czym chcielibyście jeździć w przyszłości ????

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

callum
Posty: 743
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:42
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

04 kwie 2009, 7:37

kociol, faktycznie, prześliczna. Tak w ogóle to nie jestem fanem tej firmy i designu większości ich modeli, ale to jest prawie tak ładne jak Aston Martin - i mówię to jako znany fan Astona ;-)

Problemem mogłoby być to, że faktycznie widziałbyś ją tylko w garażu, bo ciągle by się coś psuło ;-)))
"Race car driving is like sex: all men think they're good at it" - Jay Leno

"I love work; it fascinates me; I can sit and watch it for hours." - O. Wilde
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 996
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

04 kwie 2009, 10:01

callum, ja tez generalnie nie przepadam za autami tej marki, ale ten egzemplarz to naprawde cos wyjatkowego :smile:
Niemcy mowia, ze Alfa rdzewieje juz w katalogu :mrgreen:
Nowy
Posty: 298
Rejestracja: 09 paź 2008, 19:01
Lokalizacja: Basel (CH)

04 kwie 2009, 20:21

Piekne auto, zreszta jak wiekszosc Alf...

Ja bym jednak wybral cos innego - Lotusa Exige S. Szybkie, ladne, glosne, dobrze sie prowadzi i w dodatku stosunkowo tanie (ok 70 tys CHF czyli tyle co nowe evo i kilkakrotnie mniej niz alfa 8C). No i kupujac takie auto ma sie pewnosc, ze nigdy nie zobaczy sie w nim jakiegos stetryczalego dziadka z 20-latka na siedzeniu pasazera (vide porsche i ferrari). :mrgreen:

A co do Niemcow - no coz... Ci uwazaja, ze VW robi piekne auta, Porsche to najlepsza marka produkujaca samochody sportowe, Ferrari jest brzydkie, wlasciciele Opli nie moga spac w nocy, bo budzi ich dzwiek ich rdzewiejacego auta a Golf wcale nie jest nudny jak flaki z olejem :mrgreen: Wiec jak widac ich opinie nalezy traktowac co najmniej z przymruzeniem oka... :mrgreen:
Tym latam dla przyjemności: Saab_olot 9-3 2.0T Maptun (240PS i 355Nm, FWD)
Tym gościnnie: MB E500 4matic (V8, 388KM i 530Nm, 4x4)
A tym za karę: VW Polo 1.4 (90KM i kilka Nm, FWD)
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 996
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

04 kwie 2009, 21:21

Nowy, Lotusa dzis na Nuerburgringu widzialem. Exige S jest genialny! Chciaz Elise tez wyglada i jezdzi calkiem ok. Co do Niemcow to w 100% sie z Toba zgadzam - jesli chodzi o gust samochodowy to sa to totalne bezguscia (ale mi wyszlo maslo maslane :razz: ).

Pozdrawiam
callum
Posty: 743
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:42
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

04 kwie 2009, 21:47

Nowy pisze:Piekne auto, zreszta jak wiekszosc Alf...


Właśnie tego nie rozumiem - czemu wszyscy tak się zachwycają wyglądem Alfa Romeo? Akurat 8C jest nieziemsko piękna, ale większość z nich to po prostu ładne samochody. Ładne, ale nie piękne. A już najbardziej mnie irytuje, jak w magazynach motoryzacyjnych w prawie każdej recenzji Alfy jest coś w stylu "...i oczywiście jest piękna, ale to przecież Alfa". Już bardziej stereotypowym być nie można.

Co do awaryjności to akurat prawda - znam kilka osób, które kupiły różne modele (nowe, z salonu) i wszystkie narzekają. Rekordzistką jest koleżanka, która po niecałym roku sprzedała swoją, bo w tym czasie dwa razy musiała naprawiać różne elementy zawieszenia.

A wygląd niemieckich samochodów... No cóż, auta takie jak A6 czy A8 nie mają być ekscytujące z wyglądu, tylko trochę tak jak dobry garnitur - z klasą, ale dyskretne. Nudne? Może, ale garnitur też jest nudny :) Q7 trochę zbyt słoniowate z wyglądu, a za to A5 jest naprawdę ładne. Więc nie można generalizować - są ładne Alfy i są ładnie niemieckie samochody.
"Race car driving is like sex: all men think they're good at it" - Jay Leno

"I love work; it fascinates me; I can sit and watch it for hours." - O. Wilde
Wroniasty
Posty: 1645
Rejestracja: 02 sie 2008, 21:45
Lokalizacja: Białystok

05 kwie 2009, 0:56

Nowy pisze:nigdy nie zobaczy sie w nim jakiegos stetryczalego dziadka z 20-latka na siedzeniu pasazera (vide porsche i ferrari).


