F1

Dla wszystkich fanów

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

18 kwie 2012, 8:57

Z mercedesami wszystko się wyjaśni jak przyjadą do Bahrajnu / Europy gdzie panują wyższe temperatury, które pokażą czy naprawdę rozwiązali problem zjadania ogumienia w szczególności tyłu.

W Chinach mieli niesamowity balans ale niskie temperatury były ich sprzymierzeńcem. Jak im się uda kontrolować opony w ciepłych wyścigach (w co nie wierzę, bo spora przewaga w zimnych chinach pokazuje, że raczej dalej na hura przegrzewają opony ale z drugiej strony balans samochodu pokazywał, że może jednak wzbili się na swoje wyżyny i poradzą sobie też w wyższych temperaturach).

A w tym roku jest tylu chętnych na tytuł że ciężko wybrać :)

Chciał bym żeby wygrał Vettel bo jak by miał to zrobić to by znaczyło, że będziemy mieć niezły pokaz umiejętności z jego strony, które nie wątpliwie ma.

Nie chciał bym żeby wygrał Button bo jest sępem czekającym na ochłapy, który ze ściganiem się ma niewiele wspólnego moim zdaniem i nie potrafi pojechać ponad, lub blisko granicy możliwości swojego samochodu.

Hamilton dał się stłamsić opinii publicznej / szefom / dziewczynie / tatusiowi nie potrzebne skreślić i w efekcie traci swój styl i wynikającą z tego skuteczność i siłę.

Mógł by też dla mnie wygrać Webo bo mu się należy i chciał bym zobaczyć jak dla odmiany jego zespół preferuje a nie Vettela :)

Najlepszy w stawce na ten moment jest dla mnie Alonso bo jest najbardziej uniwersalnym kierowcą a jednocześnie ciągle utrzymuję wysoką formę i wole walki (chociaż z tego rocznym Ferrari za dużo nie zawojuje).

Mam nadzieje, że Masa grzeje miejsce dla Roberta ale jest to raczej zupełnie nierealne i pewno zobaczymy tam Pereza za rok?

Perez pierwsze win :kciuk: ale będzie pewno mało wykonalne bo Sauber nie będzie miał kasy na rozwój. Więc albo szybko albo wcale.

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
Awatar użytkownika
kammich
Posty: 2925
Rejestracja: 24 lip 2009, 9:55
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

18 kwie 2012, 10:02

ciekawe czy to faktycznie RK
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

18 kwie 2012, 10:06

Tak to Robert :)
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
EMX5
Posty: 101
Rejestracja: 30 mar 2012, 12:03
Lokalizacja: śląsk

19 kwie 2012, 19:16

sebna pisze:Chciał bym żeby wygrał Vettel bo jak by miał to zrobić to by znaczyło, że będziemy mieć niezły pokaz umiejętności z jego strony, które nie wątpliwie ma
sebna pisze:Nie chciał bym żeby wygrał Button bo jest sępem czekającym na ochłapy

Jak to przeczytałem to doszedłem do wniosku że chyba oglądamy różne transmisje z F1 :mrgreen:
Ja nie cierpie tego kręconego.............. a bardzo lubię Buttona.
artur
Posty: 1930
Rejestracja: 06 maja 2009, 22:37
Model: Inny
Lokalizacja: wwa

19 kwie 2012, 20:55

EMX5 pisze:Jak to przeczytałem to doszedłem do wniosku że chyba oglądamy różne transmisje z F1 :mrgreen:

hehe, też miałem takie wrażenie, choć to może dlatego, że bardzo Buttonowi kibicuję od momentu, kiedy pojawił się w F1 ;)

sebna pisze:Najlepszy w stawce na ten moment jest dla mnie Alonso

z tym natomiast muszę się zgodzić, od przynajmniej 2 sezonów gość jest imho najbardziej dojrzałym i utalentowanym kierowcą, szkoda że samochód nie trzyma jego poziomu

sebna pisze:Mógł by też dla mnie wygrać Webo

o tak, chciałbym go zobaczyć z tytułem mistrzowskim - choćby jednym, facet przez całą swoją karierę ciężko na to pracuje, miejmy nadzieję, że jeszcze mu się uda
Były NA, NB, NC, z ND się wstrzymam, bo na razie mnie nie zachwyciła ;) Obecnie jest Legacy H6
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

