mojego auta. Jest na stojaku od 10 lat. Miałem na nim robić turbo ale plany się zmieniły i tylko się kurzy.
Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