Chyba, że ten "stetryczały dziadek" to będzie np. Jackie Stewart
przemasi
Posty: 1610
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:37
Model: Inny

05 kwie 2009, 1:13

callum pisze:Właśnie tego nie rozumiem - czemu wszyscy tak się zachwycają wyglądem Alfa Romeo?

Podpisuję się pod tym :twisted: Alfa się fajnie jeździ - to fakt. Wizualnie to dla mnie kwestia gustu, nie wymieniając modeli (żeby nie wywoływać kolejnej burzy) nawet niektóre aktualnie produkowane maszyny mnie nie powalają...choć zapewne dają frajdę z jazdy, Jednak wizualnie jestem nadal na Alfie 147 GTA i 156 GTA... i nadal nie zapomnę alfie tego, że zaprzestała zabawy z silnikami V6...szczególnie dwie konstrukcje...czyli 2.0TB i 3.2...brzmiały pięknie... Zresztą o Alfie bardzo fajnie ktoś kiedyś powiedział..."ten samochód albo kocha się bezgranicznie i wybacza wszystko albo nienawidzi" :twisted:
damiano
Posty: 268
Rejestracja: 24 gru 2007, 21:20
Model: Inny
Lokalizacja: Kraków / Tarnów
Kontakt:

05 kwie 2009, 1:25

dobry temat ;)

ja ostatnio myślę o.. NB :D, potem s2000 lub 350z, potem... ale to w sferze marzeń - nissan GT-R lub audi R8 którym miałem okazję jechać kilka razy :D przyspieszenie kosmiczne, jak znowu pojeżdżę mazdą będę się czuł jakby stała w miejscu :roll:

dziwne, że dotychczas nikt nie wspomniał o NC ;)
Wroniasty
Posty: 1645
Rejestracja: 02 sie 2008, 21:45
Lokalizacja: Białystok

05 kwie 2009, 1:30

przemasi pisze:nadal nie zapomnę alfie tego, że zaprzestała zabawy z silnikami V6...szczególnie dwie konstrukcje...czyli 2.0TB i 3.2...brzmiały pięknie...


Pięknie to brzmiały boksery Alfy... ale to zamierzchłe czasy i pewnie rzadko kto je jeszcze pamięta. A dzisiejsze Alfy - w większości wypadków są po prostu nędzne
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

05 kwie 2009, 11:17

whitemanik pisze:
dziwne, że dotychczas nikt nie wspomniał o NC ;)

Junior pisze:1) NBFL 1.8+turbo lub NC 2.0

:razz:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Nowy
Posty: 298
Rejestracja: 09 paź 2008, 19:01
Lokalizacja: Basel (CH)

05 kwie 2009, 11:32

kociol: Bo elise to tez bardzo zacne auto :grin:

@callum
callum pisze:Właśnie tego nie rozumiem - czemu wszyscy tak się zachwycają wyglądem Alfa Romeo?

I nie musisz. Tobie moga sie nie podobac, dla mnie wiekszosc aut wloskich jest co najmniej ladnych. I na pewno daleko mi do posilkowania sie stereotypami - po prostu wiem co widze.

callum pisze:No cóż, auta takie jak A6 czy A8 nie mają być ekscytujące z wyglądu, tylko trochę tak jak dobry garnitur - z klasą, ale dyskretne. Nudne? Może, ale garnitur też jest nudny