19 sie 2012, 12:30

Swoją drogą podczas moich wojaży po alpach w tym roku na jednej z przełęczy szwajcarskich gdzie zatrzymaliśmy się w restauracja na fondue spotkaliśmy Adriana Sutila z laską :mrgreen:. Też się woził roadsterem ale zabytkowym czerwonym mercem w stanie igła.

Pogadałem z nim chwilę na temat F1 i jego dalszej kariery a potem przeszedłem do Kubicy ofc. Powiedział mi, że Robert ma ciągle olbrzymie problemy z dłonią i nie wydaje mu się, żeby mógł wrócić do F1 :(

Nie przejąłem się tym za bardzo bo polskie źródła twierdzą uparcie, że dłoń od dawna nie jest problemem a jedyne co pozostało do pełnej sprawności to łokieć. Ale ostatnio BBC też pisało o dłoni więc tak mi się przypomniało to spotkanie :)

Niestety Adrian z partnerką zdecydował się zostać w tym hotelu na noc - szkoda bo z chęcią bym go po naciskał na zjeździe :mrgreen: z przełęczy. Ciekawe czy dał by się sprowokować :mrgreen:

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
artur
Posty: 1930
Rejestracja: 06 maja 2009, 22:37
Model: Inny
Lokalizacja: wwa

19 sie 2012, 12:40

sebna, fajna przygoda, zazdroszczę spotkania :smile:
Były NA, NB, NC, z ND się wstrzymam, bo na razie mnie nie zachwyciła ;) Obecnie jest Legacy H6
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

19 sie 2012, 13:11

Zgadza się było to niespodziewane i dość zabawne spotkanie bo jak podjeżdżał na parking myśmy już czekali na nasz posiłek obserwując serpentynę i różne samochody i motocykle ją pokonujące. W pierwszej kolejności zwróciłem uwagę na to, że ktoś jedzie bez dachu i nie jest starym dziadkiem ! - prawdziwa rzadkość, wręcz ewenement :)

Potem stwierdziłem, że pewno pożyczony samochód na wypad w alpy bo wartość takiego merca w takim stanie jest, podejrzewam, zbliżona do aut typu Ferrari itp itd.

Gdy już zaparkował kilkadziesiąt metrów od naszego stolika na parkingu ciągle była za duża odległość, żeby rozpoznać kto prowadzi. Ale kiedy wysiadł z auta i założył czapkę z daszkiem (co mi dostarczyło sporo radości bo zazwyczaj jeździ się w czapce a zdejmuje się ja po wyjściu z auta?) to od razu zapaliła się żarówka w mojej głowie. Widziałem wiele razy tak zakładaną czapkę w transmisjach z weekendów F1 - to musiał być Sutil :mrgreen: - ciekawe urządzenie ten mózg - dziwne rzeczy zapamiętuje i rozpoznaje.

Dałem im jeszcze zjeść w spokoju a potem ich trochę pomęczyłem swoją osobą :turla:

Ogólnie gdybyście go kiedyś spotkali to nie zaczynajcie z nim rozmowy na temat F1 jak się gdzieś spieszycie ;)

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

07 wrz 2012, 10:41

Kubica na tym weekendzie robi oficjalny come back sportowy.

Wystartuje w krótkim rajdzie asfaltowym we włoszech Subaru WRC !

Informacji po raz pierwszy pojawiła się na blogu poniżej już kilka dni temu w zasadzie.

http://klubfanakubicy.blogspot.ie/

Swoja drogą moim zdaniem to zdecydowanie najfajniejszy blog o powrocie Kubicy do sportu.

