Śmieszne moto-zdjęcia... nie koniecznie z miatą

Forum przeznaczone do umieszczania multimediów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gecko
Donator
Donator
Posty: 145
Rejestracja: 23 wrz 2011, 0:00
Model: NB
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

21 paź 2011, 21:46

Hej :) Szukałem, ale że już dziś zmęczony jestem, to mam wielką nadzieję, że nie przegapiłem, bo tematu z zabawnymi zdjęciami motoryzacyjnymi, niekoniecznie z Miatą, nie znalazłem. Jeśli gdzieś jednak jest, to przepraszam. Dostałem dziś od kumpla link do czegoś, czym zal by się było nie podzielić:

Obrazek

Nie ma to jak kupić Vipera i przerobić na LPG :winner:

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kammich
Posty: 2925
Rejestracja: 24 lip 2009, 9:55
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

21 paź 2011, 21:48

ciekawe jaki ma zbiornik, bo troche lipa co 50 km jechac tankowac :D
azbest1983
Posty: 1059
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:23
Lokalizacja: Sulęcin

21 paź 2011, 21:59

taki troszkę dodge prius :mrgreen:
Tycjan
Posty: 1047
Rejestracja: 27 paź 2007, 14:57
Model: NB MSM
Wersja: Mazdaspeed
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin

21 paź 2011, 22:00

A ja się śmiałem z kolegi, jak zamontował już do trzeciego z kolei swojego mustanga, instalacje gazową i jeszcze się cieszył, że już powinien mieć zniżki w firmie, bo to już 5 jego amerykańskie auto jakie zagazowuje. :bang:

Jak to mówi mój inny kolega, który ożenił się z dziewczyną z ''nowobardzobardzobogackiej'' rodziny sprzedającej obuwie w Polsce, a teraz się rozwodzi... słoma z pantofelków. :grin:
NA`94 1.8 Supercharged - Laser Blue - 230 KM, 264 Nm
NBFL`04 1.8 Mazdaspeed - Velocity Red - 185 KM, 230 Nm
NA`91 1.6 Classic Red - 115 KM,135 Nm
NBFL`01 1.8 Sportive Supercharged - Crystal Blue - 183 KM,212 Nm
NBFL`01 1.8 Laser Blue - 146 KM,168 Nm
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

21 paź 2011, 23:09

Tycjan, możesz jaśniej? Bo nijak nie rozumiem... :roll:

Mnie akurat temat wyśmiewania aut przerabianych na LPG nie bawi. Bardziej bawią mnie ludzie zaciskający zęby przy dystrybutorze z bezołowiową, mamroczący pod nosem coś o "porządnych zapalniczkach na benzynę", widząc zdecydowanie fajniejszą/nowszą furę tankującą przy sąsiednim dystrybutorze dwa razy tańszy gaz. To dopiero zaścianek, zakompleksienie i myślowy ciemnogród... :loser:

Pomijam oczywiście temat przerabiania na LPG silników które zdaniem mechaników się do tego nie nadają i co do których powszechnie wiadomo że paliwo to im szkodzi...
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Awatar użytkownika
kammich
Posty: 2925
Rejestracja: 24 lip 2009, 9:55
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

21 paź 2011, 23:13

Dżunior, aktualnie tankujac gaz rowniez trzeba zaciskac zeby :bang:
jak powszechnie wiadomo sam mam w swojej mazdzie podtlenek ;) nadal jest to lepsze wyjscie przy moich przebiegach niz PB, ale od momentu montazu czyli zeszlego roku do dzisiaj moje miesieczne wydatki mocno sie zwiekszyly, jak mkontowalem gaz cena za litr byla w okolicach 2,20 teraz - 2,88 w porywach do 2,93 :bang:

mnie zastanawia naprawde jaka on ma tam butle, viper malo nie pali najmniejsza butla ok 30 litrow jest, wiec wg mnie bez sensu, tankowac trzeba wowczas pewnie co 150-200 km jezdzac oszczednie :kciukdol: :turla:
Spidi
Posty: 662
Rejestracja: 11 cze 2011, 14:18
Lokalizacja: Białystok