I tu sie z Toba nie zgodze. Dlaczego mialyby nie byc ekscytujace? Jakos np. Maserati Quattroporte potrafi polaczyc wyglad i uzytecznosc (limuzyna) w zgrabna calosc.
A co do garniturow - dobry garnitur nie musi byc nudny, bo diabel tkwi w szczegolach! Jest wiele dobrych marek (vide Zegna Couture, Burberry, HUGO, Tommy Hilfiger, Emporio Armani,Dior), ktore potrafia zrobic garnitur, ktoremu blizej do ekstrawagancji niz dyskretnej elegancji! Polacz to z odpowiednim krawatem (np. 3,5cm) i ciekawymi butami, a na pewno nikt nie powie, ze wygladasz nudnie... :twisted:
Uprzedzajac ew. pytanie - pracowalem w takiej branzy, wiec dokladnie wiem z czym to sie je...
Tym latam dla przyjemności: Saab_olot 9-3 2.0T Maptun (240PS i 355Nm, FWD)
Tym gościnnie: MB E500 4matic (V8, 388KM i 530Nm, 4x4)
A tym za karę: VW Polo 1.4 (90KM i kilka Nm, FWD)
przemasi
Posty: 1610
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:37
Model: Inny

05 kwie 2009, 12:10

Wroniasty pisze:Pięknie to brzmiały boksery Alfy... ale to zamierzchłe czasy i pewnie rzadko kto je jeszcze pamięta.

Pamięta, pamięta...nie są aż tak stare :twisted: Rzeczywiście, zapomniałem o tych silnikach...alfa się "popsuła" kiedy zaczęły wchodzić silniki TS wg mnie
damiano
Posty: 268
Rejestracja: 24 gru 2007, 21:20
Model: Inny
Lokalizacja: Kraków / Tarnów
Kontakt:

05 kwie 2009, 13:00

Junior pisze:
whitemanik pisze:
dziwne, że dotychczas nikt nie wspomniał o NC ;)

Junior pisze:1) NBFL 1.8+turbo lub NC 2.0

:razz:


a to przepraszam :D
Wroniasty
Posty: 1645
Rejestracja: 02 sie 2008, 21:45
Lokalizacja: Białystok

05 kwie 2009, 14:11

przemasi, no niestety... tak naprawdę to Alfa zaczęła psuć się wraz z odejściem do lamusa Spidera/75/GTV.

To były prawdziwe Alfy, jeszcze Alfasud dawał radę. Teraz została tylko legenda mówiąca o tym, że Alfa jest fajna :lol:
callum
Posty: 743
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:42
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

05 kwie 2009, 20:08

Nowy pisze:kociol: Bo elise to tez bardzo zacne auto :grin:

@callum
callum pisze:Właśnie tego nie rozumiem - czemu wszyscy tak się zachwycają wyglądem Alfa Romeo?

I nie musisz. Tobie moga sie nie podobac, dla mnie wiekszosc aut wloskich jest co najmniej ladnych. I na pewno daleko mi do posilkowania sie stereotypami - po prostu wiem co widze.


Oczywiście, dlatego dawno temu pewien mądry gość powiedział, że de gustibus non disputandum est. Większości ludzi podobają się Alfy, tak samo jak większości Polaków podoba się muzyka Rubika, ale ja ani jednego, ani drugiego nie rozumiem ;-)

Nowy pisze:
callum pisze:No cóż, auta takie jak A6 czy A8 nie mają być ekscytujące z wyglądu, tylko trochę tak jak dobry garnitur - z klasą, ale dyskretne. Nudne? Może, ale garnitur też jest nudny

I tu sie z Toba nie zgodze. Dlaczego mialyby nie byc ekscytujace? Jakos np. Maserati Quattroporte potrafi polaczyc wyglad i uzytecznosc (limuzyna) w zgrabna calosc.


No cóż, widzę, że mamy tu fana włoszczyzny (ciekawe, czy barchetta tez Ci się podoba :D )...

Nowy pisze:(vide Zegna Couture, Burberry, HUGO, Tommy Hilfiger, Emporio Armani,Dior),


...i fana etykietek. Polecem "No Logo" Naomi Klein ;-) Choć podejrzewam, że może być za późno.

Nowy pisze:A co do garniturow - dobry garnitur nie musi byc nudny, bo diabel tkwi w szczegolach!


W zupełności się z Tobą zgadzam, ale nie chodziło mi o konkretny garnitur, tylko o garnitur jako typ ubioru. Jeśli chodzisz do pracy np. w banku codziennie w garniturze, i tak przez 30 lat, to prędzej czy później będzie to nudne, nawet jeśli masz tylko fajne garnitury dobrych firm z ciekawymi dodatkami - wiem, bo chodzę do pracy w garniturze, choć na szczęście nie w banku :) Zresztą gdybym musiał codziennie chodzić do roboty w dżinsach i ramonesce, też by się po jakimś czasie wkradła w to pewna monotonia ;-)

Nowy pisze:Uprzedzajac ew. pytanie - pracowalem w takiej branzy, wiec dokladnie wiem z czym to sie je...