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
Jaro
Posty: 3026
Rejestracja: 26 paź 2008, 15:33
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

07 wrz 2012, 15:59

jedno "ale" musi być foora gotowa bo ponoć jakiś problem mają :roll:
Pozdrawiam

Jaro

MX-5 NA 1.6T
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

07 wrz 2012, 16:13

No tak to już później wyszło :)

Niestety bardziej niż to, że subaru może być niegotowe martwi mnie powód dal którego może być niegotowe.

Okazuję się, że chłopaki modyfikują Subarnę dla Kubicy i mogą się nie wyrobić na czas. Problem w tym, że modyfikują manetki zmiany biegów w taki sposób że oba przełączniki (gór i dół) będą po jednej, lewej stronie kierownicy co niestety dobitnie świadczy, że informacje pojawiające się tu i tam i w zasadzie to co mi powiedział Sutil jest prawdą do jakiegoś stopnia. Czyli, że Robert ma poważne problemy z prawą dłonią / ręką.

Bez prawej dłoni nie zobaczymy go w F1 raczej. Co nie zmienia faktu, że jestem pewny, że go w F1 jednak jeszcze zobaczymy, chociaż ta pewność wynika bardziej z wiary niż czego kol wiek innego :idea:

No ale trzeba trzymać kciuki za to że dłoń / ręka wróci do pełnej sprawności prędzej czy później i zarazem Robert do F1 a póki co cieszyć się ze startów w rajdach !

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
artur
Posty: 1930
Rejestracja: 06 maja 2009, 22:37
Model: Inny
Lokalizacja: wwa

09 wrz 2012, 18:14

[url]http://www.tvn24.pl/kubica-wrocil-w-wielkim-stylu-pierwszy-rajd-i-juz-zwyciestwo,275742,s.html[/url]

mały kroczek, ale cieszy jak mało co :mrgreen:
Były NA, NB, NC, z ND się wstrzymam, bo na razie mnie nie zachwyciła ;) Obecnie jest Legacy H6
azbest1983
Posty: 1059
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:23
Lokalizacja: Sulęcin

09 wrz 2012, 19:41

:winner:
Awatar użytkownika
Tomai
Donator
Donator
Posty: 3864
Rejestracja: 14 wrz 2008, 9:11
Model: NC
Wersja: 2.0 Power by Five
Lokalizacja: Poznań / Kaźmierz

09 wrz 2012, 20:41

:winner: :winner:
Była NA BRG 1.8 118 Km 146 Nm
Była NBFL Phoenix 1.8 138KM 156Nm
Była NBFL Garnet Red Mica 1.8
Jest NC 2.0 174KM 199Nm
Jaro
Posty: 3026
Rejestracja: 26 paź 2008, 15:33
Model: NA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

10 wrz 2012, 11:57

No i super za tydzien czekamy na kolejny taki news
Pozdrawiam

Jaro

MX-5 NA 1.6T
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

10 wrz 2012, 12:23

http://www.youtube.com/watch?v=HCtY6y4D9r4&feature=player_embedded

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
remik
Posty: 2477
Rejestracja: 09 lut 2012, 21:12
Model: Inny
Wersja: DC2R K20 inside
Lokalizacja: PZ

10 wrz 2012, 20:25

hehe. chciałbym tak śmigać , a ręce mam niby w 100 % sprawne :wink:
3mam kciuki za Roberta ... :winner:
azbest1983
Posty: 1059
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:23
Lokalizacja: Sulęcin

10 wrz 2012, 20:53

kubica to niezły wariat, toż to nawet na ekranie robi ogromne wrażenie :winner:
Don Corleone
Posty: 1320
Rejestracja: 05 maja 2008, 19:54
Model: Inny
Wersja: RevolutionReloaded
Lokalizacja: Pruszków