21 paź 2011, 23:25

Każdy ma swój pogląd na ten temat i każdy ma trochę racji.
Dlamnie zakładnie LPG do takich fur to śmiech na sali i profanacja.
Do restauracji też można iść, usiąść, zamówić szklankę wody a potem wyjąść z za pazuchy kawał kiełbasy i pajdę chleba i zajadać... w końcu jem w restauracji!
Jestem zdania, że jak kogoś nie stać na przeszło 6 litrów to niech kupi 3,5L albo diesla. :wink:
SPIDI
Awatar użytkownika
kammich
Posty: 2925
Rejestracja: 24 lip 2009, 9:55
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

21 paź 2011, 23:36

Spidi pisze:Jestem zdania, że jak kogoś nie stać na przeszło 6 litrów to niech kupi 3,5L albo diesla.


ale skoro nie widac roznicy to po co przeplacac?
Dlaczego wychodzisz od razu z zalozenia ze kogos nie stac?
Im wiekszy silnik tym wieksza oszczednosc na paliwie, a po co wywalac kase w bloto? Zamiast trafic do budzetu panstwa pieniadze zostaja u Kowalskiego ;)
Spidi
Posty: 662
Rejestracja: 11 cze 2011, 14:18
Lokalizacja: Białystok

22 paź 2011, 7:29

kammich, ja to widzę zupełnie inaczej ale jak mówiełm-każdy traktuje to indywidualnie. Ja nie jestem antyfanem LPG. Jednocześnie nigdy nie dam sobie wmówić, że jazda na LPG niczym nie różni się od jazdy na benzynie pod jaką silnik wyjściowo był projektowany, ani że jazda na LPG pozostaje bez negatywnego wpływu na silnik(jego zużycie i parametry. Ot co...
A co Viper'a - jak wspomniałem są pewne rzeczy których nie wypada i nikt się temu nie dziwi... Nikt o zdrowych zmysłach nie chodzi do teatru w dresach ani nie puszcza bąków w towarzystwie tak nie gazuje się Ferrari, Porshe, Viperów, GTR-ów Supr i innych aut supersportowych, których nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje dla oszczędności. Ponadto zwykle są to auta do zabawy w weekendy a nie do trzaskania 50 tyś km rocznie a więc z ekonomicznego punktu widzenia sens również jest conajmniej wątpliwy - ile trzeba natłuc km żeby koszt dobrej instalacji się zwrócił!? :bang:
SPIDI
Awatar użytkownika
Morena
Posty: 1320
Rejestracja: 15 lis 2010, 9:57
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

22 paź 2011, 8:17

Spidi, w 100% się z Tobą zgadzam i mam identyczne zdanie na ten temat...
No ale wiadomo, demokracja, wolność słowa, prawo do własnego zdania tak więc ilu ludzi tyle różnych zdań. W tej kwestii zgadzam się z Tobą co do słowa. Uważam, że jeśli człowiek X kupuje Vipera, Porshe auta mega sportowe, ekskluzywne to stać go na utrzymanie czyli między innymi tankowanie odpowiedniego do tego auta paliwa.. Nie wypada gazować auta z potężnym silnikiem i osiągami... Sam osobiście śmiałbym się z niego. Gdyby podjechał jakąś zwykła furmanką no spoko nie mam nic do tego... tankuje, ekonomia, ciężkie czasy się rozumie ale Vipera karmić gazem...? :bang: no nie bardzo jak dla mnie. Zaznaczam, że to moje zdanie.
zaMIATAcz
rafik14
Posty: 1414
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:59
Lokalizacja: Poznań

22 paź 2011, 8:39

to o gazie sie tu pisze czy zamieszcza zdjecia :roll:
Pawulon
Posty: 1348
Rejestracja: 24 sty 2011, 22:11
Lokalizacja: Pruszcz Gd/3miasto
Kontakt:

22 paź 2011, 10:57

Zamieszczenie zdjęć rzecz jasna :mrgreen:
- Videorejestratory Samochodowe
- Tusze tonery do Drukarek - pawkor@onet.pl

Pozdrawiam, Paweł
Awatar użytkownika
Kim Son San
Posty: 2017
Rejestracja: 13 lut 2009, 10:01
Model: ND
Wersja: 200+
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

22 paź 2011, 11:35

Morena pisze:Uważam, że jeśli człowiek X kupuje Vipera, Porshe auta mega sportowe, ekskluzywne to stać go na utrzymanie czyli między innymi tankowanie odpowiedniego do tego auta paliwa..


