O Klubie

Klub MX-5 Polska powstał w 2003 roku. Zrzesza pasjonatów motoryzacji, osoby w różnym przedziale wiekowym i różnej mx5_klub_polskazasobności portfela, które jeżdżą mazdami mx-5 prosto z salonu lub poświęcają każdą wolną chwilę na odrestaurowanie kolekcjonerskich egzemplarzy.

Łączy nas miłość do mazdy MX-5 jako samochodu kultowego, który świetnie sprawdza się jako samochód turystyczny dający niesamowitą przyjemność z jazdy bez dachu „z wiatrem we włosach” oraz jest rewelacyjny jako auto sportowe.

Członkowie klubu chętnie biorą udział w organizowanych przez klub zlotach o charakterze turystycznym, wyjazdach wakacyjnych, spotkaniach regionalnych oraz zmaganiach sportowych.

Organizując imprezy sportowe stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Z myślą o tym organizujemy w ciągu roku kilka imprez, podczas których doskonalimy nasze umiejętności okraszając szkolenia szczyptą sportowej rywalizacji.

W 2005 roku powstało otwarte forum użytkowników modelu MX-5, obecnie na forum jest ok. 3000 zarejestrowanych użytkowników.

Forum jest wolne, niezależne, rządzi się swoimi prawami, które są przestrzegane przez użytkowników. Zrzesza ludzi ciekawych świata, otwartych, przyjacielsko do siebie nastawionych, którzy uwielbiają swoje auta, są niesamowicie stadni i uwielbiają się spotykać.

zloty2