11 wrz 2012, 14:28

Jakby ktoś chciał pooglądać onboard z tego rajdu:




Od razu widać że kaleka i inwalida :lol:
.
karooolek
Posty: 83
Rejestracja: 19 cze 2011, 17:35
Lokalizacja: stolyca-city

11 wrz 2012, 15:13

uwielbiam odcinki w pełni asfaltowe <3
tak szybkie jak tor, tak kręte jak rajdy :D
kantOS
Posty: 354
Rejestracja: 18 lip 2009, 23:00
Lokalizacja: Szczecin

11 wrz 2012, 15:34

ciekawe czy Miatą 1.6 tak by poleciał? :wink:
A tak na serio to zapiernicza aż miło.
Wierzę w Niego!
人馬一体
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

11 wrz 2012, 16:33

Kubica to wyjątkowy talent. Nie bez powodu był porównywany do Ayrtona Senny jeszcze przed przybiciem do F1. Oprócz talentu ma jeszcze odpowiednią osobowość i nastawienie psychiczne żeby sięgać po tytuł mistrza wielokrotnie w swojej karierze.

Teraz żeby mu się tylko udało wrócić do F1 i żeby dali mu wóz przynajmniej dający szanse wygrania tytułu a wówczas będę bardzo zdziwiony gdyby owej szansy nie wykorzystał.

Wywiad, który w zasadzie mówi o tym samym :)

http://soundcloud.com/adam-malecki-1/ciekawostka-wywiad-z-riccardo?utm_source=soundcloud&utm_campaign=share&utm_medium=twitter&utm_content=http://soundcloud.com/adam-malecki-1/cieka

Swoją drogą coraz bardziej pewnym staje się przejście Hamiltona na kilkuletni kontrakt do Mercedesa ! Szok. Ale dobrze mu zrobi. Tyle, że ja bym do Mercedesa za żadne skarby nie przeszedł i nie pomorze tłumaczenie, że od 2014 jest totalne przetestowanie ze względu na zmianę silników i że Merc wtedy ma szanse błyszczeć bo Ross Brown jest tam szefem. Tyle, że to jest właśnie największy problem dla mnie z Mercedesem. Ross Brown jest IMHO mocno przereklamowany.

Ciekawy kto miał by Hamiltona zastąpić? Najlepszym dealem na rynku jest Perez, który jak już wspominałem na początku sezonu będzie w przyszłości okrutnie kroił w F1 ale on jest happy w Sauberze i związany z Ferrari. Plotki mówią o DiRescie ale on jest kiepściutki więc nie wiem po co on im :kciukdol:. No chyba że Shumi zostaje wtedy możliwy był by swap Hamstera za Brytney z tym że Brytney jest też przereklamowana ale oczywiście sporo lepsza od DiResty.

Swoją drogą wyścig na Monzy to była poezja. IMHO najlepszy wyścig sezonu pomimo, że zazwyczaj jest nudnawy.

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
Don Corleone
Posty: 1320
Rejestracja: 05 maja 2008, 19:54
Model: Inny
Wersja: RevolutionReloaded
Lokalizacja: Pruszków

28 wrz 2012, 9:12

Potwierdzone.
McLaren oficjalnie przyznał że podpisał z Perezem trzyletni kontrakt.
Po południu ma to zostać potwierdzone, że Hamilton przechodzi do Mercedesa za Schumachera.

Za Pereza do Saubera ma wejść Alguersuari lub Gutierez.

Roszady, roszady, roszady :mrgreen:


Dla mnie to strzał w stopę Hamiltona ale to samo mówiło się o Buttonie przechodzącym do McLarena więc zobaczymy.
.
artur
Posty: 1930
Rejestracja: 06 maja 2009, 22:37
Model: Inny
Lokalizacja: wwa

28 wrz 2012, 9:25

Ruch Hamilotna o tyle dobry, że bedzie miał szansę udowodnić swoją klasę - obaj kierowcy Mercedesa nie błyszczą, jak dla mnie Rosberg nie ma "jaj", a Schumi może jednak jest już za stary na tę zabawę?

