Pompa wody / Króciec?

albo coś innego

Dział wnikający w techniczne niuanse generacji NA i NB

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

IrU
Donator
Donator
Posty: 42
Rejestracja: 14 sie 2017, 17:14
Model: NB

20 paź 2018, 0:48

Witam, jestem aktualnie po wymianie rozrządu, niestety jak to zwykle u mnie bywa, nie mogło pójść bez jakiegoś problemu. Mam wyciek na łączeniu pompy wody a króćca(fotki dla podglądu, bo nie wiem jak to się dokładnie nazywa. Po nie naszemu water pump inlet pipe). Wszystko zostało dokręcone ile się dało, ale mimo to cieknie. Liczę tylko, że nie będę musiał się dobierać znów do pompy wody (wymieniałem). I apropo to z pompa wody byly 3 uszczelki. 2 te wieksze i jeden oring. Nie znalazlem w starej i miejsca w nowej na ten oring i pytanie gdzie to ma wejsc? bo może to jest przyczyną. Miałem dać moje fotki, ale własnie moj telefon mi odmówił współpracy... piękny dzień. Ktoś może miał podobny przypadek? dobrze by było o jak najszybszą odpowiedź, dlatego nie piszę w czacie. Żeby nie było, szukałem teraz na szybko informacji o tym, ale nic nie znalazłem. Jutro będzie dłubane dalej i fajnie jak by ktoś nakierował jakoś :)
Załączniki
145-1390_TOP.jpg
145-1390_TOP.jpg (201.42 KiB) Przejrzano 378 razy
mutra
Donator
Donator
Posty: 3669
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

20 paź 2018, 4:51

oring w komplecie jest zazwyczaj na rurkę od termostatu. Uszczelkę musisz sobie posmarować silikonem (np loctite 5699).
IrU
Donator
Donator
Posty: 42
Rejestracja: 14 sie 2017, 17:14
Model: NB

20 paź 2018, 13:12

dzięki ;)
ODPOWIEDZ