DLA ODWAŻNYCH MIATOMANIAKÓW

MIATĄ TROCHĘ BOKIEM- BORSK 01-08-2009

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

Ancymon
Posty: 210
Rejestracja: 02 sty 2007, 12:59
Lokalizacja: Z za zakrętu..

21 lip 2009, 10:51

WITAM WSZYSTKICH MIATOMANIAKÓW!! Ponieważ pierwsze kroki w zabawie bokiem stawiałem właśnie mx5 zapraszam wszystkich odważnych na drift trening, na którym będzie miejsce postawić pierwsze kroki i polecieć miatką ciut szybciej niż zwykle (choć niektórzy to i tak latają jak szaleni!!;)
To naprawdę możliwe i gwarantuje że przyjemne:)

Możliwe że będę również swoją miatką (znaczy moją ex...obecnie mojego brata, ale jeszcze nie wiem czy da się namówić)

Na pewno będzie sporo zabawy, dla chętnych mogę oddać 1komplet felg 14nastek do miaty, bardzo wąskich (z oponami 175/65 podpompowanymi do 3barów) miatka staje się prawdziwym driftowozem:)

ZAPRASZAMY NA TRENING DRIFTU NA LOTNISKO BORSK!!!!

DATA: 01-08-2009

START: 9:00 (MOŻNA PRZYJEŻDŻAĆ PÓŹNIEJ)

WPISOWE 100 ZŁ
W TYM: POCZĘSTUNEK Z GRILA, ZIMNE NAPOJE ORAZ MINI ZAWODY Z NAGRODAMI

<WPISOWE PŁATNE W DNIU ZAWODÓW, ODNOSI SIĘ WYŁĄCZNIE DO SAMOCHODÓW STARTUJĄCYCH!!!!- SAMOCHODY TECHNICZNE, LAWETY, A NAWET TEŚCIOWA Z KAMERĄ GRATIS>

CAŁE LOTNISKO JEST WYNAJĘTE NA NASZĄ WYŁĄCZNOŚĆ WIĘC NAPRAWDĘ BĘDZIE OKAZJA POSZALEĆ

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!

Proszę wielce sympatycznego, miłego, bardzo szybkiego, wiecznie uśmiechniętego moderatora również o przyjazd!:)
(może będzie już moja nową własna miatą, ale narazie to top secret:)
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5473
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

21 lip 2009, 14:26

Ancymon pisze:Proszę wielce sympatycznego, miłego, bardzo szybkiego, wiecznie uśmiechniętego moderatora również o przyjazd!:)

:lol: jesli to o mnie chodzi to niestety wybywam 1 sierpnia na urlop dokladnie w drugą strone, gdyby nie to chetnie bym podskoczyl :) Bys puscil troche farby co to za top sikret bedzie ;)
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
ODPOWIEDZ