Wrażenie i wspomnienia z imprezy 20 lecia

Wątek dedykowany dla słów i obrazów :)

Datę zapiszcie, zapamiętajcie i w sercu wyryjcie :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

18 wrz 2023, 17:53

Piękni ludzie! Wrzucamy oficjalny temat dedykowany wspomnieniom ze zlotu 20 lecia :)
Śmiało piszcie, malujcie i śpiewajcie co wam po zlocie w pamięci utkiwło 8-)
i raz, dwa, trzy, cztery! :mrgreen:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 344
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

18 wrz 2023, 18:30

Jak dla mnie generalnie było super i poprzeczka dla innych organizatorów postawiona wysoko, a w szczegółach (w skali ocen szkolnych):
Organizacja - 6
Atmosfera - 6
Zajęcia pierwszy dzień - 6
Impreza wieczorna - 6
Ceremonia wręczania nagród - 4
Upominki zlotowe - 4
Spotkanie pod Klifem - 6
Parada po Warszawie - 2
Wyżywienie zlotowe pierwszego dnia i wieczorem - 1 (Gruby kotlet - 5)
Awatar użytkownika
Xenocyd
Donator
Donator
Posty: 557
Rejestracja: 11 cze 2014, 7:28
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: DW w GD

18 wrz 2023, 19:06

Czapki z głów dla organizatorów i wszystkich którzy pomagali, poświęcili swój czas i energię - dzięki, że Wam się chce!
Nie wiem jak ogarnęliście organizację z Modlinem, ale 150 aut nie miało prawa się tam zmieścić, cud jak nic!
Super fantastycznie było zobaczyć twarze których nie widziałem w niektórych przypadkach 5 lat jak i poznać nowe osoby - dziękuję za wspólnie spędzony czas, rozmowy, zabawę.
Co nie wyszło to nie wyszło, ja bym nawet w połowie tak zajebiaszczej imprezy nie ogarnął, więc nie będę marudził :)

Jedną, mam nadzieję konstruktywną, wizję mam: super jakby formularz zapisu kiedyś w przyszłości zawierał możliwość wyboru / rezygnacji z gadżetów. Nie wiem czy znajdę zastosowanie dla 18tej czapeczki i 12 butelki ;) Wiadomo, że koszulek i naklejek nigdy za wiele :D
Awatar użytkownika
pavlacos
Donator
Donator
Posty: 681
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:30
Model: NC
Wersja: Koksed by Five
Lokalizacja: Wrocław

18 wrz 2023, 21:18

Sza po ba dla organizatorów :poklony:
Rewelacyjna organizacja jak i klimat zlotu ,dzięki wielkie, wszystko dopisało na (mx) 5 :git:

Nic nie wygrałem, nie padly rekordy, szarpak mnie pokonał ale za to zaznałem miłej zabawy i czilautu z Wami, co chcieć więcej ... powtórki 8-)

Ps. Czy można już zdjąć opaskę? :geeejj:
Motór jest bogiem, Prędkość nałogiem, Tuning zabawą, Freestyle podstawą
Obrazek
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

19 wrz 2023, 6:14

Łapcie relację z Auto Świat'a autorstwa Pawła Krzyżanowskiego :kciuk:

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... ed&utm_v=2
:senkju:
pavlacos pisze:
18 wrz 2023, 21:18
Ps. Czy można już zdjąć opaskę? :geeejj:
Jeszcze nie. Przewidujemy konkurs na 30 leciu na najlepiej zachowaną opaskę na ręku.
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
rysiekochucki
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2022, 11:29
Model: NB FL
Lokalizacja: Dęblin

19 wrz 2023, 9:15

Super organizacja - szacun za ogarnięcie tak dużej ilości aut i ludzi, zarówno na Modlinie jak i w Warszawie.
Świetna atmosfera - nie widziałem nikogo kto by przez te 2 dni chodził bez banana na twarzy :)
Szkoda, że przejazd przez stolicę został skrócony, ale cóż...siła wyższa.
Pozdrawiamy i czekamy na kolejny zlot :)

P.S.
Będą gdzieś dostępne zdjęcia/filmy ze zlotu?
Marcinos
Posty: 317
Rejestracja: 18 maja 2013, 13:25
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

19 wrz 2023, 10:02

Impreza na torze. Super! Trochę niedosyt, że tylko 2 sesje na torze (co w przypadku dwóch osób w aucie dawało de facto jeden przejazd) no ale trudno. Przy tej ilości aut byłoby ciężko inaczej:) Jest pretekst żeby wrócić sobie do Modlina na Track Day.
Oorganizacja na samym torze na medal. Wszystko idealnie z harmonogramem. Nie ma sięchyba do czego przyczepić.