Mam coraz większą pewność, że dla Ciebie już za późno na Naomi Klein ;-)

Ale dość tego OT, to temat o samochodach a nie o tym, w co się jest fajnie ubierać :)

Nowy pisze:Ja bym jednak wybral cos innego - Lotusa Exige S

O, a tutaj w 100% się z Tobą zgadzam.
"Race car driving is like sex: all men think they're good at it" - Jay Leno

"I love work; it fascinates me; I can sit and watch it for hours." - O. Wilde
Nowy
Posty: 298
Rejestracja: 09 paź 2008, 19:01
Lokalizacja: Basel (CH)

06 kwie 2009, 13:01

Wroniasty pisze:Chyba, że ten "stetryczały dziadek" to będzie np. Jackie Stewart

Wyjatek potwierdza regule :wink:
callum pisze:Większości ludzi podobają się Alfy, tak samo jak większości Polaków podoba się muzyka Rubika, ale ja ani jednego, ani drugiego nie rozumiem ;-)

Wyobraz sobie, ze mnie jego muzyka jakos nie przypadla do gustu... Od kiczu trzymam sie z daleka. :mrgreen:
callum pisze:No cóż, widzę, że mamy tu fana włoszczyzny (ciekawe, czy barchetta tez Ci się podoba :D )...

Nie tylko wloszczyzny... Jaguar XF/XFR to kolejne udane polaczenie dyskretnej elegancji z wyrazistoscia i charakterem. Nie to co A8 :mrgreen:
A barchetta to moim zdaniem b.ladne auto. Co nie zmienia faktu, ze bym go nie kupil. :mrgreen:
callum pisze:...i fana etykietek. Polecem "No Logo" Naomi Klein ;-) Choć podejrzewam, że może być za późno.

Dziekuje, ale nie jestem fanem teorii spiskowych, wiec raczej sie nie skusze...
A co do marek. Coz... w dzisiejszych czasach wybor tych ulubionych (czy to ciuchow, samochodow, tv, jedzenia itp) jest nieunikniony, z racji chociazby tego, ze po prostu nie ma juz "niemarkowych" produktow. I wbrew temu co sadzisz, niewiele ma to wspolnego ze snobizmem... Kazdy po prostu wybiera to, co ma dla niego satysfakcjonujaca wartosc uzyteczna. Mam np. znajomych w Polsce, ktorzy zakup mx-5 uwazaja za przejaw snobizmu (no bo przeciez za ta sama cene mozna kupic "lepsze", wieksze, bardziej komfortowe itp auto). Dla mnie to po prostu samochod, ktorego prowadzenie daje tak duza radosc, ze jego wartosc uzyteczna przewyzsza jego koszt. :twisted:

Ale wracajac do watku odnosnie samochodow - kiedys na pewno skusze sie na zakup i wlasnoreczne zlozenie Lotusa 7. Mam najwyrazniej jakas slabosc do tych lotusow...

A tak poza tym, to chetnie powiekszylbym swoj stan posiadania o fiata 500, koniecznie w kolorze perlowym i z bialo-niebieskim ew. bialo-czerwonym srodkiem :twisted:
Tym latam dla przyjemności: Saab_olot 9-3 2.0T Maptun (240PS i 355Nm, FWD)
Tym gościnnie: MB E500 4matic (V8, 388KM i 530Nm, 4x4)
A tym za karę: VW Polo 1.4 (90KM i kilka Nm, FWD)
callum
Posty: 743
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:42
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

06 kwie 2009, 13:46

Nowy pisze:A tak poza tym, to chetnie powiekszylbym swoj stan posiadania o fiata 500, koniecznie w kolorze perlowym i z bialo-niebieskim ew. bialo-czerwonym srodkiem


Fajne jeździdełko :)

