RUNDA 1 EAST - Lotnisko Ułęż - 13 kwietnia

ZAPISY

Wszystko związane z sezonem 2014 cyklu MiataMiniChallenge

Moderator: Moderatorzy

gzy
Posty: 727
Rejestracja: 03 paź 2012, 10:27
Model: NA
Wersja: 1.8t
Lokalizacja: wwa

15 kwie 2014, 13:40

Ale jestem mega dumny z siebie, że nie byłem ostatni (mimo, że mam 2.0 lol..) Przyłączam się do gratulacji, szczególnie dla utalentowanych "underdogów", którzy brakujące centymetry sześcienne nadrobili umiejętnościami!!!
gzy
zw1erz
Posty: 95
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:55
Lokalizacja: wwa

15 kwie 2014, 13:41

zajcol pisze:
zw1erz pisze:Aj 0,2s do "pudła" :) Może gdyby nie zamieszanie z Rockym na ostatniej próbie to kto wie ;)



Na Biłgoraju mnie pozamiatasz (mam nadzieję, że się wybierasz). Tam moc nie ma takiego znaczenia :-)

Wielkie gratulacje dla Rafała (Rockatansky) i Ignacego, piękne czasy wykręciliście! :winner:

Wybieram się, ale nigdy nic nie wiadomo :) Najważniejsze żeby było równie ciasno w czołówce, a najlepiej w całej stawce, wtedy poziom będzie szedł szybko do góry!
fifomaniak
Posty: 1023
Rejestracja: 01 wrz 2012, 16:53
Lokalizacja: Wrocław

15 kwie 2014, 15:18

Oglądam fotki z imprezy i chcecie sekret Rockatansky'ego? :D Podszedł do tego na poważnie i zamknął dach :mrgreen: Jeśli próba była tak szybka, jak wynika z waszych opisów (i w sumie też z filmów), to myślę, że to też zrobiło różnicę, oczywiście nie umniejszając umiejętności ;)
Obrazek
Tomat0
Posty: 332
Rejestracja: 28 sty 2013, 11:53
Model: NA
Wersja: NA turbo-tor
Lokalizacja: Warszawa

15 kwie 2014, 17:42

fifomaniak pisze:Oglądam fotki z imprezy i chcecie sekret Rockatansky'ego? :D Podszedł do tego na poważnie i zamknął dach :mrgreen: Jeśli próba była tak szybka, jak wynika z waszych opisów (i w sumie też z filmów), to myślę, że to też zrobiło różnicę, oczywiście nie umniejszając umiejętności ;)


Zgoda, że pomaga ale chyba To jednak umiejętności! Wykonam takie doświadczenie na kolejnym szybkim MMC, zamknę tez światełka.
Były:
MX-5 NA na tor
MX-5 NA Tweety
MX-5 ND Katana
Jest
MX-5 NA classic red
MX-5 NB Smerfeta
MX-5 ND2
Awatar użytkownika
himber
Donator
Donator
Posty: 2223
Rejestracja: 07 cze 2011, 20:26
Model: NB FL
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

15 kwie 2014, 19:55

Dobra doszedłem do siebie po weekendzie, który jak wielka strzykawka wyssał ze mnie całą energię pozostawiając dziwną pustkę i smutek. W mojej ocenie impreza wyszła świetnie. Poprzeczka podniosła się zdecydowanie. Udało się osiągnąć efekt jaki zamierzyłem. Flagi, banery, oklejenie, kaski, muza, karetka, zaplecze sanitarne, zaplecze szkoleniowe, fotokomórki, super długa i wymagająca trasa...

W imieniu MX-5 Klub Polska oraz zawodników MMC chcę jeszcze raz podziękować sponsorom, bez których nie byłoby tak fantastycznych nagród i gadżetów:
- Mazda Motor Poland
- Carspeed
- Tarox
- Gaz Shocks
- Ultimate Ears
- GoPro
- Premium Tuning Custom
- Mermaid Properties
- Hose Technik
- PinUp Garage


Dziękuję Majkelowi za to, że można na niego liczyć. Dziękuję fantastycznym instruktorom DRIVEART , którzy spisali się na medal. Dziękuję zawodnikom MMC za pomoc w organizacji rundy. Jesteście wspaniali. Szczególne podziękowania dla arturo_tiburon za zaginanie czasoprzestrzeni i stójkę na... rzęsach oraz ekipy foto/wideo ignacy & ciupas.

