(S) MX-5 1.6 NB FL 2001 czarna

Stan techniczny i wygląd wzorowy, 83 tys. km

Ogloszenia dotyczące sprzedaży samochodów MX-5

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hubal74
Model: NB FL
Wersja: 1.6 2001

15 mar 2019, 18:18

Witam,

Wystawiam na sprzedaż moją MX5 1.6 z rocznika 2001. Przebieg 83 tys. Bez klimy. Samochód kupiłem w 2016 roku i od tego czasu przejechałem nim 1200km. Przez dwa lata samochód był dopieszczany i regenerowany. Traktowany bardziej kolekcjonersko niż użytkowo bo jak się okazało mimo szczerych chęci na jazdę nie mam czasu :(. Poprzednią zieloną NB, która jeszcze jest gdzieś na forum, coś pojeździłem, był kilka razy Ułęż i spotkania czwartkowe. Dawne czasy. Z tą już się nie udało :( Oddam w dobre ręce komuś kto będzie kontynuował projekt i doprowadzi samochód do ideału. A w sumie nie wiele zostało. Mechanicznie idealny (po pełnym serwisie w tym miesiącu, gotowy do sezonu), lakier w stanie bardzo dobrym (jest kilka rysek ale samochód nie był malowany), ani grama rdzy, środek jest nowy (nowe chromy, nowe skóry na zamówienie, klamki, kilka plastików), system audio robiony na zamówienie (jest to jedna z najlepiej grających MX5 w Polsce - 520W RMS i szyty na miarę subwoofer w kabinie a nie w bagażniku), dach materiałowy (nie pcv) szczelny. Wszystkie mody kosztowały więcej od samego auta => muza 5,5tys, środek 6 tys, mechanika 3 tys, nowe opony i regeneracja felg 1tys, poprawki lakiernicze i zabezpieczenie antykorozyjne 3 tys. Samochód oferuję tylko w gronie forumowiczów za 22 tys., czyli koszt ostatnich inwestycji + symboliczne 3,5 tys. Zapraszam na oglądanie w Warszawie, dzielnica Wawer. O cenie rozmawiam tylko po oględzinach. To nie jest super okazja cenowa ale okazja jeśli chodzi o stan pojazdu i jego wyposażenie. Tak zachowanych NB FL jest już mało. Oferta tylko kompletnego samochodu tak jak stoi. Dokładam pokrowiec na auto i specjalną ładowarkę utrzymującą w dobrym stanie akumulator podczas dłuższego postoju. Przegląd i ubezpieczenie do października. Masz więc auto opłacone i w pełni przygotowane do jazdy, które super się prezentuje, świetnie jeździ i konkretnie gra. Tylko lać benzynę i upalać. Zapraszam póki się nie rozmyślę bo ciągle się waham czy chcę się rozstać z moją Mazdą :D .

Hubal
Załączniki
środek 3.jpg
środek 3.jpg (149.69 KiB) Przejrzano 291 razy
środek 2.jpg
środek 2.jpg (158.63 KiB) Przejrzano 291 razy
front.jpg
front.jpg (166.35 KiB) Przejrzano 291 razy
ODPOWIEDZ