Mierzi mnie każda dyskusja o LPG i to od czasów, kiedy nawet nie wiedziałem jak to tankować.
LPG jest postrzegane jako paliwo dla biedoty z Lanosów i Nexii. Zatem lejąc je, obniżamy własny prestiż. Taki jest odbiór społeczny i kropka.
Jeśli ktoś kupuje furę, żeby podbudować swoje ego i wdrapać się na wyższy szczebel drabinki, to jego sprawa. Tankując LPG jego Merc/BMW/Audi nie da mu +100, tylko +60 do lansu.

Spidi, piszesz o profanacji. Bomba, fajnie. Ale zdefiniuj mi "takie fury", bo dla wielu, nawet na tym forum, miata już jest autem o takim poziomie ekskluzywności i osiągów, że nie powinno się montować LPG (a do 323F z prawie tym samym motorem to już można? Jakoś trzaskają po 500k km). Bo co? Bo jak zdejmę dach to mi mniej lachonów wskoczy na prawy fotel? Pfffff.
Bo będę wolniej jeździł? Zgadnij, kto zrobił najlepszy czas na ostatnim Sudeckim.

Oddzielcie wszyscy proszę aspekt techniczny, mówiący o niszczeniu bądź nie niszczeniu silnika tym paliwem, od aspektu społecznego, którego się nie da w obiektywny sposób ująć. Inaczej będziemy sobie skakać do gardeł :bang:
ex-NA 1992 1.6 turbo Winning Blue
ex-NA 1994 1.6 turbo Brilliant Black
ND 2015 2.0
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

22 paź 2011, 12:52

Spidi pisze:Ponadto zwykle są to auta do zabawy w weekendy a nie do trzaskania 50 tyś km rocznie a więc z ekonomicznego punktu widzenia sens również jest conajmniej wątpliwy - ile trzeba natłuc km żeby koszt dobrej instalacji się zwrócił!? :bang:

O nie! Kupił Vipera i chce nim robić 5000km miesięcznie? Lincz? :twisted:
A co w sytuacji gdy ktoś chce używać takiego auta na co dzień i "trzaskać nim 50 tyś km rocznie" czy więcej? Ma sobie kupić Kię Cee'd czy VW Golfa z Dieslem bo przerobić jego wymarzonego Cayenne, jak to pozwoliłeś sobie ująć, "nie wypada"? Błagam Cię... :mrgreen:
A może stworzymy jakąś listę aut których "nie wypada przerabiać na LPG" i których nie wolno używać od poniedziałku do piątku? :ryjezesmiechu:

Ps. O co chodzi w tych porównaniach do restauracji czy teatru? Myślę, myślę i analogii nie dostrzegam...
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Spidi
Posty: 662
Rejestracja: 11 cze 2011, 14:18
Lokalizacja: Białystok

22 paź 2011, 14:53

Dżunior, ja sie nie napinam - zwyczajnie wyrażam swoje zdanie. :wink:
Miałem w najbliższej rodzinie(w domu- brat, żona, szwagier itp) kilka bardzo różnych samochodów z gazem a więc mam dość bogatą praktykę z takimi samochodami i własne doświadczenia w zupełności mi wystarczą aby swoje zdanie mieć. Teraz wiem, że gazu mieć już nigdy nie będe i nie ważne czy będe jeździł Pandą, Passatem, Porshe czy Paganim... Nie musiecie się ze mną zgadzać tak jak ja nie bronie nikomu jeździć na gazie.

