Budżetowa kierownica do PS3

co polecacie ???

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

vito.exe
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2016, 10:00
Model: Inny

13 sty 2016, 18:10

PRYMUS_BMW "Moim zdaniem" jeśli masz zamiar grać jedynie w trybie automatycznej skrzyni biegów (a sporo osób tak gra w symulatory), Driving Force GT będzie idealne. Nie ma sensu dalej się rozwodzić.

Jeśli chcesz zmieniać biegi, stawiasz na realizm, ćwiczenie, naukę, to G25/G27 jest najlepszą opcją. W tej sytuacji uważam, że szkoda tracić te 300PLN, dołożyć i mieć coś sensownego.

Jazda na G27 jest bardzo naturalna, kiedyś moja dziewczyna (która dobrze jeździ autem), przejechała się po Nordschleife. Byłem w szoku, kiedy okazało się, że jazda nie sprawia jej żadnych problemów. Sprzęgło, zmiana biegów, no i to co było najpiękniejsze, jej kontry kiedy zaczynała jej delikatnie uciekać dupka.

Pełen zestaw, jakim jest G27 to moim zdaniem absolutne minimum w dniu dzisiejszym, plus fajny symulator i fajne autko - taka jazda to czysta przyjemność.

NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM!

--------------

fifomaniak Ja to widzę trochę inaczej.

Jeśli przychodzi do Ciebie ktoś z budżetem 500 złotych i che kupić auto, to mówisz mu "Stary/Laska za taka kasę auta sensownego nie kupisz". Zamiast mówić o Tico, albo Meleksie (brak sprzęgła i skrzyni :P )

A porównanie do MX-5 bliższe jest Thrustmaster t500rs lub jakiegoś starczego Fanatec'a
fifomaniak
Posty: 1023
Rejestracja: 01 wrz 2012, 16:53
Lokalizacja: Wrocław

13 sty 2016, 22:28

vito No ale sam miałem DFGT jakieś 3 lata, jakbym sam nie miał, to bym nie polecał, ale uważam ją za kierownicę z dobrym stosunkiem ceny do jakości i naprawdę sensowną opcję, jeśli ktoś nie jest przekonany i nie chce wydawać nie wiadomo ile. Nic tańszego ogólnie nie polecam, bo 900* i FFB to wg mnie mus. Oczywiście, że G25/27 jest lepsza pod praktycznie każdym względem (poza ilością przycisków), tu nie ma wątpliwości.
Obrazek
ODPOWIEDZ