[S] MX5 1999 NB 1.8 Sport

Dobra baza pod tor, albo do obudowy

Ogloszenia dotyczące sprzedaży samochodów MX-5

Moderator: Moderatorzy

MattB
Posty: 55
Rejestracja: 16 lis 2012, 20:17
Model: Inny
Wersja: E92 @ 392 bhp
Lokalizacja: Kraków

03 lip 2023, 16:19

Cześć! Po 12 latach różnych przygód z miatami chciałbym definitywnie zamknąć temat MX5 u siebie i w związku z tym chciałem sprzedać miatę która kupiłem sobie jako przyszłą bazę pod torówkę. Na dzień dzisiejszy wiem, że nawet po niezbędnych naprawach, auto nie będzie się wpisywać w to czego bym od niego oczekiwał, tak więc chciałbym komuś sprzedać fajną bazę. Samemu odzyskam tym samym jedno miejsce w garażu, które mi się bardzo przyda.

Moja MX5 NB to 1.8 Sport z 1999 roku - czyli jest Torsen, są Bilsteiny, i jest 5 biegowa skrzynia. Przebieg 205k. Mechanicznie jest w dobrym stanie - silnik działa równo, nie ma żadnych wycieków, a samochód jest prosty i nie zaliczył jakiejś większej kolizji - bo lakier raczej oryginalny poza progami i kawałkami błotników z tylu. Podwozie jest praktycznie pozbawione korozji, z niewielkimi nalotami w kilku miejscach (foty w otomoto) - co moim zdaniem jest niesamowite, bo już trochę tych miat w życiu widziałem.

Auto garażowane od daty zakupu i co najwyżej biorę je na 200-300 km przejażdżkę co roku by przepalić auto po wymianie oleju. OC i przegląd są ważne do Września.
Co jest do roboty:
  • Progi i nadkola są standardowo przegnite od odpływów. Ktoś chciał to nieudolnie zamaskować na progach, ale wszystko się sypało już jak samemu kupowałem auto. Trzeba wyciąć i wspawać nowe.
  • Zawias z tyłu ma sag. Nie rozbierałem więc nie mam pewności, ale sprężyny wyglądają na bardzo zmęczone. Możliwe, że amory też.
  • Poszycie dachu jest dziurawe - trzeba wymienić
  • Przełączniki od podnoszenia szyb są, źle podłączone - z czego lewa szyba w ogóle nie jest podłączona.
  • Opony do wymiany
  • Płyny do wymiany
Link do otomoto

Realnie puszcze komus auto za ~12k. Patrzac na oko naprawy beda wymagaly 4-6 k i auto bedzie tip top.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/545006.html] Obrazek [/URL]
ODPOWIEDZ