A co do snobizmu samochodowego - mam wrażenie, że im zamożniejsze społeczeństwo, tym mniej samochodów uważa się za szpanerskie. U nas audi a4 czy a6 to auta dla ludzi z klasy średniej (mówię o zarobkach, nie o wykształceniu) - powiedzmy kadra menadżerska średniego szczebla. W Niemczech stać na nie zwykłego robotnika, więc siłą rzeczy nikt nie powie, że "szpanujesz swoim a4/a6/bmw 5". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;-) Zgadzam się z Tobą, że wiele osób uważa mx za szpanerskie auto - może nie wiedzą, że kupujemy je zwykle używane, za cenę mniejszą niż nowa skoda fabia :)
"Race car driving is like sex: all men think they're good at it" - Jay Leno

"I love work; it fascinates me; I can sit and watch it for hours." - O. Wilde
Awatar użytkownika
kociol
Donator
Donator
Posty: 996
Rejestracja: 06 maja 2008, 14:49
Model: NC FL2
Wersja: Sport Recaro
Lokalizacja: Krakow

03 maja 2009, 9:25

No to teraz nie bede mogl spac po nocach... Ja chce miec takie wozidelko!
[URL=http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Camaro-RS-SS-2JZ-Culture-Shock-1000HP-World-Famous-Camaro-1967-1968-1969_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6161QQihZ009QQitemZ190304311424QQrdZ1QQsspagenameZWDVW]http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Camaro-RS-SS-2JZ-Culture-Shock-1000HP-World-Famous-Camaro-1967-1968-1969_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6161QQihZ009QQitemZ190304311424QQrdZ1QQsspagenameZWDVW[/URL]
MAD fabworx specjalne części dla Twojej Miaty https://www.instagram.com/mad_fabworx/ Life is too short to drive a boring car.
dirty
Posty: 265
Rejestracja: 08 kwie 2009, 14:12

03 maja 2009, 16:08

1. Honda NSX http://otomoto.pl/honda-nsx-3-2-targa-v6-C2637678.html taka dokładnie w takim kolorze, idealna na cztery pory roku :mrgreen:
2. Mustang Shelby Eleanor
Obrazek
wersja z filmu 60 sekund - wygląda dla mnie osobiście nieco lepiej niż wersja oryginalna to tak na sezon lato/wiosna... zimową porą tylko bym przepalał i nie miałbym odwagi, żeby tym wjechać na drogę
To są dwa samochody o których zawsze marzyłem.
I tu mam nadzieję, że kiedyś Bóg finansowo pozwoli, a jak nie, nic się nie stanie - mam swoją Magdalenkę :twisted:
Awatar użytkownika
Qbatron
Donator
Donator
Posty: 2549
Rejestracja: 10 kwie 2009, 20:23
Lokalizacja: Lublin

03 maja 2009, 16:25

dla mnie ladniejsza starsza nsx, taka jak w "The NFS" i w "Pulp Fiction"
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2365
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

04 maja 2009, 9:27

na sloneczne dni ariel atom
na mniej sloneczne volvo p1800 - najlepiej w kolorze krwistej czerwieni :twisted:
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

04 maja 2009, 12:00

R.E.D. pisze:na mniej sloneczne volvo p1800 - najlepiej w kolorze krwistej czerwieni :twisted:

Piękne auto... :mrgreen:
Ja chciałbym (może kiedyś na "gwiazdkę", w ramach skromnego prezentu... :mrgreen: ) całą ewolucyjną rodzinkę: P1800, 480Turbo i C30... :razz:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Nowy
Posty: 298
Rejestracja: 09 paź 2008, 19:01
Lokalizacja: Basel (CH)

04 maja 2009, 13:17

Junior pisze:Ja chciałbym (może kiedyś na "gwiazdkę", w ramach skromnego prezentu... :mrgreen: ) całą ewolucyjną rodzinkę: P1800, 480Turbo i C30... :razz:


Niedaleko mnie stoi w salonie uzywane c30 do sprzedania - czarne z bialymi idacymi po przekatnej paskami - wyglada jak zebra. W dodatku na przedniej szybie ma napis "Bitte nicht füttern!" (Prosze nie karmic!) :mrgreen: Moze chcesz namiary? :mrgreen:

Ja osobiscie obok Lotusa Exige S i fiata 500 z przyjemnoscia powitalbym w garazu czerwona lub czarna NA w ladnym stanie :grin:
Tym latam dla przyjemności: Saab_olot 9-3 2.0T Maptun (240PS i 355Nm, FWD)
Tym gościnnie: MB E500 4matic (V8, 388KM i 530Nm, 4x4)
A tym za karę: VW Polo 1.4 (90KM i kilka Nm, FWD)
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

