FINAŁ MC 2018 - TOR POZNAŃ - ZAPISY

21 października

Wszystko związane z cyklem Miata Challenge

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Liliputek
Donator
Donator
Posty: 973
Rejestracja: 19 cze 2016, 22:14
Model: ND
Wersja: Freedom plus
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

20 paź 2018, 17:35

Ja też już jestem... jak coś :)
LILIPUTEK - z miłości do jazdy :winner:
LubMich
Posty: 720
Rejestracja: 27 wrz 2009, 12:55
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

20 paź 2018, 17:56

Restauracja?
Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

20 paź 2018, 18:55

Ja też jestem ale Loukas zabrał mnie na burrito. Będziemy ok. 21:00

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
Awatar użytkownika
himber
Donator
Donator
Posty: 2223
Rejestracja: 07 cze 2011, 20:26
Model: NB FL
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

20 paź 2018, 23:33

Adam Ciupas vel Dziubas napisał na MC Driver ważną poradę....

Może zabrzmię jak stary dziad, ale pamiętajcie jutro o bezpieczeństwie.
Tor Poznań to nie przelewki. Jeśli jesteście pierwszy raz, nie dzikujcie, uważajcie, patrzcie w lusterka, uczcie się po kolei zakrętów.
W piątek jedna sesja przepadła, bo jacyś debile dzikowali, mimo, że były czerwone flagi (koniec sesji, niebezpieczeństwo na torze) i nie zauważali nawet czerwonych świateł, podczas gdy inny "mistrz" wydzidował gdzieś w pułapkę żwirową i trzeba było go wyciągnąć.
Kolejne półtorej sesji przepadło, bo w Fordzie Sierra wyszła korba i zalał olejem prawie całą długą prostą (na szczęście z boku).
Sprawdzajcie olej, ciśnienie w oponach, stan opon, ale przede wszystkim - używajcie głowy i myślcie.
TP to nie Silesia z jednym punktem niebezpiecznym. Tu jest węziej, bandy są bliżej, a prędkości duże. I nas będzie dużo.
Dużo zależy od tego, jak będziemy współpracowali z organiztorami, czy sesje odpalane będą płynnie, czy nie będzie obsuw i straconych sesji.
Do zobaczenia jutro i żebyśmy wszyscy wrócili na kołach z własnym napędem. (włączając w to mnie)
MazDRUnia NC 2.0 - viewtopic.php?f=22&t=30297
DorotkaMonster NB 1.6T - viewtopic.php?f=22&t=6665
Ozonowanie Lublin
Awatar użytkownika
Liliputek
Donator
Donator
Posty: 973
Rejestracja: 19 cze 2016, 22:14
Model: ND
Wersja: Freedom plus
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

21 paź 2018, 23:05

Choć pozycja za kierownicą była mocno leżakowo-zgarbiona z kolanami na kierownicy to tor mi się podobał. Byłem w Poznaniu pierwszy raz i jeździło mi się bardzo przyjemnie.

Dziękuję organizatorom za cały sezon (mój pierwszy cały sezon w MC), za organizację (choć miałbym coś do dodania ale to w innym poście), fajnie było pośmigać po tych wszystkich torach, lotniskach choć wszędzie mam okropnie daleko.
Ale te przejechane ok.750 km w MC pozwala nauczyć się czegoś pożytecznego i przydatnego na co dzień.
A teraz czas na zimowy odpoczynek.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na wiosnę :winner:
LILIPUTEK - z miłości do jazdy :winner:
Tomaszek
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2018, 20:02
Model: Inny

22 paź 2018, 11:14

Ja rowniez chcialem podziekowac. Mega atmosfera, bardzo fajna organizacja i mozliwosc jeszcze jednego przejazdu na koniec - dla mnie bomba ;-) mimo ze nie udalo mi sie przejechac czystego kolka to i tak mega dobrze sie bawilem. I tutaj Panowie na prawde duzy plus dla Was, szczegolnie w ostatniej sesji. W takich miejscach kiedy dojezdzalem do kogos na zderzak mnie puszczaliscie ze bylem mega pozytywnie zaskoczony. Wystarczylo dac kierunek i dla mnie byla to informacja ze zostaniecie przy prawej badz lewej stronie i nie zmieniajac waszego toru jazdy ja moglem bezpiecznie wyprzedzic. Widac ze z imprezy na impreze poziom mega rosnie. Licze ze to nie ostatnie moje spotkanie z Wami na torze jako uczestnik i miejmy nadzieje do zobaczenia w 2019.
Jeszcze raz poklony dla Himbera i Tiburona za organizacje. U Was nie ma slowa niemozliwe :kciuk:

Do zobaczenia :senkju:
Awatar użytkownika
Liliputek
Donator
Donator
Posty: 973
Rejestracja: 19 cze 2016, 22:14
Model: ND
Wersja: Freedom plus
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

29 paź 2018, 18:37

Kiedy będą końcowe wyniki MC? Podsumowana generalka...
LILIPUTEK - z miłości do jazdy :winner:
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

29 paź 2018, 21:35

Jak H. pozwoli to jutro wieczorem.
ODPOWIEDZ