[ZG] BŁOTNIKI +25MM NA Przód oraz tył

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
beecon
Posty: 94
Rejestracja: 23 mar 2015, 13:14
Model: NA
Wersja: 1.8T
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

02 gru 2019, 20:38

Panowie, zdjąłem i pomierzyłem swoje błotniki, dostałem wstępną wycenę na wykonanie kopii i jestem w stanie wykonać te kopie.

Moje błotniki są poszerzające o 25mm i to takie błotniki dokładnie będę odbijać, przednie jak i tylne.
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... NZV2JQaUpR

Błotniki które będę kopiować, dopasowane są bardzo dobrze (jak na laminaty), przednie będą posiadać delikatny ślad w miejscu na kierunkowskaz, nie będzie dziur i będzie w nich kilka rzeczy do podcięcia, wywiercenia w celu dopasowania do auta.
Takie małe niuanse podyktowane są przede wszystkim ceną jak i z 2giej strony pozwolą na dokładne dopasowanie do konkretnych egzemplarzy aut.

Co do ceny to kształtować to będzie się tak:
błotniki przednie - 700 zł (350 zł sztuka)
poszerzenia na tył - 600 zł (300 zł sztuka)

Aby przedsięwzięcie wystartowało, muszę zebrać chętnych na 3kpl przednie i 3kpl tylne
Więc jeśli są chętni to prosze o listę :) zbiorą sie ludzie, będziemy podejmować dalsze kroki.
Przewidywany czas realizacji jeśli do końca stycznia zbiorą się chętni to będzie marzec
Awatar użytkownika
Maniek19PL
Donator
Donator
Posty: 337
Rejestracja: 10 lip 2018, 16:10
Model: NA
Wersja: Przedlift
Lokalizacja: Pomorskie

03 gru 2019, 8:45

Ja chętny na komplet przód!
Awatar użytkownika
Maniek19PL
Donator
Donator
Posty: 337
Rejestracja: 10 lip 2018, 16:10
Model: NA
Wersja: Przedlift
Lokalizacja: Pomorskie

17 lut 2020, 23:47

czyli nie ma zainteresowanie, nie da się tego wtedy kupić ? :D skąd masz taki błotnik poszerzony ? może sam wtedy bym zakupił u źródła
ODPOWIEDZ