[NC] Wiązka zniszczona po kolizji

Technikalia dotyczące generacji NC / NCFL1 / NCFL1

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Michalvicwiech
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2020, 20:10
Model: NC
Lokalizacja: Barcelona

28 wrz 2020, 20:22

Witam dziki za przyjęcie do grupy udało mi się nabyć nc 2.0 z 2008 było by wszytko pięknie żeby nie to ze jest delikatnie klepnięta a najgorsze ze zniszczona jest skrzynka bezpieczników próbowałem naprawić wymieniając ja i sztukując pocięta instalacje ale nie jestem pewien czy do końca mi się to udało ponieważ podczas diagnostyki nie łączy się z komputerem silnika a poza tym imo nie pozwala na odpalenie kombinując zawierając przekaźnik od pompy paliwa i rozrusznika zaczyna gadać kuleje a po czasie gaśnie rozumiem ze może być wada instalacji gdzieś mogłem pomylić Cana albo jakaś masa
Moje pytanie czy ktoś z was ma bądź wie gdzie mogę dostać instalacje komory silnika do nc 2.0 z 2008 roku dodam ze abs ma długa kostkę wydaje mi się ze mniejsza to wersja bez kontroli trakcji
Błagam o pomoc
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

28 wrz 2020, 21:23

Cześć. Zmieniłem tytuł, przeniosłem tekst z opisu do treści, a samego posta do odpowiedniego działu, ale o interpunkcję sam musisz zadbać w kolejnych wypowiedziach żeby ktokolwiek był w stanie przeczytać to, co piszesz.

Odnośnie pytania - chyba łatwiej (a na pewno bezpieczniej) będzie ci kupić kompletną wiązkę silnikową i ją podmienić.
Michalvicwiech
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2020, 20:10
Model: NC
Lokalizacja: Barcelona

29 wrz 2020, 7:33

Witam dzięki tak właśnie chciał bym zrobić poszukuje wiązki komory silnika do 2.0 bo instalacja silnika jest cała uszkodzona jest cześć bezpieczników ogólnie jest rozmieszczona po komorze silnika i przechodzi do wewnątrz auta tam łączy się z 3 dużymi kośćmi i kilka małych sumując mam problem z zlokalizowaniem takiej wiązki kupiłem już jedna która nie działa a to dla tego ze może być od 1.8 albo inny model miała dużo mniej połączeń wiec teraz szukam takiej jak mi potrzebna ale z marnym skutkiem potrzebuje pomocy w znalezieniu i tu właśnie wpadłem na pomysł ze grono może mi w tym pomoże w końcu znacie wszystkich właścicieli 🙏🙏🙏
mutra
Donator
Donator
Posty: 3669
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

29 wrz 2020, 16:08

Michalvicwiech pisze:
29 wrz 2020, 7:33
Witam dzięki tak właśnie chciał bym zrobić poszukuje wiązki komory silnika do 2.0 bo instalacja silnika jest cała uszkodzona jest cześć bezpieczników ogólnie jest rozmieszczona po komorze silnika i przechodzi do wewnątrz auta tam łączy się z 3 dużymi kośćmi i kilka małych sumując mam problem z zlokalizowaniem takiej wiązki kupiłem już jedna która nie działa a to dla tego ze może być od 1.8 albo inny model miała dużo mniej połączeń wiec teraz szukam takiej jak mi potrzebna ale z marnym skutkiem potrzebuje pomocy w znalezieniu i tu właśnie wpadłem na pomysł ze grono może mi w tym pomoże w końcu znacie wszystkich właścicieli 🙏🙏🙏
Zagadaj do uzytkownika brozyn89 na pewno sie dogadacie Pirul ma racje IMO przelożenie wiązki to najpewniejsza opcja możesz też zagadać do kogos kto przekładał silnik2.5 często powodem takiej przekladki jest uszkodzony silnik a to moze oznaczac potencjalną wiazke na sprzedaż
Michalvicwiech
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2020, 20:10
Model: NC
Lokalizacja: Barcelona

30 wrz 2020, 11:23

Wielkie dzięki za pomoc gdzie znajdę tego brozyn89 ?
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

30 wrz 2020, 12:02

ODPOWIEDZ