Zastanawiam się natomiast nad Perezem. Czy to tylko umiejętności (błysnął parę razy, ale imho fajniej jeździ od niego np. Grosjean) czy też kasa :wink:

A Schumi kończy, czy szuka innego miejsca? Wiadomo coś?
Don Corleone
Posty: 1320
Rejestracja: 05 maja 2008, 19:54
Model: Inny
Wersja: RevolutionReloaded
Lokalizacja: Pruszków

28 wrz 2012, 9:34

Na 99% kończy.

artur pisze:Czy to tylko umiejętności (błysnął parę razy, ale imho fajniej jeździ od niego np. Grosjean) czy też kasa :wink:

Z ekipy nazwijmy to młodych wilków Perez jest dla mnie zdecydowanie najlepszy. Grosjean może będzie szybko jeździł jak zacznie myśleć za kierownicą. Praktycznie w co drugim wyścigu rozbija auto na pierwszych okrążeniach.
Porównaj ilości punktów jednego i drugiego. 66 i 82 a klasa samochodu kolosalnie różna.
McLaren raczej nie jest zespołem który by się pokusił o kierowce który daje kasę na pierwszym miejscu. Oni, Red Bull i Ferrari dają radę bez potrzeby pay drivera a'la Pietrow, czy Karthikeyan :wink:
.
artur
Posty: 1930
Rejestracja: 06 maja 2009, 22:37
Model: Inny
Lokalizacja: wwa

28 wrz 2012, 9:44

Don Corleone pisze:Grosjean może będzie szybko jeździł jak zacznie myśleć za kierownicą. Praktycznie w co drugim wyścigu rozbija auto na pierwszych okrążeniach.

zgoda, ale z Hamiltonem było podobnie, był młody i narwany, kwestia pracy - i w ten sposób patrząc i porównując skłaniałbym się jednak ku Francuzowi - życie pokaże
Don Corleone pisze:McLaren raczej nie jest zespołem który by się pokusił o kierowce który daje kasę na pierwszym miejscu

pełna zgoda, niemniej Perez ma za sobą chyba najpotężniejszego sponsora

przyznam, że po takiej zmianie z uwagą będę śledził poczynania Hamiltona
Don Corleone
Posty: 1320
Rejestracja: 05 maja 2008, 19:54
Model: Inny
Wersja: RevolutionReloaded
Lokalizacja: Pruszków

28 wrz 2012, 9:58

Tyle że Hamilton był bardzo szybki od początku i nie musiał tak jak Grosjean wracać do GP2 żeby się polepszyć ;)
Inna sprawa to że Grosjean wygląda na szybkiego to tylko dlatego że jak dla mnie Kimi zawodzi. Wedłóg wszelkich ekspertów jakich czytam Lotus jest lub był przez pierwszą połowę roku najlepszym autem w stawce tylko kierowcy nie byli wyciągnąć 100% z niego. Mam osobiście nadzieję że Kimi wróci do dawnego poziomu bo osobiście jestem jego fanem i mu kibicuję.

Co do kasy to Perez i Alonso mają największe wsparcie finansowe z tego co się orientuję, a żaden team nie pogardzi dodatkowymi pieniędzmi w gratisie do na prawdę dobrego kierowcy :)


P.S.
;)
Obrazek
.
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

28 wrz 2012, 10:05

Ostatnio najbardziej mnie bawiły infantylne komentarze profesjonalnej prasy po oficjalnej wypowiedzi prezydenta Ferrari o tym, że jeszcze jest za wcześnie dla Pereza na Ferrari, że jeszcze jest młody i za mało doświadczony.

