Mycie felg i wnętrza

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zyler
Posty: 40
Rejestracja: 14 lis 2018, 20:46
Model: NB FL
Wersja: Trilogy
Lokalizacja: Warszawa

20 paź 2019, 12:47

Cześć
Jestem ciekaw czy byłby ktoś chętny na czyszczenie felg i zabezpieczanie powłoka.
Wyobrażałem sobie to na zasadzie ze ktoś zmienia koła z letnich na zimowe lub ma felgi koła które chciałby ogarnąć (naciskając na dokładne doczyszczanie, Usunięcie smoły, kleju z ciężarków, glinkowanir itd) polerki tez nie posiadam choć w najbliższym czasie się liczę ze się pojawi. Była by tez możliwość dogadania się ze koła byłyby odrazu wyważone i gotowe do sezonu/założenia. Niechciał bym się bawi w felgi założone na autach brak miejsca sprzętu do szybkiego demontażu. A ze mam prace jeżdżąca i kombi to mógłbym zgarniać od umówionych osób i później i odwozić. Cenowo sadze ze ogarnięcie felg+ powłoka to jakieś 250zł biorąc pod uwagę to ze zabieram je i do ciebie odstawiam. A około 300zł z wyważeniem czyli gotowe do założenia z możliwością zmiany opony itd. Znajomy ma wulkanizację wiec koszt nieduży.
Napisane trochę Chaotycznie ale ciekawe jestem na początek czy interesował by się ktoś tego typu zabiegiem. A no i czas realizacji czytaj w wolnym czasie to tak około tygodnia a z wymiana opon/wyważeniem około trzech. Dlatego jak wspomniałem fajnie jakby ktoś zmienił z letnich na zimowe i mu się nie spieszy
Awatar użytkownika
Zyler
Posty: 40
Rejestracja: 14 lis 2018, 20:46
Model: NB FL
Wersja: Trilogy
Lokalizacja: Warszawa

20 paź 2019, 12:49

I nie wspomniałem o najważniejszym ze Warszawa i okolice
ODPOWIEDZ