Są jednak dwa punkty, które mnie bolą. Z czego jedna bardzo. I nie bójmy się tego krytykować, bo z takich rzeczy wyciąga się lekcje na przyszłość.

-gdyby nie FoodTruck z burgerami to jedzeniem byłbym załamany. Zupką i bółką ciężką się najeść jak się cały dzień intensywnie biega po takim obiekcie. Mógłbym dopłacić za lepsze jedzenie co i tak na końcu zrobiłem biroąc dodatkowo jedzenie z FOODTRUCK-a.

-PARADA - no tutaj klops totalny. Stracona szansa na największy tego typu przejazd w Wawie w historii. Można było przewidzieć sytuacje jeżeli na codzień jeździ się Miatą. Miał być przejaz w kolumie za policją, a wyszło właściwie nie wiadomo co, w małych grupach, część w ogole nie wiedziala gdzie jechać.
No wielka szkoda, może za 5 lat znowu będzie okazja.

Tak czy siak, mega przyjemny weekend:)
Awatar użytkownika
Konioczynka
Donator
Donator
Posty: 725
Rejestracja: 27 mar 2018, 17:14
Model: Inny
Wersja: Na odwyku
Lokalizacja: Mazury / Ełk

19 wrz 2023, 20:43

Teraz jak są dodane filmy z wyjazdu z Klifu widać jak to wyglądało :) Ale jak to zrobić lepiej? Widać, że ludzie zgłupieli jak ktoś przechodził przez przejście i było czerwo. Lecieć na czerwonym czy nie? Mamy przywilej kolumny czy nie bardzo, policjant na motocyklu pojawiał się i znikał, jechaliśmy w końcówce pierwszej 1/3 stawki, a za nami pusto… co z resztą - czy ich ktokolwiek „zabezpiecza” ? Zwłaszcza że im dalej tym gorzej - irytacja kierowców, pieszych na „samowolkę” ( bo tak to wyglądało w połowie stawki) tworzyła trochę niebezpiecznych sytuacji.

Kierowca bawił się wyśmienicie na torze, nie jeżdżący pasażer z resztą też :) Bardzo fajnie było obserwować atmosferę na torze i po torze :)

Mi zlot dał pewność siebie, że mogę brać udział w jakiś szybkich wyprach w Alpy :D Bo tam straszyli żeby nie zamulać :D

Ciekawe było też to, że jak przyjechaliśmy na parking to policjantów było od groma, z 7 ? Co oni tam robili jak jeszcze większa połowa nie wróciła :)
No ale to detale. Byłem dwa razy na 5x mniejszej imprezie doszkalającej na płytach i nie macie czego się wstydzić, wręcz niektórzy mogą się od was uczyć.
Pzdr
KoniOczynka
NBFL 1.6 => NCFL 2.0
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1388
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

