Namiot garażowy - ma ktoś?

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

otek84
Posty: 24
Rejestracja: 21 lip 2019, 16:55
Model: Inny
Lokalizacja: Żywiec

22 lip 2019, 14:50

Cześć,

niebawem planuje stać się posiadaczem miaty i tak się zacząłem zastanawiać co zimą.
Jeździć nią raczej nie będę - bo będzie to 3 auto. Garaż mam, ale parkuje w nim inny samochód (typeRa :diablo: ) i jego pod chmurką nie postawie.
Planuje wystawić wiatę, ale to jeszcze nie w tym roku... blaszaka stawiać nie chce i znalazłem na allegro namioty garażowe :D

Czy ktoś z z Was ma może coś takiego? Jeśli tak to jak to się sprawuje w zimie.
Ja jak widzę, coś ze stelażem i szmatą to mi się parawan z tesco przypomina, który goniłem pewnego lata jak gwałtowniej wiało... ale rozważyłbym takie coś jako tymczasowe rozwiązanie.
Mało to nie kosztuje, bo 1300zł za kilka rurek i nakrycie to moim zdaniem lekka przesada
mutra
Donator
Donator
Posty: 3662
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

22 lip 2019, 15:22

otek84 pisze:
22 lip 2019, 14:50
Cześć,

niebawem planuje stać się posiadaczem miaty i tak się zacząłem zastanawiać co zimą.
Jeździć nią raczej nie będę - bo będzie to 3 auto. Garaż mam, ale parkuje w nim inny samochód (typeRa :diablo: ) i jego pod chmurką nie postawie.
Planuje wystawić wiatę, ale to jeszcze nie w tym roku... blaszaka stawiać nie chce i znalazłem na allegro namioty garażowe :D

Czy ktoś z z Was ma może coś takiego? Jeśli tak to jak to się sprawuje w zimie.
Ja jak widzę, coś ze stelażem i szmatą to mi się parawan z tesco przypomina, który goniłem pewnego lata jak gwałtowniej wiało... ale rozważyłbym takie coś jako tymczasowe rozwiązanie.
Mało to nie kosztuje, bo 1300zł za kilka rurek i nakrycie to moim zdaniem lekka przesada
Kup w polcover pokrowiec antygradowy opcją szycia na miarę. W zupełności powinien wystarczyć do przezimowania. Ewentualnie poszukaj namiotu typu "buble" to taki wielki worek z polietylenu. Wjeżdżasz do tego autem i uruchamiasz elektryczną dmuchawę. Nigdzie nie odfrunie bo trzyma go auto,dmuchawa robi przewiew więc nie ma kondensacji. Musisz mieć tylko dostęp do gniazdka elektrycznego w pobliżu
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2091
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

22 lip 2019, 16:09

Widziałem u jednego znajomego taki namiot (miał być bardzo tymczasowy, bo Żona się na zagospodarowanie ogródka wiatą nie zgadzała), tymczasem w środku posadzka-wyleweczka, instalacje i docieplony wełną... Nie wiem ile zim już stał 8-)

Policz sobie 400 zł * 4 miesiące zimy i już się okazuje, że wynajem garażu/miejsca w hali jest droższy. No to jedynie poczucie estetyki u Małżonki może decydować.
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
wojteks
Posty: 969
Rejestracja: 05 maja 2012, 19:54
Model: NA
Lokalizacja: Podkarpackie

22 lip 2019, 18:08

Namiot za 1300, to jednak wybrałbym blaszaka.
ODPOWIEDZ