[ZG] NA/NB/NC/ND cabriopietryga.pl windshotty, bagażniki itp

dachy, grille, pokrowce na windshotty

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andrut
Moderator Detalingu
Moderator Detalingu
Posty: 638
Rejestracja: 10 mar 2019, 17:40
Model: NC FL2
Wersja: 2,5L
Lokalizacja: Kraków

23 lip 2020, 14:23

Peecer pisze:
03 lip 2020, 23:35
Musisz delikatnie oryg wyjąc do góry. On jest razem z "tą listwą" do której jest przymocowany na wcisk włożony. Delikatnie do góry podważając i wyjdzie.
Następnie od spodu należy wyjąć bolce blokujące i wyciągnąć nasz maly windshott. Z nowego należy przepiąć uchwyty, wcisnąć z powrotem listwę na miejsce i dokręcić wtedy zakupiony duży wiatrołap. I tak jak miałem w starej tak i tu, fotelem pasażera muszę docisnąć do stylebara by nie "tarabanił" na nierównościach.
W razie pytań dzwoń. Numer masz. Pozdrawiam :kciuk:
I tu mam pytanie do wszystkich bo ja właśnie założyłem swój i na dole przylega bardzo ładnie ale górą jest luz. Nie tłucze się on Wam na dziurach? Dociśnięty jest teraz fotelem niby ale i tak się trochę rusza i może hałasować ;/

Jak teraz na to patrzę trochę żałuję że nie mam tego na rzepy :P przynajmniej jak śmigam po mieście demontował bym go i łatwo by się otwierało i zamykało dach z kabiny :P
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

24 lip 2020, 6:40

U mnie na odwrót - ledwo udało mi się dokręcić, tak był na styk - nic nie obija, nic nie uderza.
Obrazek
SCEPAN
Posty: 198
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:33
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Poznań / Jelenia Góra

06 sie 2020, 12:10

Brał ktoś ostatnio dach od Pietrygi? 1290zł nadal aktualne czy już trochę drożej jest ? :)
mutra
Donator
Donator
Posty: 3662
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

18 sie 2020, 20:15

przyczepiał ktoś może tę "klapkę" z siatki między siedzeniami? (w windshocie pod rolbara do NB). W zestawie sa napy i wkręty ale troche mi nie pasuje mocowanie tego wkrętem do wykładziny/blachy pod wykładziną.
ODPOWIEDZ