WYNIKI:

Klasa 1.6
1. Rockatansky
2. Kim Son San
3. Qbatron

Klasa 1.8-2.0
1. Tomat0
2. SpooN
3. Zajcol

Klasa doładowana
1. Śluba
2. Himber
3. Szynio

Nowa klasa 1.6 była strzałem w dziesiątkę. Postaram się jak najszybciej zaktualizować regulamin. Obowiązkowe kaski na wszystkich przejazdach, nie tylko mierzonych, też były dobrym posunięciem. Pogodę udało się zaczarować i deszcz dotarł do nas dopiero na samo zakończenie. Dużo czasu straciliśmy na oklejanie aut, trzeba to dopracować wcześniej. Obiad mi smakował bardzo. 8 godzin imprezy przeleciało błyskiem. :D

Obrazek
MazDRUnia NC 2.0 - viewtopic.php?f=22&t=30297
DorotkaMonster NB 1.6T - viewtopic.php?f=22&t=6665
Ozonowanie Lublin
Awatar użytkownika
pantier
Donator
Donator
Posty: 251
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:56
Model: NC FL2
Wersja: Sport + Recaro
Lokalizacja: Warszawa

15 kwie 2014, 20:59

Ah wszyscy tak dziękują to i ja nie pozostanę dłużny :) Himber raz jeszcze dzięki za organizacje imprezy, widać pełny profesjonalizm a to cieszy :) Pomimo tego ze nie miałem okazji sie z Wami poscigac i tak bylo super, ekstra, delux.

Dzieki Dr. KoKoN, ze moglem powozic woz serwisowy :) rowniez dziekuje za nie zapomniane wrazenia z przejazdow z Leszczu, Kitson, Marcin30 oraz Dr. KoKoN

Łezka mi sie w oku krecila ze moge tylko popatrzec ale postaram sie na kolejne spotkanie przybyc swoim rydwanem :D
gzy
Posty: 727
Rejestracja: 03 paź 2012, 10:27
Model: NA
Wersja: 1.8t
Lokalizacja: wwa

15 kwie 2014, 21:32

I tak okiem laika, bo dla was stałych bywalców to może normalka: ja byłem pod wrażeniem usług serwisowych jakie świadczyła na placu ekipa z Dr.Kokonem na czele. Szybkie i skuteczne naprawy takich drobiazgów jak wypadnięta na trasie chłodnica oleju przy pomocy powertape'a i trytek. Szacun!
gzy
fifomaniak
Posty: 1023
Rejestracja: 01 wrz 2012, 16:53
Lokalizacja: Wrocław

15 kwie 2014, 21:46

Tomat0 pisze:
fifomaniak pisze:Oglądam fotki z imprezy i chcecie sekret Rockatansky'ego? :D Podszedł do tego na poważnie i zamknął dach :mrgreen: Jeśli próba była tak szybka, jak wynika z waszych opisów (i w sumie też z filmów), to myślę, że to też zrobiło różnicę, oczywiście nie umniejszając umiejętności ;)


Zgoda, że pomaga ale chyba To jednak umiejętności! Wykonam takie doświadczenie na kolejnym szybkim MMC, zamknę tez światełka.


No to dlatego dodałem "nie umniejszając umiejętności" ;)
Obrazek
Dr.KoKoN
Donator
Donator
Posty: 1845
Rejestracja: 17 kwie 2007, 14:35
Model: NA
Wersja: PoTurbowana
Lokalizacja: WWA
Kontakt:

17 kwie 2014, 11:02

gzy pisze:I tak okiem laika, bo dla was stałych bywalców to może normalka: ja byłem pod wrażeniem usług serwisowych jakie świadczyła na placu ekipa z Dr.Kokonem na czele. Szybkie i skuteczne naprawy takich drobiazgów jak wypadnięta na trasie chłodnica oleju przy pomocy powertape'a i trytek. Szacun!




Nie Nie Nie! trytytki poszły do mocowania moich cewek, powertape do pękniętego węża chłodnicy u Qubatrona :P|
A u Szynia to po prostu demontaż chłodnicy+wymiana oliwy ("przypadkiem" mialem nowy filtr oleju i 4l Gulfa ;) ) THX ;)
NA'93 TURBO 380HP http://www.facebook.com/MiataTheDriftStory
NBFL'05 -> EX TIBU MMC SPEC MIATA
NCFL'14 LS6.2SC aka Popiołek (w budowie)
NBFL'01 1.8 LiftedMiata by KoKoN
NCFL'11 2.0 N/A aka TriColore
NCFL11 2.0 N/A ex Delfin
zajcol
Posty: 872
Rejestracja: 02 wrz 2012, 19:16
Model: Inny
Lokalizacja: Wiocha pod Wawą

17 kwie 2014, 21:30

Miśki kochane, jakby któryś szukał szkła od okularów przeciwsłonecznych to ono jeździ u mnie w Miacie jak się okazuje.
- NC 2006 2.0 powershift
- NCFL 2009: viewtopic.php?f=22&t=9850
- NA-t 1993: viewtopic.php?f=22&t=16934
- ND 2015
- ...
Awatar użytkownika
Qbatron
Donator
Donator
Posty: 2549
Rejestracja: 10 kwie 2009, 20:23
Lokalizacja: Lublin

18 kwie 2014, 10:55

A nie zgubil nikt kasu?
Jaro
Posty: 3026
Rejestracja: 26 paź 2008, 15:33
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

18 kwie 2014, 11:05

trzeba dochodzenie po zdjęciach zrobić... :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam

Jaro

MX-5 NA 1.6T
Zablokowany