35% powierzchni karoserii...

Wszystko związane z sezonem 2014 cyklu MiataMiniChallenge

Moderator: Moderatorzy

Robert
Posty: 889
Rejestracja: 11 lip 2013, 21:46
Model: Inny
Wersja: 0.9 Turbo
Lokalizacja: Warszawa

23 gru 2014, 13:31

35% powierzchni karoserii samochodu którym startuje zawodnik na czas rundy jest własnością
organizatora. Zawodnik ma w wyznaczonych miejscach, które określa załącznik nr 1, umieścić
reklamy organizatora, np. loga sponsorów MMC, numer startowy, logo MMC, logo MX-5 Klub
Polska itp


Tak się zastanawiam nad tym zapisem nie kwestionując go...
...jak ja to przeżyję mając całe nadwozie w folii. Usunięcie naklejek na 99% będzie wiązało się z lekkim uszkodzeniem folii. Chyba, że naklejki są drukowane na folii....

Chodzi właśnie o te wyznaczone miejsca...kiedy będzie załącznik 1 na 2015?
Powiedzcie proszę - jak to bywało w przeszłości - czy sponsorzy wybiegali poza te białe pola?
Kurak
Posty: 3915
Rejestracja: 16 sie 2011, 1:39
Model: NA
Lokalizacja: P-ce
Kontakt:

23 gru 2014, 14:04

Robert pisze:
35% powierzchni karoserii samochodu którym startuje zawodnik na czas rundy jest własnością
organizatora. Zawodnik ma w wyznaczonych miejscach, które określa załącznik nr 1, umieścić
reklamy organizatora, np. loga sponsorów MMC, numer startowy, logo MMC, logo MX-5 Klub
Polska itp


Tak się zastanawiam nad tym zapisem nie kwestionując go...
...jak ja to przeżyję mając całe nadwozie w folii. Usunięcie naklejek na 99% będzie wiązało się z lekkim uszkodzeniem folii. Chyba, że naklejki są drukowane na folii....

Chodzi właśnie o te wyznaczone miejsca...kiedy będzie załącznik 1 na 2015?
Powiedzcie proszę - jak to bywało w przeszłości - czy sponsorzy wybiegali poza te białe pola?


Było tak że w zasadzie każdy kleił jak chciał. I to w zasadzie było bardzo fajne bo nie było nudno :) zawsze naklejoszki możesz dać na folii magnetycznej i jest super. Dużo osób tak robiło w tym sezonie.
Dr.KoKoN
Donator
Donator
Posty: 1845
Rejestracja: 17 kwie 2007, 14:35
Model: NA
Wersja: PoTurbowana
Lokalizacja: WWA
Kontakt:

23 gru 2014, 14:54

Ja mam na calym aucie szara folie i nie mam problemow z naklejkami :) , Kurak... ja licze ze w 2015 oklejanie aut bedzie lepiej zorganizowane i wszyscy beda podobnie oklejeni :)
NA'93 TURBO 380HP http://www.facebook.com/MiataTheDriftStory
NBFL'05 -> EX TIBU MMC SPEC MIATA
NCFL'14 LS6.2SC aka Popiołek (w budowie)
NBFL'01 1.8 LiftedMiata by KoKoN
NCFL'11 2.0 N/A aka TriColore
NCFL11 2.0 N/A ex Delfin
Zablokowany