Wracając do Vipera... wierzysz, że gość rob 50k km rocznie? Bo ja nie. Tym samochodem NIE DA się jeździć zimą. Ba - nawet nie wiem czy dostałbyś zimówki wogóle... A więc z 12 robi się raptem 7-8 miesięcy na jazdę i to w porywach.
Do tego ceny części i eksploatacji są adekwantne do ceny zakupu i parametrów(para tylnych opon kosztuje więcej niż nie jedna instalacja gazowa a znikają w oczach). Mam dwóch kumpli którzy mają świerze Vipere i dla obu są to 3-5 auto w garażu więc uwierzcie mi na słowo wiem o czym mówię. Mówienie o JAKIEJKOLWIEK ekonomii w przypadku takiego auta to kpina!

Kitson, naprawdę wg. Ciebie tak trudno oddzielić samochody ekskluzywne od nieekskluzywnych? Jeśli jakieś auto kosztuje tyle co 2-3 pokojowe mieszkanie w dużym mieście a często więcej, ma silnik wielkości i mocy 3-5 przeciętych silników ze średniej klasy samochodu, to jeśli kupujący je człowiek mówi o instalacji w takim aucie gazu MOIM ZDANIEM(a każdy z nas ma prawo mieć swoje) albo jest szalony albo zwyczajnie głupi i liczy gorzej niż przeciętny 9cio latek. Mnie to bawi... :grin:

Porównanie z Miatą, która jest najpopularniejszym i jednym z najtańszych roadsterów na świecie(kosztuje tyle co dobrze wyposażony kompakt klasy średniej) jest conajmniej nie na miejscu. Nie ta liga...

Kiedyś śmigałem przez jakiś czas BMW 645 kolegi(z gazem) i naprawdę gdy przychodziło do tankowania nawet pracownicy stacji gazowych w 7 na 10 przypadków albo łapali się za głowę "kto normalny gazuje taką" furę albo śmieli się pod nosem. Ja się im nie dziwie bo sam mam kupę śmiechu z takich pomysłów.

Nie wiem czemu gaz zawsze wszędzie wywołuje taki zamęt. Trochę jak z Miatą jako autem dla gejów czy fryzjerów. Nie raz to słyszałem ale zwyczajnie mi to wisi...
Gdybym wierzył w gaz też by mi wisiało co kto o tym myśli. Po co się stresować? :smile:
SPIDI
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

22 paź 2011, 15:11

Ja też się nie napinam, dlatego pytam z szyderą i uszczypliwością :wink:

Viper to akurat przypadek ekstremalny. Chodziło mi raczej o Twoją listę aut i o kolejne trafne pytanie Kitsona: Bo gdzie niby leży magiczna graniczna (na konkretnych markach, modelach, wieku, cenie?) do której gazowanie jest jeszcze dopuszczalne, a gdzie powinno się go wystrzegać?
Rozumiesz o co mi chodzi? Nie można generalizować i szufladkować. Najlepszym przykładem może być MX-5'ka, która dla jednego będzie ultra sportowym bolidem i autem-legendą, a dla kogoś innego może pozostawać lekko usportowionym i fajnie skręcającym daily-carem.
I co? Okazuje się że montaż obniżającej koszty eksploatacji instalacji w tym samym aucie może zostać uznany zarówno za profanację, jak i za normalny zabieg zmniejszający koszty eksploatacji...

Przewija się gdzieś w sieci temat człowieka pytającego o techniczne aspekty przerobienia na LPG RX-8'ki. Miała to być jeżdżąca reklama firmy montującej LPG - może ten Viper to też próba udowodnienia "że jednak się da"? :razz: :mrgreen:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
zoharek
Posty: 1304
Rejestracja: 24 maja 2010, 12:26
Model: Inny
Wersja: Subaru Outback H6
Lokalizacja: Łódź

22 paź 2011, 15:31

Spidi pisze:Jednocześnie nigdy nie dam sobie wmówić, że jazda na LPG niczym nie różni się od jazdy na benzynie pod jaką silnik wyjściowo był projektowany


