[O] NC - szkielety foteli i uszkodzony dach

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży części do Mazdy MX-5

Moderator: Moderatorzy

MaciejG
Donator
Donator
Model: NC

23 lip 2020, 4:50

Oddam szkielety foteli (tapicerkę przełożyłem i została stara z rozdarciem i przepaleniami od papierosów, do tego po pobycie w wilgotnej piwnicy) i rozdarty dach winylowy do NC, bo muszę jak najszybciej ogarnąć piwnicę.
Odbiór osobisty w okolicach Pruszkowa.
LubMich

23 lip 2020, 13:35

Dachem sie interesuje

Wysłane z mojego telefonu.

MaciejG
Donator
Donator

28 lip 2020, 9:02

Dach oddany.
Fotele nadal czekają. :)
Jak nie znajdą zainteresowanego, to chyba pojadą do PSZOKu.
Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Wersja: 1.8

28 lip 2020, 22:03

Boczne elementy plastikowe foteli są ok? Jeśli tak to by mnie interesowaly...

przy użyciu Tapatalka

pozdrawiam
Alex :-)
Czarna NC 1.8
była sobie czerwona ŚlicznotkaNAfL 1.6/90+ --> 114KM 134Nm :twisted:
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
MaciejG
Donator
Donator

02 sie 2020, 12:01

Boczne elementy plastikowe są połamane, jak chyba w większości NC (przełamany zaczep plastiku do fotela) - zdjąłem je dla siebie, bo chcę podjechać do gościa, który 'spawa' plastiki, naprawić, a potem założyć do swojej - wtedy będę miał drugie plastiki (te które są teraz u mnie z identycznie połamanymi zaczepami).

Podsumowując - plastiki oddam ze swojej, jak wymienię - z racji innych zajęć, to pewnie za jakiś miesiąc.

Będę miał też przetartą ścieżkę naprawy połamanych plastików w swojej okolicy (przed przeprowadzką miałem takiego magika, ale teraz mam do niego za daleko).

Z foteli zostały gołe szkielety (szyny od prawego chce jeden z kolegów, więc odkręciłem - przy lewym są szyny).
Są też resztki tapicerki (oba oparcia uszkodzone, siedziska wyglądają ok), którą pewnie wrzucę na strych, a nuż się przyda jeszcze jak coś się podrze.

Jak się nikt nie zgłosi, to szkielety wyjadą za miesiąc na złom (wtedy mam odbiór 'odpadów gabarytowych').

Przy okazji pytanie - czy tylko fotel pasażera ma czujnik/matę 'nacisku' do kontrolki pasów?

Bo się zdziwiłem, ale w sumie to ma sens - jak auto jedzie, to na fotelu kierowcy powinien zawsze ktoś być, więc nie warto tego badać. :D
Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Wersja: 1.8

03 sie 2020, 8:14

nie ma problemu, moge poczekac. Kolejny miesiac jazdy z poamanymi plastikami roznicy mi nie zrobi :D

dobrze sobie odpowiedziales - czujnik zajetosci fotela kierowcy nie jest potrzebny :lol:
pozdrawiam
Alex :-)
Czarna NC 1.8
była sobie czerwona ŚlicznotkaNAfL 1.6/90+ --> 114KM 134Nm :twisted:
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
ODPOWIEDZ