Zestaw Bluetooth + iPhone

Audiofilie wszystkich województw! Łączcie się!

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

chrislogi
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2010, 18:14

17 wrz 2010, 18:21

Witam,
Chcialbym spytac czy ktos z Was korzysta z fabrycznego zestawu hands free w polaczeniu z iPhone. Telefon bez problemu sie sparowal ale po wyjsciu/powrocie do auta niestety nie laczy sie z zestawem. Zakladam, ze kazdorazowe parowanie nie bylo intencja inzynierow, pytanie wiec czy problem lezy w kompatybilnosci z tym konkretnym modelem czy tez jest jakas magiczna komenda, ktorej nie ma w instrukcji.

Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam,
Krzysiek
WuBert
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:44
Lokalizacja: Warszawa

10 lis 2012, 12:18

Mam ten sam problem z Samsungiem Galaxy SII. Wg. instrukcji jesli sparujesz telefon z priorytetem nr 1, po odpaleniu Mazdy i wciśnięciu klawisza komend głosowych na kierze od razu powinien się sparować- niestety w moim przypadku tez to nie działa, i trzeba za każdym razem wymuszać parowanie z setupu zestawu blotooth albo z telefonu.
Łapa
Posty: 116
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

14 lis 2012, 22:25

to raczej problem androida. Wnioskuje z własnych doświadczeń. G1 HTC się nie łapie tak samo jak galaxy tab obydwa na androidzie a z nokią nie ma problemu wchodzę do auta i połączona.
WuBert
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2012, 20:44
Lokalizacja: Warszawa

15 lis 2012, 14:44

U mnie problem rozwiązany. Wykasowałem cała listę sparowanych telefonów i jeszcze raz sparowałem swój. Mimo , że wcześniej mój był sparowany z priorytetem nr.1 - czyli powinien zawsze być wyłapywany jak jest w zasięgu to w pamięci bluetootha mazdy i tak na pierwszym miejscu był sparowany inny telefon. Czyli kasowanie całości i sparowanie na nowo mojego pomogło. Teraz wystarczy przekręcić kluczyk w stacyjce i od razu bez ruszania czegokolwiek audio ładnie się łączy z telefonem.
ODPOWIEDZ