20 wrz 2023, 18:21

Gieras pisze:
18 wrz 2023, 18:30
Wyżywienie zlotowe pierwszego dnia i wieczorem - 1
Ale czemu aż tak nisko za wyżywienie na imprezie? Aż tak nie lubisz kaszanki na ciepło?
Zupka i bułka na zlocie to było faktycznie mega zaskoczenie ale nie smakowe, bo zupa była bardzo smaczna ale ilościowe. Myślałem że to apetizer, a jak wyszedłem po drugie danie, to się okazało, że już jest po obiedzie :lol:
pavlacos pisze:
18 wrz 2023, 21:18
Ps. Czy można już zdjąć opaskę?
:lol: :lol: :lol:
Fiveopac pisze:
19 wrz 2023, 6:14
Łapcie relację z Auto Świat'a autorstwa Pawła Krzyżanowskiego
Fajnie to opisał, załapałem się nawet na fotkę, w kolumnie ;)
rysiekochucki pisze:
19 wrz 2023, 9:15
Świetna atmosfera - nie widziałem nikogo kto by przez te 2 dni chodził bez banana na twarzy
Dokładnie, do tego czas w sobotę minął po prostu błyskawicznie.
Marcinos pisze:
19 wrz 2023, 10:02
PARADA - no tutaj klops totalny. Stracona szansa na największy tego typu przejazd w Wawie w historii.
No cóż, wyobrażam sobie jak ciężko coś takiego zorganizować, no i nie ma nawet jak tego przećwiczyć, bo próba jest tylko jedna ... dlatego rozumiem, że wyszło jak wyszło. Apetyt był na pewno na więcej, na jedną zwartą kolumnę 272 Miat. Mnie się udało wyjechać na samym początku i załapać na foty robione z "bagażnika" :lol: Ale faktycznie były momenty zawahania, jak postój na czerwonym świetle (1 sekunda i wyminięcie). Uważam, że Policja dała dupy, za słabo/za późno blokowali skrzyżowania, może więcej "technicznych MX-5" też by pomogło w sprawniejszym blokowaniu ulic. Nie mniej jednak, pojechałem przez stolicę jakbym był w Miami :lol:

Zrzut ekranu 2023-09-20 191111.png
Zrzut ekranu 2023-09-20 191111.png (640.03 KiB) Przejrzano 1138 razy

Osobiście jestem mega zadowolony ze zlotu, nigdy nie byłem na lepszej imprezie. Sobota na Torze Modlin była doskonale zorganizowana, nie można było się do niczego przyczepić. Bardzo dobrze radzili sobie pracownicy toru, fajnie kierowali poszczególnymi ćwiczeniami. Impreza w AMW Rewita również bardzo fajnie zorganizowana, super foto budka, bardzo fajna muzyka, bawiłem się chyba do 1:30 w nocy. Niedziela również ideolo, zobaczyć tyle Miat w jednym miejscu, bezcenne. Do tego pogoda petarda, zdecydowanie "piątka" za całokształt.

Zrzut ekranu 2023-09-20 191703.png
Zrzut ekranu 2023-09-20 191703.png (413.09 KiB) Przejrzano 1138 razy

@Konioczynka jak to się stało, że nie przybiliśmy piątki? :?:
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 344
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

20 wrz 2023, 19:37

monkahead pisze:
20 wrz 2023, 18:21
Gieras pisze:
18 wrz 2023, 18:30
Wyżywienie zlotowe pierwszego dnia i wieczorem - 1
Ale czemu aż tak nisko za wyżywienie na imprezie? Aż tak nie lubisz kaszanki na ciepło?
Zupka i bułka na zlocie to było faktycznie mega zaskoczenie ale nie smakowe, bo zupa była bardzo smaczna ale ilościowe. Myślałem że to apetizer, a jak wyszedłem po drugie danie, to się okazało, że już jest po obiedzie :lol:
Skoro wywołałeś mnie do tablicy, to doprecyzuję swoją ocenę. Otóż kuchnia polowa była anonsowana jako główny lunch. Bułka była OK, ale zupa to raczej woda z wrzuconą niewielką ilością dodatków. Ja trafiłem na wersję wegetariańską, a Agnieszka trafiła na jeden kawałeczek mięsa. Można się nią było napić, ale nie najeść. Do smaku faktycznie można się było przyzwyczaić (-; Przy widocznym wsparciu dealerów Mazdy to jakość tego "lunchu" była kompromitująca, więc mam nadzieję, że organizatorzy odzyskają pieniądze od dostawcy tego posiłku.

