System Bose

System Bose

Audiofilie wszystkich województw! Łączcie się!

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Natalia30
Posty: 26
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:37
Lokalizacja: Szczecin

03 kwie 2013, 14:00

Witam, czy kupię gdzieś jeszcze Oryginalny system Bose do mx5 NC2007r.? Chodzi mi o całość: Radio + Głośniki oryginalne.
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5459
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

03 kwie 2013, 17:55

Radio + Głośniki oryginalne.

+wzmacniacz +mikrofon do audiopilot'a, mozliwe ze do przeprogramowania komputer (na bank się różnią wersje z Bose)
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Natalia30
Posty: 26
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:37
Lokalizacja: Szczecin

04 kwie 2013, 11:37

No tak :) Dzięki. Może uda mi się gdzieś znaleźć.
vampirek
Posty: 1064
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:11
Lokalizacja: Stolica

04 kwie 2013, 15:02

Ale zadam proste pytanie. W jakim celu? Bo jeśli w celu poprawy dźwięku to suma kosztów i pracy aby to zainstalować jest niewspółmierna do efektu. Ponieważ Bose w ogole nie gra ani jakościowo ani nawet poprawnie w podstawowej konfiguracji....
Jeśli chcesz aby Twoje auto było bezawaryjne. Nie Tuninguj Go!
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5459
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

04 kwie 2013, 15:35

Ale zadam proste pytanie. W jakim celu? Bo jeśli w celu poprawy dźwięku to suma kosztów i pracy aby to zainstalować jest niewspółmierna do efektu. Ponieważ Bose w ogole nie gra ani jakościowo ani nawet poprawnie w podstawowej konfiguracji....

...i co gorsza! Nie ma nawet naklejki BOSE na maskownicach glosnikow w drzwiach :razz: poza tym przychylam sie do zdania vampirka, srednio to gra. Duzo bardziej rozwojowym systemem jest zwykly system audio.
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Natalia30
Posty: 26
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:37
Lokalizacja: Szczecin

04 kwie 2013, 18:40

Aktualnie mam całe Car Audio zmienione, robiła to profesjonalna firma. Zmienione jest wszystko, glośniki w drzwiach, radio jest Alpine, woofery za siedzeniami, wzmacniacze w bagazniku ladnie zabudowane, tweetery, wygluszone wnetrze......ale myslalam zeby moze wstawic oryginalny system bo moze sprzedam madzie :cry: a sprzet bym sobie zabrala do innego auta.
vampirek
Posty: 1064
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:11
Lokalizacja: Stolica

04 kwie 2013, 19:05

Wiec jesli masz tak rozbudowany system. Powinnas po prostu zainstalowac fabryczne slupki aby nie bylo dziur po tweeterach zalozyc fabryczne glosniki i radio. i zamknac temat.

Niemniej od razu Cie poinformuje. Sprzet dobierany jest do samochodu i w kolejnym wcale niekoniecznie musi to dobrze grac.

Ponadto chetnie bym zobaczyl jak masz zrobiona zabudowe w aucie w sensie tweetery wzmacniacza suby za siedzeniami.

I mam nadzieje nie robili ci tego Panowie z firmy CarMania
Jeśli chcesz aby Twoje auto było bezawaryjne. Nie Tuninguj Go!
Enduro
Posty: 262
Rejestracja: 26 lut 2012, 13:51
Lokalizacja: wielkopolska/Niemcy

23 kwie 2013, 22:43

vampirek pisze:...Bose w ogole nie gra ani jakościowo ani nawet poprawnie w podstawowej konfiguracji....

to fakt.
mam u siebie w Mazdzie 6 Bose i system i jego dzwięk jest mierny.
jedyny pozytywny efekt, to efekt dzwieku pozbawionego słyszalnego miejsca, gdzie są głośniki..
czyli to do czego BOSe dąży czyli do efektu koncetowej atmosfery..
pozdr.E
ODPOWIEDZ