Lowering seat brackets ND

Szyny obniżające fotel

Moderator: Moderatorzy

Ramzes Bydgoszcz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2023, 17:42
Model: ND
Wersja: Soft Top
Lokalizacja: Prądki

15 lis 2023, 9:19

Hej, dziękuję za odpowiedź. Masz je w ND czy NB założone? Pytam ze względu na Twój opis profilu, gdzie jest fotka i oznaczenie NB. Jak w ND to z chęcią bym podleciał do Ciebie, s5, A1 to chwila a cel ważny :)
Danillo
Donator
Donator
Posty: 2177
Rejestracja: 24 lip 2014, 9:52
Model: Inny
Wersja: ND1
Lokalizacja: W-wa

16 lis 2023, 20:10

Ramzes Bydgoszcz pisze:
14 lis 2023, 17:54
Cześć, jestem tu świeżakiem. Planuję zakupić MX-5 ND z miękkim dachem. Byłem dzisiaj w salonie wsiąść do niego czy się zmieszczę.
Mam 193 cm wzrostu i przy zamkniętym dachu czułem że włosami dotykam dachu. Przy najmniejszej nierówności i podskoczeniu na fotelu na bank walnę w niego. Jeżeli chodzi o ilość miejsca przy kierownicy/udach to nie spodziewam się cudów ale każdy cm więcej nad głową byłby na wagę złota bo nie chcę odpuścić i zrezygnować z tego marzenia. Dlatego też mam prośbę i pytanie jak kolega powyżej. Czy jest ktoś z woj kuj-pom, pom, wlkp lub ktokolwiek gdziekolwiek co by był na tyle życzliwy i dał przymierzyć takie autko? Najlepiej z fotelami racaro ale std też oczywiście dadzą pogląd chyba że się mylę to proszę o sprostowanie. Pozdrawiam
Z przymiarką nie pomogę ale podpowiem, że fotele nie-Recaro bardziej się uginają, człowiek się w nich bardziej zapada i de facto siedzi nieco niżej niż w Recaro. Jakbyś był przelotem w Warszawie to zapraszam do przymiarki w Recaro.
Pozdrawiam, Danillo
ODPOWIEDZ