Balkans road trip 2016

tytuł mówi chyba sam za siebie ;)

Dział dedykowany wszelkim wyjazdom w krajou jak i za granicę. Najlepsze trasy, miejsca, porady i rekomendacje.

Moderatorzy: nick.es, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Xenocyd
Donator
Donator
Posty: 558
Rejestracja: 11 cze 2014, 7:28
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: DW w GD

17 sie 2016, 18:53

Jednak dla samego widoku warto transfogarska przejechać w obu kierunkach.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

18 sie 2016, 0:19

Phi :geeejj:
Bałkany mają do zaoferowania duuuuużo więcej fajnych widoków. Ja cały czas liczę pręt i optymalizuję belki, więc nie mam nawet czasu odpalić aparatu w telefonie, ale zapewniam że czasami warto zaszyć się głębiej. Jest na czym zawiesić oko... :slinotok:
Nie, nie będzie tu fotek ślicznych Czarnogórzanek (czester, wiesz które mam na myśli... :grraauu: ) bo nie chcę żadnej z nich faworyzować. Zamieszczę natomiast jakiś tam przypadkowy landszaft. 8-)
Obrazek

Poza tym dementuję wszelkie gorące "newsy" zamieszczane przez Gałązkę i czestera. Chłopaki piją sporo alkoholu i spędzają dużo czasu na plaży w pełnym słońcu, przez co mają niezłe urojenia. W rzeczywistości jest to bardzo spokojny wypad turystyczny, z Mazdą MX-5 w tle. Raz na kilka dni pokonujemy kilkadziesiąt kilometrów by zmienić otoczenie i móc zgłębiać tajemnice kolejnych budowli sakralnych - perełek Półwyspu Bałkańskiego. W ramach odskoczni od tychże, czasami zdarza nam się wsiąść do jakiegoś pociągu (arturo, znasz moją słabość do pojazdów szynowych... :geeejj: ) czy sfotografować elementy lokalnej fauny. Zaiste: Bałkany potrafią równie skutecznie odbudować w człowieku równowagę psychiczną co kilkugodzinny pobyt w salonie fryzjersko-kosmetycznym... :slinotok:
Obrazek
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
majkel
Administrator
Administrator
Posty: 6890
Rejestracja: 26 mar 2007, 17:30
Model: Inny
Lokalizacja: Warszawa

18 sie 2016, 0:29

Dżunior pisze:Zamieszczę natomiast jakiś tam przypadkowy landszaft.

Jakaś podejrzanie czysta ta emikspiątka... hmmm... Chyba rzeczywiście moczą nogi w basenie i w przerwach kolejne warstwy plaka nakładają :D
chwilowo bezmiatowy :)
była: BlackBird (Ptaszyna) NBfl'03 1.8 Memories --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=1149
był: Ptaszor NA'96 1.8 (BP-Z3)--> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=4852
jest: "Saabina" Saab96 V4 '76 --> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=9196
jest: Hieronim.......
Awatar użytkownika
Arturo_tiburon
Posty: 1067
Rejestracja: 06 cze 2011, 16:01
Model: ND
Wersja: Daga spec
Lokalizacja: waw

18 sie 2016, 23:51

wywołany do tablicy powiem tylko tyle że Dzunior w pojedzie szynowym nie jest sobom i poznajesz wtedy jego alter ego i nie ma takiego pręta ani takiego stężenia ani takiego skrętu belki którego by w pamięci wtedy nie policzył .... tymczasem ja nie widze fotek bo pewnie je powiesił na rumuńskim serwerze płacąc turkowi extra za kebaba i był pewien , że to juz załatwił a tymczasem oni tam piją od tygodnia za jego 10 € a my nie mamy fotek ...Magda weź go ogarnij albo zapodaj mu czopek czosnku ;-)
uczestnik wszystkich rund MC do 03' 2020
II vice MC'18 , mistrz MC '17, IV MC'16 , I miejsce Sud WIR'15 , II vice MC'15, mistrz MC'14 WEST, II vice ALL STAR'14 , II vice MC'13. daily mazda od 08 6, cx7, cx5 NBFL->NC->ND > emeryt
ThomasHD
Posty: 11
Rejestracja: 29 paź 2015, 21:49
Model: NB FL
Wersja: Memories, 1.6
Lokalizacja: Hanse stadt Danzig

17 lis 2016, 9:42

Serwus,


Gratuluje tripu.
Żałuję że nie odczytałem posta wcześniej, ponieważ w tym samym terminie pojechałem swoją NBFL do Słonecznego brzegu w Bułgarii.......


No nic,do zobaczenia na trasie w 2017 !
ODPOWIEDZ