Nikt nie zamierza ci tego wmawiać, ale tą wypowiedzą sam sobie wytrąciłeś argumenty z rąk, bo jeśli ja przy 125 konnym silniku w fieście nie czułem żadnej różnicy przy jeździe na benzynie/gazie w 99% przypadków (ten 1% omówię za chwilę *), to nie powiesz mi, że da się to zauważyć w aucie z kilkakrotnie większym zapasem mocy i momentu :)

Zapominasz również o jednym drobnym szczególe. Ile pali taki Viper, 30l/100? Przyjmijmy, że instalacja kosztuje 7000 (to jest V10, więc może i więcej, ale powinno się dać porządną instalację za tyle założyć). Jeśli gość jeździ na codzień tak jak ja miatą, to po roku zwraca mu się instalacja przy obecnych kosztach paliw, a po 3 latach zostaje mu w kieszeni 14 tysięcy PLN. Cytując ciebie, jeśli opierając się tylko na swoich przekonaniach i chęci lansu nie założyłby gazu (bo mogą być inne powody **) to "albo jest szalony albo zwyczajnie głupi i liczy gorzej niż przeciętny 9cio latek".

* Ten 1% dotyczy kiepskiego gazu i maksymalnej predkości na autostradzie, na Pb 200 km/h, na LPG 190 km/h.
** Ja bardzo chętnie założyłbym gaz do miaty, ale a) szkoda mi miejsca w bagażniku, b) butla w koło to tankowanie co 3-4 dni, a nie cierpię tego c) relatywnie mało jeżdżę ostatnio ~800km/miesiąc
azbest1983
Posty: 1059
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:23
Lokalizacja: Sulęcin

22 paź 2011, 15:50

:P
Załączniki
analtv.jpeg
analtv.jpeg (18.73 KiB) Przejrzano 6895 razy
bikelock.jpeg
bikelock.jpeg (29.31 KiB) Przejrzano 6895 razy
camo.jpeg
camo.jpeg (84.35 KiB) Przejrzano 6895 razy
coolbus.jpeg
coolbus.jpeg (86.22 KiB) Przejrzano 6898 razy
coolpaintjob.jpeg
coolpaintjob.jpeg (32.87 KiB) Przejrzano 6899 razy
guano.jpeg
guano.jpeg (97.02 KiB) Przejrzano 6898 razy
waterski.jpeg
waterski.jpeg (22.75 KiB) Przejrzano 6916 razy
lowrider.jpeg
lowrider.jpeg (29.1 KiB) Przejrzano 6918 razy
wheel_clamped.jpeg
wheel_clamped.jpeg (27.42 KiB) Przejrzano 6908 razy
DSC02032+.jpg
Borgir
Posty: 145
Rejestracja: 20 lut 2011, 19:35
Lokalizacja: Olkusz

22 paź 2011, 16:15

...i na tych zdjęciach skończmy temat LPG, bo to jak dyskusja ateisty z katolikiem, nikt nikogo nie przekona :P

Żuk rust lowrider niszczy :kciuk:
Jeśli diesel, to TDCi. Tylko Do Ciężarówki :mrgreen:
Awatar użytkownika
grzes
Posty: 3651
Rejestracja: 31 sty 2010, 10:00
Model: NA
Wersja: 93' LE
Lokalizacja: Ruda Śl.
Kontakt:

22 paź 2011, 16:57

Viper z fotki posiada butlę podwieszaną (pod podwoziem) o kształcie prostopadłościanu, wykorzystuję miejsce które "zasłania" zderzak.

Dżunior pisze: Viper to też próba udowodnienia "że jednak się da"?


