Uchwyt na narty/snowboard do mx5

temat do usunięcia 5 grudnia 2018

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2137
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

29 lis 2018, 12:10

Jeśli masz bagażnik na tylną klapę, może chcesz dokupić do niego taki uchwyt na narty?

Ten kosztuje z przesyłką do Polski 132 euro:
https://www.cabriosupply.com/ski-snowboard-carrier

Ale dowiedziałem się od Pana Pietrygi, że producent tych uchwytów odwiedza go pod Poznaniem 2 razy w roku - następny raz już w czwartek na Świętego Mikołaja nomen omen :-) Dogadałem się z panem Rutgerem Kremerem z Holandii i dostanę ten uchwyt za... 75 euro! To niemal o połowę taniej!

Sam zamawiam bagażnik na tylną klapę w CabrioPietryga, stąd będę miał to ogarnięte jednym kurierem. Jeśli ktoś z Was niczego od Pana Pietrygi nie kupuje, musi się z nim dogadać, czy zgodzi się wysłać/ile chce za fatygę. Ewentualnie umówić się z panem Kremerem gdzieś w okolicach Poznania.

Nie potrzebuję żadnego z Was do zakupów grupowych, nie proszono mnie nawet o reklamę, a swój uchwyt już opłaciłem przelewem walutowym i czekam na dostawę. Nawet nie wiem, czy to nie ostatni uchwyt na narty kupiłem ;-) Ale wydaje mi się, że jakiś narciarz z mx5 się może ucieszyć.

Adresy email/numery telefonów są na stronach:

info@cabriosupply.com

pan Pietryga*:
ppuhpietryga@wp.pl

*rzadko sprawdza emaile, lepiej zadzownić 601053969

UWAGA, ten post jest o uchwycie narciarskim i to jego cena, widoczny na zdjęciu z mx5 bagażnik to produkcja CabrioPietryga.pl
Awatar użytkownika
PKort
Posty: 42
Rejestracja: 10 mar 2017, 8:43
Model: NC
Wersja: NC1
Lokalizacja: Warszawa/okolice

29 lis 2018, 15:35

Zamiast kupować lotkę czy inny spojler można rozważyć zakup tego bagażnika i tam zamontować deskę na stałe :lol:
ODPOWIEDZ