Dmuchańce

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2091
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

27 lip 2020, 17:43

Hej, tak sobie pomyślałem, że ktoś z Nas na bank siedzi w branży eventowej. :geeejj:
Dziecko będzie mieć urodziny. Co roku wypadają we wrześniu i zauważyłem, że się dzięki temu grupa/klasa świetnie integruje od razu po wakacjach. Różne lokalizacje/tematy już były przerabiane. Ale skoro się przyjaźnimy z większością rodziców z klasy to wymyśliłem, by tym razem zaprosić dzieciaki po prostu do domu [precyzyjniej, ogrodu] - A żeby było atrakcyjniej chciałbym postawić na trawniku jakąś zjeżdżalnię (dmuchaną).
Kto takie usługi oferuje w Trójmieście? Przyznać się!
Możecie też polecić krewnych/znajomych królika, jeśli macie pozytywne doświadczenia.
I mile widziane pro tipy i rady w temacie. :kciuk:
:senkju:
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

28 lip 2020, 21:11

Pomysł dobry. Jak już kogoś znajdziesz to dopytaj czy jakieś ten ktoś z dmuchancem posiada ubezpieczenie na jakiś wypadek na takiej zabawce. Nie wiem w jakim massz wieku smyka ale myśmy zaprosili panią animatorkę na 3 godziny i spokojnie ogarnęła 9 dzieciaków w wieku od 3 do 7 lat.
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2091
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

20 sie 2020, 9:20

Bieżący status sprawy: erbi2222 załatwił mi bardzo dobrą ofertę od zabawkidmuchane.com - jednak przez turystów przywożących covida nad morze - pomorskie awansowało na czwarte miejsce w rankingach zakażeń - impreza w planowanym terminie nie odbędzie się. Odpuszczam, żeby nie podnosić ciśnienia sąsiadom. A dzieciaki i tak się w szkole wymienią drobnoustrojami. Temat może do wykorzystania w bardziej odległej perspektywie, niemniej uprzejmie dziękuję za pomoc.
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
ODPOWIEDZ