Czy wszystkie dowcipy o Policjantach muszą być prawdziwe???

Forum przeznaczone do umieszczania multimediów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lsith
Donator
Donator
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2015, 16:38
Model: NC
Wersja: Sport
Lokalizacja: Olsztyn

08 mar 2019, 6:27

28.02 zdarzyło mi się przekroczyć LINNIE PODWUJNĄ w okolicach Płońska. Czy ktoś mi powie co to takiego???? :lol:
Załączniki
CAF4B6D0-6037-4546-9A1F-47AA4F418386.jpeg
CAF4B6D0-6037-4546-9A1F-47AA4F418386.jpeg (1.99 MiB) Przejrzano 1276 razy
Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 735
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

08 mar 2019, 16:08

Nie ma czegoś takiego jak "linnia podwujna" - ja bym nie płacił :)
Ubi bene, ibi patria
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2094
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

08 mar 2019, 16:20

Pytanie czy ta podwujna była ciongła...
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
Awatar użytkownika
Lsith
Donator
Donator
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2015, 16:38
Model: NC
Wersja: Sport
Lokalizacja: Olsztyn

08 mar 2019, 17:41

Najpierw była pszerywana a potem ciongła a "straż wiejska" jechała sprzodu Skodą Jeti :-)
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

08 mar 2019, 18:13

Takich geniuszy jest więcej - kolega w pracy mówił dzisiaj, że dostał kiedyś mandat za "niemanie" świateł
Awatar użytkownika
pistenbully
Donator
Donator
Posty: 2094
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:49
Model: NB
Wersja: 10th Anniversary
Lokalizacja: Gdańsk

08 mar 2019, 21:06

Klasyk.
Może niezupełnie na temat, ale: kiedyś pracowałem w ścisłym centrum Głównego Miasta w Gdańsku, w czasach kiedy można było tam gdzieniegdzie zaparkować (legalnie). Miałem taką miejscówkę, gdzie jezdnia była szeroka, samochód stał przy krawężniku, nie przeszkadzał, był 15 kroków od skrzyżowania, nie było znaku zakazu... Aż pewnego słonecznego dnia znajduję za wycieraczką (okular miał jedną) wezwanie do Komendy Straży Miejskiej "w sprawie". Patrzę, wystawione z 10 minut wcześniej. Wsiadam w auto, jadę, pod Komendą jestem w 4 minuty. Parkuję (na zakazie) i maszeruję zgłosić się w kancelarii. Daję lasce w okienku kwitek, że ja w tej sprawie, się stawiam, a ona na to, że mnie chyba pogibało, bo ona w swoim mądrym komputerze takiego numeru postępowania nie ma. Proszę Pani, czy ja sam to sobie napisałem? No nie, to niech pan idzie do pokoju #...
Tamże, inna Pani patrzy i paczy w ten kwitek i mówi, wie Pan co, ale to chyba całkiem świeże jest bo nie ma w systemie. Może funkcjonariusz (chyba Strażnik) jeszcze nie wrócił z terenu. No więc poczeka Pan na korytarzu jak ten kołek. OK. Za jakiś czas wpada młody zestresowany Strażnik (może jego pierwszym petentem w karierze byłem czy coś) chce moich papierów i zaczyna spisywać. A ja na to kulturalnie, o co kaman panie władzo. Panie kierowco (przyznaje się Pan?) z paragrafu numer 1500 PoRD nakładam mandat za parkowanie na moście. Ale jakim moście, że tak grzecznie spytam? Moście Stągiewnym w ciągu ulicy... A przepraszam, ma Pan jakieś dowody tegoż wykroczenia? Tak zdjęcia. Proszę przedstawić. (pika w cyfrowym kompakcie) O! Widzi, widzi kierowca? Doskonale, Panie władzo proszę zwrócić uwagę na koła przedniej osi, widzimy? Te dwie krechy przed nimi to jest dy-la-tac-ja. A teraz proszę (wyciągam lapka, odpalam przekrój tegoż mostu w projekcie budowlanym [przebudowy na zwodzony]): pokazuję palcem, tu jest przęsło, tu przyczułek, tu nasza dylatacja. Według Pana Władzy z której strony dylatacji stał pojazd? No właśnie, więc na przyczułku, tak? Nad gruntem, zgadza się? Nie nad wodą! Na lądzie, więc nie na moście! Toteż nie przyjmuję mandatu za wykroczenie z paragrafu 1500 8-)
No ale... Pan Strażnik zgubił wątek. Ale... Ja już zacząłem pisać i nie mogę Pana wykreslić że służbowego kapownika... Panie Władzo, ja n i g d y w życiu nie byłem pouczany, to dam Panu szansę ;)
No dobrze Obywatelu Kierowco ja Was pouczam :D:D
Mydelniczka 10th Anniversary Edition
Rabarbar….....'15 ND Soft Top
ODPOWIEDZ