Cała prasa, że jak to, przecież on jest rewelacyjny i tyle lepszy od Masy i że pokazał już że jest dojrzałym kierowcom i że Montezuma ;) znowu prowadzi swoje rozgrywki polityczne i mydli oczy żeby zmienić temat ;) i że Perez jest gotowy.

LOL

Tak Perez jak najbardziej jest świetnym kierowcą, dla, którego w 150% jest za wcześnie do Ferrari tyle, że bynajmniej nie chodzi o jego poziom umiejętności czy talent, którego ma więcej niż potrzebuje na tym etapie (co zresztą potwierdza McLaren biorąc go na 3 lata). Problemem jest to czym tak naprawdę jest i zawsze było Ferrari.

A Ferrari ma w miarę prostą i przejrzystą politykę czyli jeden kierowca do tytułu a drugi do zdobywania punktów i pomocy pierwszemu. Takie podejście jest mocno destrukcyjne dla drugiego kierowcy, który nie jednokrotnie przegrywa z pierwszym tylko niewielką ilością punktów. Oczywiście wszyscy kierowcy dobrze o tym wiedzą ale magia Ferrari jest nie do odparcia dla nich i nawet mając tą wiedzę kierowcy będą się pchali do Ferrari bo mają nadzieje, że to oni będą tym numerem 1 jednocześnie godząc się z faktem, że mogą ponieść klęskę i zostać sprowadzonym do roli pomocnika.

Perez jest po prostu za młody i za dobry na to żeby przyjść do Ferrari na tym etapie i zostać zniszczonym przez bez warunkowe granie drugich skrzypiec dla Alonso. On jest materiałem na mistrza a nie na to żeby go gasić gdy jego charakter i pewność siebie jako kierowcy ciągle się formuje i potrzebuje odpowiedniego środowiska żeby osiągnąć maksimum. Jednocześnie wielka Diva Alnoso też nie potrzebuje, być może, realnego zagrożenia bo jemu to nie służy a zatem i Ferrari. A tak w McLarenie Perez się pod szkoli, być może zdobędzie tytuł i potem, o ile nie będzie nikogo lepszego pójdzie do Ferrari jako kierowca numer 1 jak Alonso odejdzie (albo i nie).

I o to chodziło prezydentowi Ferrari gdy mówił że Perez nie jest jeszcze gotowy na Ferrari... on po prostu powiedział, że Perez jest za dobry na to żeby robić z niego kierowce numer 2 i mówiąc, że jest jeszcze nie gotowy wyraźnie zaznaczył, ze kiedyś się o niego upomną jako kierowca numer 1.

Raz się Luca wypowiedział jasno i bez zagadek to go nikt nie skumał :grin:

Pozdro
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2012, 10:20 przez sebna, łącznie zmieniany 1 raz.
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
matejko
Posty: 72
Rejestracja: 25 wrz 2012, 11:49
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo
Kontakt:

28 wrz 2012, 10:16

Ciekawe jak sobie poradzi w Mercedesie.... z drugiej strony cieszę się że Schumi zdecydował sie odejśc :)
sebna
Posty: 2726
Rejestracja: 15 mar 2010, 19:01
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Dublin

28 wrz 2012, 10:22

Tylko ten jeden transfer już powoduje, że nie mogę się doczekać sezonu 2013 !

Będzie ciekawie :)

EDIT:

matejko pisze:...z drugiej strony cieszę się że Schumi zdecydował sie odejśc :)


Myślę, że to jest podobna sytuacja jaka miała miejsce gdy odchodził z Ferrari. Czyli nie jego decyzja ze względu na brak chęci do dalszego ścigania a czynniki zewnętrzne. W przypadku Ferrari było to zrobienie miejsca dla Kimiego bo inaczej wywalili by Masse czego Shumi nie chciał a teraz może chodzić o to że Mercedes desperacko potrzebuje wyników i świeżości.

Pozdro
MX-5 Love | Wisdom comes with Age. Sometimes, Age comes Alone....
ODPOWIEDZ