Przygotowanie miaty do wyjazdu wakacyjnego

co sprawdzić przed wyjazdem i co zabrać w drogę

Dział dedykowany wszelkim wyjazdom w krajou jak i za granicę. Najlepsze trasy, miejsca, porady i rekomendacje.

Moderatorzy: nick.es, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zbychersky
Donator
Donator
Posty: 719
Rejestracja: 09 maja 2016, 8:50
Model: ND
Lokalizacja: Kobiór

22 kwie 2020, 9:46

Fajny pomysł ale jednak co reklamówki to reklamówki, dużo więcej wejdzie :) Fakt trzeba się z nimi zabrać na kilka razy.
Awatar użytkownika
siwyzgr
Posty: 771
Rejestracja: 21 maja 2018, 13:43
Model: NA
Wersja: piękna, czerwona
Lokalizacja: Warszawa / Zgierz

22 kwie 2020, 10:11

Fifkers pisze:
22 kwie 2020, 7:07
Ale to jest NC. Inny bagażnik, brak koła zapasowego, brak akumulatora. Torby fajne, bo wyciągasz wszystko co potrzebne jednym ruchem i idziesz sobie do hotelu czy gdzie tam masz nocleg. A upychając wszystko luzem czy w torbach foliowych ciężko to ze sobą zabrać.
Słusznie, jak pisałem posta, to nie zwróciłem uwagi, że to eNCek.
Wykładziny bagażnika nie można wyjąć? W NB wtedy się takie wnęki otwierają i tam można upchać mniej potrzebne rzeczy - narzędzia, olej itp.
gawronek
Posty: 88
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:19
Model: NC
Lokalizacja: GTC

22 kwie 2020, 11:17

Tylko potem "grzeb"...w tych reklamówkach
....;) i noś to na kwaterę szczególnie jak co dziennie jesteś gdzieindziej. Wykombinowalem sobie jeszcze dwa zasobniki za fotele.
Czarne z grubego filcu otwierane od góry na rzep.Praktycznie ich nie widać za fotelami.
Awatar użytkownika
RazorsPl
Posty: 73
Rejestracja: 20 sie 2018, 18:20
Model: NC FL2

23 kwie 2020, 14:52

Już rok temu chciałem to kupić ale nie zdążyłem(jest popyt). Tym razem się udało i mogłem sprawdzić czy przejdzie przez "dziuple" w mojej NC- przeszło :winner: Wchodzi z zapasem tak więc może i do innych wersji się wciśnie. Jakość może nie powala ale za 129 zł w Netto na pewno warto. Można to kupić też w internetach ale drożej + wysyłka. U mnie w Świdnicy w dwóch sklepach poszło w pierwszy dzień, na szczęście w Wałbrzychu jeszcze było. Na plus, że można zadzwonić na infolinię sklepu i zapytać czy towar jest na stanie danego sklepu a nie jechać na darmo. Kto lubi robić grilla lub ognisko w plenerze na pewno doceni, możemy rozłożyć się wygodnie na każdej polance czy punkcie widokowym a infrastrukturę turystyczną mamy pod ręką i tylko dla siebie. Stolik ma nawet miejsce na parasolkę :kciuk:

Technicznie:
Waga: 7kg z hakiem:)
Rączka walizki wygodna. Jak pierwszy raz to podniosłem to aż odskoczyłem bo byłem przygotowany na ciężar a tu miłe zaskoczenie. Myślę że w moim bagażniku to i w pionie wejdzie ale jeszcze sprawdzę, więc możliwe że i na dłuższe tripy ze mną pojedzie:)

Czas rozkładania: Myślę że minuta, szybciej jak mój leżak :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to tyle, polecam :D
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

23 kwie 2020, 15:05

Jeszcze sklep podaj bo niewiadomo na jaką infolinię dzwonić :P
Awatar użytkownika
RazorsPl
Posty: 73
Rejestracja: 20 sie 2018, 18:20
Model: NC FL2

23 kwie 2020, 15:06

pirul pisze:
23 kwie 2020, 15:05
Jeszcze sklep podaj bo niewiadomo na jaką infolinię dzwonić :P
Napisałem w Netto przecież😅 ale może i w sklepie Brutto się znajdzie😜
gawronek
Posty: 88
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:19
Model: NC
Lokalizacja: GTC

23 kwie 2020, 20:23

Ja już w zeszłym roku zainwestowałem w nowy sprzęt biwakowy.....
Załączniki
20190907_124100.jpg
20190907_124100.jpg (4.33 MiB) Przejrzano 3280 razy
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2091
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

