Konkurs – nazwij Mazdę MX-5

DSC_0496

W zeszłym roku we wrześniu klubowa delegacja miała okazję uczestniczyć w wydarzeniu, na które nasz klub czekał z utęsknieniem, to jest w premierze ND.   😎

W tym roku nowa ND pojawi się w Polsce i będzie można jej dotknąć, pogłaskać, szczęśliwcy wsiądą do środka, ktoś naciśnie pedał gazu. Będzie się działo. 🙂

Jeśli widzieliście katalogi Mazdy to wiecie, że każda z 4 wersji w ofercie Mazdy ma swoją nazwę w zależności od wyposażenia. I tak mamy: SkyGO, SkyMOTION, SkyENERGY oraz SkyPASSION dla Mazdy 6, dla młodszej córki Mazdy 3 i tak dalej.

Wiadomo wszem i wobec, że emikspiątka jest inna niż jej rodzeństwo z dachami. Jest bardziej dynamiczna, drapieżna, sportowa,  Jinba Ittai , no fajniejsza jest po prostu. 🙂  I z tego właśnie powodu Mazda chciałaby, żeby jej najbogatsza i najbardziej pożądana wersja miała inną, wyróżniającą ją nazwę.

Tak więc będzie MX-5 SkyMOTION, MX-5 SkyENERGY, MX-5 SkyPASSION oraz … no właśnie ….  😎

Wersja aktualnie no-name będzie wyróżniać się sportowymi elementami zawieszenia, usportowionymi fotelami (nie kubelki, zrelaksujcie się – będzie wygodnie), felunkiem w rwącym oko kolorze, szeregiem systemów bezpieczeństwa czynnego i-ACTIVSENSE.

Chyba już wszyscy wiedzą do czego zmierzamy. Nikt tego wcześniej nie zrobił. Będziemy absolutnymi pionierami. To nie spece od marketingu, PR,u, nie agencje reklamowe. To my nazwiemy ND!  😆

Tak więc niniejszym ogłaszamy konkurs na nazwę najbardziej wypasionej z wersji MX-5 ND!!!!!

Namawiamy do lektury Regulaminu, który znajdziecie tu:  http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=53&t=15929

Zasady konkursu w skrócie:

 • konkurs trwa od 9 lutego 2015 r. do 23 lutego 2015 r. – tak więc należy się sprężać,
  • w konkursie mogą uczestniczyć osoby zarejestrowane na dzień ogłoszenia konkursu na  internetowym forum MX-5 Klub Polska,
  • każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 propozycje nazwy dla ND,
  • swoje zgłoszenia należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres email Organizatora: MMPOL-kontakt@mazdaeur.comwpisując w tytule emaila „MX-5 konkurs” oraz podając propozycję Nazwy wraz z następującymi danymi: imię i nazwisko, adres zamieszkania, nazwa użytkownika z forum MX-5 Klub Polska,
  • SzanKomisja Mazdy kolegialnie wybierze 4 najlepsze jej zdaniem propozycje
  • w przypadku zgłoszenia kilku takich samych nazw – możliwa dogrywka literacka,
  • 4 szczęśliwców otrzyma nagrody – 3 nagrody pocieszenia czyli bajeranckie zestawy mazdowych gadżetów, a ten jeden, którego propozycja najbardziej ucieszy serce komisji  dostanie nie tylko bajerancki zestaw mazdowych gadżetów, ale przede wszystkim – łikend z ND!!!!!!!!!  😆

Możecie zgłaszać co Wam w duszy zagra, wszystko to co kojarzy się z emiksami, Waszymi przeżyciami, tym co w MX-5 kochacie najbardziej 🙂 Fajnie byłoby gdyby nazwa kojarzyła się Japonią, sportem samochodowym, tradycją emiksową (konie, katany, kwiaty wiśni, łany rzepaku  mile widziane), kultem naszego ukochanego roadstera, kulturą JDM lub logiką nazewnictwa innych wersji (sky, sky, sky), ale wcale nie musi.

No Robale, do roboty! Liczymy, że rozwalicie system i zadziwicie wszystkich kreatywnością.

A! Ta nazwa, jeśli będzie fajna będzie obowiązująca w katalogach Mazdy. Taki mały smaczek.  😎

Tak więc każdy z Was może zostać ojcem chrzestnym lub matką chrzestną najbardziej wypasionego modelu ND.

Start!

 

DSC_0487DSC_0416DSC_0426DSC_0495DSC_0489