04 maja 2009, 16:00

Nowy pisze:Niedaleko mnie stoi w salonie uzywane c30 do sprzedania - czarne z bialymi idacymi po przekatnej paskami - wyglada jak zebra. W dodatku na przedniej szybie ma napis "Bitte nicht füttern!" (Prosze nie karmic!) :mrgreen: Moze chcesz namiary? :mrgreen:

Ja niekoniecznie, ale moja luba zapewne się do Ciebie zgłosi... :wink: :mrgreen: Ubóstwia wszelkie C30, z demo-carami Heico Sportiv na czele. :mrgreen:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Awatar użytkownika
Tomai
Donator
Donator
Posty: 3864
Rejestracja: 14 wrz 2008, 9:11
Model: NC
Wersja: 2.0 Power by Five
Lokalizacja: Poznań / Kaźmierz

04 maja 2009, 16:04

kociol pisze:No to teraz nie bede mogl spac po nocach... Ja chce miec takie wozidelko!
[URL=http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Camaro-RS-SS-2JZ-Culture-Shock-1000HP-World-Famous-Camaro-1967-1968-1969_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6161QQihZ009QQitemZ190304311424QQrdZ1QQsspagenameZWDVW]http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chevrolet-Camaro-RS-SS-2JZ-Culture-Shock-1000HP-World-Famous-Camaro-1967-1968-1969_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6161QQihZ009QQitemZ190304311424QQrdZ1QQsspagenameZWDVW[/URL]


Ale piękna fura !!!
Była NA BRG 1.8 118 Km 146 Nm
Była NBFL Phoenix 1.8 138KM 156Nm
Była NBFL Garnet Red Mica 1.8
Jest NC 2.0 174KM 199Nm
Awatar użytkownika
majk
Posty: 2112
Rejestracja: 16 lip 2008, 13:11
Model: NB FL
Wersja: 1.6 Turbo
Lokalizacja: Warszawa

04 maja 2009, 18:12

Ja z kolei najchętniej chyba pierwszą Carrerę...o!:P
Była: MX-5 NA 1992
Była: MX-5 NBFL 2002
Była: MX-5 NB 1999
Była: MX-5 NA 1.8T 1994
Była: MX-5 ND RF 2017
Była: MX-5 NA 1.6 1996

Jest: MX-5 NBFL 2001 1.6T
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

04 maja 2009, 19:55

kojena fura ktora kupie.... mam nadzieje,ze jeszcze w tym roku to BMW M6 Cabrio :D
Szybsze niz Galardo i Top down ktory uzaleznia od pierwszego razu :D
Co najwzniejsze to jednyne tak praktyczne a zarazem spelniejace moje potrzeby cabrio jakie znam,bo miesci sie do niego spokojnie fotelik mojego dziecka ;)
Po co jezdzic skoro mozna latac...
florek
Posty: 294
Rejestracja: 18 kwie 2009, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

04 maja 2009, 20:12

majk pisze:Ja z kolei najchętniej chyba pierwszą Carrerę...o!:P


popieram, sam bym sie na nia zdecydowal, w koncu to samochod sportowy nr 1 wedlug discovery (a nr2 mx5 :) ). Jesli sie nie myle to chyba w programie superkonstrukcje albo supermaszyny to bylo.
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

21 maja 2010, 10:54

Odkopuję :mrgreen:

Kilka dni temu widziałem na żywo nowe Z4... (tak, wiem że producentem jest kochane na naszym forum BMW :mrgreen: )
Okrutnie mi się spodobało. :twisted: No i jest to pierwszy roadster ze sztywnym, składanym dachem który IMO wygląda równie dobrze "top up", co "top down" (a może nawet lepiej z kapturem w górze...? :twisted: ).
Mam nowe motoryzacyjne marzenie... :mrgreen:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
mikolaj78
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2010, 11:08
Lokalizacja: Ożarów Maz.

21 maja 2010, 11:12

Ostatnio miałem przyjemność jechać Audi R8 V10 z ceramicznymi hamulcami.
Jeszcze wieczorem byłem naładowany adrenaliną a po wyjściu z auta nogi były jak z waty.Już jest albo zaraz będzie wersja otwarta tego auta więc chętnie taki bym sobie sprawił gdybym miał $$$ :cry:
Marzenia są po to aby je realizować.
ODPOWIEDZ