myślę że oboje wiemy że nie ma w tym nic nadzwyczajnego, zagazować można praktycznie wszystko w obecnej chwili, o tym że fanaberie o uszczerbku na żywotności silnika to bzdury, przekonują już nawet producenci którzy pozwalają swoje nowe samochody gazować i nie ma to wpływu na gwarancję, patrz skoda, hyundai.. (ba nawet 5 lat!) zaraz ktoś posypie "skoda to nie auto.. koreański sztrucel", ale takie są fakty.. gaz założony profesjonalnie, odpowiednio dobrany, niczemu nie szkodzi, zwraca się szybko, nie ma różnicy w stosunku do PB, po prostu się opłaca. Tyle w temacie, kogo tankowanie przy "złym" dystrybutorze razi i ujmuje dumy, po prostu z niego nie korzysta, kto chce oszczędzać ten błogosławi ten wynalazek. Ja błogosławie.. 450km "dziennowozem" za 100zł przy obecnych cenach, nic tylko się cieszyć.
Ale to nie miejsce na tę dyskusję.
NA BRG 95'/ NA 93’/ 95' 1.8T/ Rx8 HP/ NC 1.8+/ Rx8 HP/NB Mazdaspeed 300+/ Rx8 40th /ND SkyFreedom / Rx8 R3/ ND Sky RF AT+
90’ Cosmo 20B/ 93' NA/ 80' RX7 FB/ 77'RX4/ 19' 6 GJ/ 22' i20N/ 22' i30N
https://www.facebook.com/machinedperformance
LubMich
Posty: 720
Rejestracja: 27 wrz 2009, 12:55
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

22 paź 2011, 17:19

A ja myślę, że zaważył aspekt ekologiczny... gaz spala się czyściej a pan dorabia w greenpeace...
azbest1983
Posty: 1059
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:23
Lokalizacja: Sulęcin

22 paź 2011, 17:41

Gecko może poprostu zmień nazwę tematu :mrgreen:
Spidi
Posty: 662
Rejestracja: 11 cze 2011, 14:18
Lokalizacja: Białystok

22 paź 2011, 17:59

Borgir pisze:...i na tych zdjęciach skończmy temat LPG, bo to jak dyskusja ateisty z katolikiem, nikt nikogo nie przekona :P


Faktycznie tak chyba będzie najlepiej... :wink:

pzdr
SPIDI
Awatar użytkownika
niemampojeciaa
Posty: 1430
Rejestracja: 14 lut 2010, 19:34
Model: Inny
Lokalizacja: East Lansing

23 paź 2011, 17:59

może nie smieszne ale fajna felga widziana dziś na nissanie sunny w olsztynie pod KFC :mrgreen: sam bym sobie takie chętnie sprawił :wink:
Załączniki
20111023176.jpg
:)
Awatar użytkownika
Morena
Posty: 1320
Rejestracja: 15 lis 2010, 9:57
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

23 paź 2011, 18:28

niemampojeciaa, zajebiaszcze :mrgreen: :winner: padłem :ryjezesmiechu:
zaMIATAcz
Awatar użytkownika
Gecko
Donator
Donator
Posty: 145
Rejestracja: 23 wrz 2011, 0:00
Model: NB
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

23 paź 2011, 19:33

azbest1983 pisze:Gecko może poprostu zmień nazwę tematu :mrgreen:

Miałem taki pomysł, ale postanowiłem dać wam jeszcze 24h i widzę, że temat powoli zmierza na właściwe tory :mrgreen: więc niech zostanie jak jest :wink:
AGENt
Posty: 2018
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

23 paź 2011, 20:06

te felgi widziałem też na oplu corsie drugiej generacji, więc do NA podejdą
azbest1983
Posty: 1059
Rejestracja: 03 mar 2011, 16:23
Lokalizacja: Sulęcin

23 paź 2011, 21:06

mój kuzyn ma takie w pasacie, bekowe na maxa :mrgreen:
Spidi
Posty: 662
Rejestracja: 11 cze 2011, 14:18
Lokalizacja: Białystok

23 paź 2011, 22:07

Te felgi produkuje już od baaardzo dawna [URL=http://www.felgi.pl/felga/ronal/urs]Ronal[/URL]
SPIDI
prex
Posty: 873
Rejestracja: 21 paź 2009, 18:37
Model: NB
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

24 paź 2011, 20:30

Spidi pisze:Te felgi produkuje już od baaardzo dawna [URL=http://www.felgi.pl/felga/ronal/urs]Ronal[/URL]


Prawda... kultowe Misie z Ronala :D Kumpel miał je w swojej Fiescie.
ODPOWIEDZ