2 din lub tablet do NBFL

Audiofilie wszystkich województw! Łączcie się!

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

komor51
Posty: 30
Rejestracja: 16 sie 2016, 0:04
Model: NA
Wersja: Miata i Eunos
Lokalizacja: Dęblin

08 sty 2018, 14:17

Panowie mam taki problem, planuje wyrzucić oryginalne radio z mojej NBFL i wstawic jakaś porządniejsza jednostkę. Nie chcę jednak 1 din tylko celuje w 2 din. I sprawa wygląda tak, po mojej Hondzie została mi ramka z tabletem Della, montował ktoś kiedyś tablet do NBFL? I drugie pytanie, macie może jakieś sprawdzone jednostki 2 din które pasują P&P do NBFL?
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

08 sty 2018, 15:19

Ja mam. Gra i wygląda dobrze. Link do sklepu i zdjęcia w temacie.
viewtopic.php?f=22&t=22183&p=433227&hilit=Green+fairy#p433227
Jak nie masz parcia na jakieś tam androidy i inne, to to radio ma wszystko co potrzeba i wygląda według mnie bosko.
The answer is always Miata.
komor51
Posty: 30
Rejestracja: 16 sie 2016, 0:04
Model: NA
Wersja: Miata i Eunos
Lokalizacja: Dęblin

08 sty 2018, 15:25

Głównie zależy mi na tym żeby sprzęt był markowy, pasował bez rzeźby do MX5 i żeby miał wyjście na wzmacniacz i USB. Ten Pioneer jest w zestawie z kabelkiem USB czy trzeba dokupić? I jak z ramką?
dc10
Posty: 57
Rejestracja: 20 gru 2017, 16:32
Model: NB FL
Wersja: Sportive

08 sty 2018, 21:31

komor51 pisze:Panowie mam taki problem, planuje wyrzucić oryginalne radio z mojej NBFL i wstawic jakaś porządniejsza jednostkę. Nie chcę jednak 1 din tylko celuje w 2 din. I sprawa wygląda tak, po mojej Hondzie została mi ramka z tabletem Della, montował ktoś kiedyś tablet do NBFL? I drugie pytanie, macie może jakieś sprawdzone jednostki 2 din które pasują P&P do NBFL?


Oryginał masz 2din z CD? (napisz czy się pozbywasz bo może byłbym zainteresowany)

Pozdr.
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

09 sty 2018, 5:50

komor51 pisze:Głównie zależy mi na tym żeby sprzęt był markowy, pasował bez rzeźby do MX5 i żeby miał wyjście na wzmacniacz i USB. Ten Pioneer jest w zestawie z kabelkiem USB czy trzeba dokupić? I jak z ramką?


Wyciągnąłem seryjne radio i włożyłem to. Nic nie dorabiałem, nie docinałem ani nic. Otwór po wyjęciu seryjnego radia, to idealne 2din i po włożeniu tego radia tylko nałożyłem ramkę, która była w zestawie. Kabelek usb chyba był w zestawie. Bez problemu i rozbierania czegokolwiek go przeciągniesz tak żeby wychodził w schowku. Kabel od mikrofonu (jest w zestawie) wyciągnąłem tez pod deską do uszczelki drzwi i sobie wyprowadziłem na daszk przeciwsłoneczny. Cudów się nie ma co spodziewać, ale przy 80 km/h top down można w miarę swobodnie rozmawiać. Z zamkniętym dachem, to na upartego i przy 170, choć wiadomo jak w Miacie jest głośno.

Z pierdół, to przymierzam się do zrobienia dodatkowego wyłącznika do anteny, bo się wysuwa chociażby podczas używania telefonu, co trochę drażni czasami.
The answer is always Miata.
komor51
Posty: 30
Rejestracja: 16 sie 2016, 0:04
Model: NA
Wersja: Miata i Eunos
Lokalizacja: Dęblin

09 sty 2018, 10:49

Tak oryginał mam 2din z CD, tylko jak płyta wjedzie do napędu to zaczyna coś trykać i wysuwa płytę na zewnątrz, obstawiam że jest to do naprawy ale ja wolę sobie jednostkę zmienić ze względu na plan rozbudowania audio.

Hmmm to całkiem ciekawie to wygląda, obadałem sobie ceny tych Pioneerow na allegro i trochę wysoka cena, ogólnie szukam czegoś najlepiej do 500pln, może być nawet używka
korfus
Posty: 69
Rejestracja: 23 paź 2016, 9:58
Model: NB
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

09 sty 2018, 14:11

Zobacz JVC KW-R520 - cena racjonalna, podswietlenie dopasujesz i gra dość dobrze.
ODPOWIEDZ