Co do kateringu na wieczorną imprezę to próbowałem karkówki, kiełbasy oraz sałatki. Niestety karkówka przerośnięta i nie do pokrojenia serwowanymi sztućcami. Dobrze, że Jeżyk wspomógł mnie scyzorykiem. Kiełbasa to jakaś taniocha, a w dodatku raczej chłodna, co obniżało dodatkowo jej walory. Dla ludzi nie jedzących mięsa była dostępna wyłącznie jedna sałatka, sucha i bez smaku. Natomiast było dużo keczupu i smalcu. Miałem wrażenie, jakby budżet poszedł na alkohol, a jedzenie to było tak przy okazji.

W tym sezonie brałem udział w 6 zlotach i pod kątem kateringu ten oceniam najniżej. Pozostałe otrzymałyby w tej kategorii od 4 do 6, więc różnica ogromna. I zaznaczam, że nie jestem krytykiem kulinarnym (-;
Awatar użytkownika
Grabol
Donator
Donator
Posty: 205
Rejestracja: 04 sty 2018, 8:10
Model: NB FL
Lokalizacja: Kraków

20 wrz 2023, 20:30

Jak dla mnie poza "obiadem" na torze i paradą było super. Jeżeli chodzi o przejazd w kolumnie, to nie mogło się to udać w takiej formie. Wyjazd z parkingu, gdzie jest jeszcze coś w rodzaju progu przed wyjazdem na ulicę powodowało, że od razu tworzyły się przerwy między samochodami. Potem nie obstawione skrzyżowania a w zasadzie przejścia dla pieszych (bo głównym problemem wg. mnie nie były samochody na wlotach tylko właśnie piesi, którzy mieli zielone światło i wychodzili na przejście bo nikt ich nie blokował) zwiększały luki między pojazdami. Żeby następnym razem udało się takie przedsięwzięcie to trzeba znaleźć długi odcinek między skrzyżowaniami i ustawić się samochód za samochodem na 1 lub 2 pasach (dla 272 samochodów to jest ok 1,3 km !!!!!!! przy 1 pasie) i z policja na bombach na początku i końcu kolumny + coś doraźnie na sąsiednim pasie jechać wolno jak najbliżej siebie. Wtedy nie potrzebne będzie blokowanie skrzyzowań, bo jesteśmy zwartka kolumną pilotowaną przez policję.
Wtedy by taka kolumna też była fajna do oglądania przez przechodniów. Można przetestować taki wariant za 5 lat 😀
Ps. Co do sobotniej wieczornej imprezy, to nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się bawiłem :😀
Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1699
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

21 wrz 2023, 15:48

Widać najlepsi policjanci nie wrócili jeszcze z ... Drohiczyna.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
Awatar użytkownika
Żółwik
Donator
Donator
Posty: 418
Rejestracja: 17 wrz 2020, 19:14
Model: NA
Wersja: 1.6 Satsuki
Lokalizacja: Dzierżoniów

22 wrz 2023, 7:13

Na jednym z filmików w wątku z multimediami widać, że spokojnie można było ustawić się na 3 pasach, zajęłoby to ok 500 metrów i dopiero wtedy ruszyć, Policja na bombach z przodu i z tyłu i ze 2 motocykle gdzieś pośrodku. Ruch był przecież zablokowany na wysokości Klifa. No cóż, Policja nie dźwignęła, może następnym razem...
Poza tym czapki z głów dla wszystkich zaangażowanych w organizację, było pięknie :kciuk:
Awatar użytkownika
Konioczynka
Donator
Donator
Posty: 725
Rejestracja: 27 mar 2018, 17:14
Model: Inny
Wersja: Na odwyku
Lokalizacja: Mazury / Ełk

22 wrz 2023, 18:37

monkahead pisze:
20 wrz 2023, 18:21


@Konioczynka jak to się stało, że nie przybiliśmy piątki? :?:
Nie wiem, ja nawet Twojego auta nie bardzo widziałem na miejscu i na zdjęciach. Oczopląsu można dostać :), czas na torze napięty więc raczej grupkami się chodziło ;)

To może na 35 lat modelu się uda :D
KoniOczynka
NBFL 1.6 => NCFL 2.0
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 799
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

28 wrz 2023, 20:38

:senkju:
Załączniki
forum.jpg
forum.jpg (896.28 KiB) Przejrzano 805 razy
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
ODPOWIEDZ