23 kwie 2020, 20:42

gawronek pisze:
23 kwie 2020, 20:23
Ja już w zeszłym roku zainwestowałem w nowy sprzęt biwakowy.....
No... Brawo, nie wpadłbym na to by wozić turystyczny garaż dla Miaty :kciuk:
Pod kolor lakieru?
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
gawronek
Posty: 88
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:19
Model: NC
Lokalizacja: GTC

23 kwie 2020, 21:05

....plandeka ze zdjęcia pod kolor :-)
gawronek
Posty: 88
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:19
Model: NC
Lokalizacja: GTC

23 kwie 2020, 21:06

....plandeka ze zdjęcia pod kolor :-)
Awatar użytkownika
danielski
Donator
Donator
Posty: 310
Rejestracja: 12 sie 2014, 20:02
Model: NC
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

27 maja 2020, 8:11

RazorsPl pisze:
23 kwie 2020, 14:52
Już rok temu chciałem to kupić ale nie zdążyłem(jest popyt). Tym razem się udało i mogłem sprawdzić czy przejdzie przez "dziuple" w mojej NC- przeszło :winner: Wchodzi z zapasem tak więc może i do innych wersji się wciśnie. Jakość może nie powala ale za 129 zł w Netto na pewno warto. Można to kupić też w internetach ale drożej + wysyłka. U mnie w Świdnicy w dwóch sklepach poszło w pierwszy dzień, na szczęście w Wałbrzychu jeszcze było. Na plus, że można zadzwonić na infolinię sklepu i zapytać czy towar jest na stanie danego sklepu a nie jechać na darmo. Kto lubi robić grilla lub ognisko w plenerze na pewno doceni, możemy rozłożyć się wygodnie na każdej polance czy punkcie widokowym a infrastrukturę turystyczną mamy pod ręką i tylko dla siebie. Stolik ma nawet miejsce na parasolkę :kciuk:

Technicznie:
Waga: 7kg z hakiem:)
Rączka walizki wygodna. Jak pierwszy raz to podniosłem to aż odskoczyłem bo byłem przygotowany na ciężar a tu miłe zaskoczenie. Myślę że w moim bagażniku to i w pionie wejdzie ale jeszcze sprawdzę, więc możliwe że i na dłuższe tripy ze mną pojedzie:)

Czas rozkładania: Myślę że minuta, szybciej jak mój leżak :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to tyle, polecam :D
Zdjęcia nie działają a jestem ciekaw o co chodzi :D
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2091
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

27 maja 2020, 10:07

danielski pisze:
27 maja 2020, 8:11
RazorsPl pisze:
23 kwie 2020, 14:52
Już rok temu chciałem to kupić ale nie zdążyłem(jest popyt). Tym razem się udało i mogłem sprawdzić czy przejdzie przez "dziuple" w mojej NC- przeszło :winner: Wchodzi z zapasem tak więc może i do innych wersji się wciśnie. Jakość może nie powala ale za 129 zł w Netto na pewno warto. Można to kupić też w internetach ale drożej + wysyłka. U mnie w Świdnicy w dwóch sklepach poszło w pierwszy dzień, na szczęście w Wałbrzychu jeszcze było. Na plus, że można zadzwonić na infolinię sklepu i zapytać czy towar jest na stanie danego sklepu a nie jechać na darmo. Kto lubi robić grilla lub ognisko w plenerze na pewno doceni, możemy rozłożyć się wygodnie na każdej polance czy punkcie widokowym a infrastrukturę turystyczną mamy pod ręką i tylko dla siebie. Stolik ma nawet miejsce na parasolkę :kciuk:

Technicznie:
Waga: 7kg z hakiem:)
Rączka walizki wygodna. Jak pierwszy raz to podniosłem to aż odskoczyłem bo byłem przygotowany na ciężar a tu miłe zaskoczenie. Myślę że w moim bagażniku to i w pionie wejdzie ale jeszcze sprawdzę, więc możliwe że i na dłuższe tripy ze mną pojedzie:)

Czas rozkładania: Myślę że minuta, szybciej jak mój leżak :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to tyle, polecam :D
Zdjęcia nie działają a jestem ciekaw o co chodzi :D
Stolik turystyczny w plastiku wraz z siedziskami typu Auchan. :senkju: https://wideshop.pl/product-pol-258-SKL ... gIx7_D_BwE
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
ODPOWIEDZ