Nowy dach do NBfl

Dział wnikający w techniczne niuanse generacji NA i NB

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Ruten
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2012, 15:47
Lokalizacja: Białystok

17 mar 2018, 10:00

Szukam nowego dachu do mojej mazdy z 2001. Stary już sparciał i są dziury. Szyba w sumie jest w stanie idealnym to możnaby ją wykorzystać. Macie jakieś sprawdzone sklepy w Polsce/ za granicą? Padł mi też podnośnik szyby lewej, są jakieś dobre zamienniki żeby to naprawić? Boję się używek, które za rok trzeba znowu zmienić.
[URL=http://imgur.com/a/LsnUX]Moja mazda[/URL]
Awatar użytkownika
Enzis
Posty: 577
Rejestracja: 02 gru 2014, 8:55
Model: NB FL
Lokalizacja: Ostrzeszów\Wrocław

17 mar 2018, 17:01

Chcesz nówkę dach?
W zakładce "Książka adresowa" masz polecany CabrioTop, dużo też słyszałem (w sumie głównie się o nim słyszy) o Cabrio Pietryga.
Polecam zamienić vinyl na dach szmaciany - nie parcieje, nie pęka, można go składać nawet przy niskich temperaturach.

PS: nie wiem czy to dobry dział, twoja sprawa nie dotyczy konkretnego problemu technicznego, raczej skłaniałbym się ku napisaniu w czaterii...
Grajek
Posty: 228
Rejestracja: 27 mar 2013, 15:29
Model: NB FL
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

17 mar 2018, 21:06

Enzis pisze:Chcesz nówkę dach?
W zakładce "Książka adresowa" masz polecany CabrioTop, dużo też słyszałem (w sumie głównie się o nim słyszy) o Cabrio Pietryga.
Polecam zamienić vinyl na dach szmaciany - nie parcieje, nie pęka, można go składać nawet przy niskich temperaturach.

PS: nie wiem czy to dobry dział, twoja sprawa nie dotyczy konkretnego problemu technicznego, raczej skłaniałbym się ku napisaniu w czaterii...
Polecam Pana Pietryge. Super jakoś za do dobrą cenę.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
RobertP
Posty: 25
Rejestracja: 14 gru 2016, 17:49
Model: NB
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Słupsk

17 mar 2018, 22:16

Ja brałem niedawno z UK, zależało mi na kolorze. Transakcja przeszła bardzo dobrze. https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 2344122288
ODPOWIEDZ