[Warszawa] Lakiernik

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Czarny78
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2017, 9:28
Model: NC
Lokalizacja: Warszawa, Choszczówka

02 lip 2017, 16:56

Witam wszystkich miłośników MX5 ! Jestem nowy na forum. Od ponad miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem MX5 NC rocznik 2007 i od tego czasu uśmiech nie schodził mi z twarzy :D , niestety do momentu kiedy to w ostatni wtorek pewna miła Pani wjechała z dużym impetem w tył mojej Miaty :twisted: Na domiar złego siłą rozpędu ja uderzyłem w tył poprzedzającego mnie auta.
W związku z tym muszę zadbać o moje zdrowie i oczywiście o auto. I tutaj mam do Was gorącą prośbę. Na poniedziałek mam zaplanowane oględziny z OC sprawcy (PZU). Bardzo liczę na Waszą pomoc w doborze odpowiedniego warsztatu do kompleksowej reanimacji mojej Maździ. Mieszkam w Warszawie na Białołęce, Auto w tej chwili znajduje się na Woli na parkingu. Mogę je zaholować gdziekolwiek w Warszawie, ale bardziej preferuję moje okolice. Macie może do polecenia jakieś pewne miejsca?

Ponadto zastanawiam się na wyborem opcji likwidacji szkody, czy oddać MX5 do któregoś ASO i likwidować szkodę bezgotówkowo, czy może wziąć pieniądze i robić na własną rękę w poleconym przez Was warsztacie a ewentualną nadwyżkę przeznaczyć na dofinansowanie mojej MX5?

Co do obrażeń to z widocznych zderzak tył, lampa prawa tył, pas przedni, reflektory, chłodnica, maska lekko zgnieciona na rancie.
Po oględzinach zobaczę co jeszcze.

Będę wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam,
Czarny
Pedi
Posty: 254
Rejestracja: 19 cze 2013, 16:11
Model: NB
Wersja: 1.6 '98
Lokalizacja: Warszawa

08 wrz 2017, 7:22

PiotrekR pisze:
Galazka pisze:Ostatnia stronka nie działa albo już nie istnieje ten warsztat, płacić 300 tez mi się nie marzy za samo pomalowanie jednego małego elementu a wcześniejsze posty są ttrochę przedawnione :)


Jeśli piszesz o http://www.auto-schubert.pl to strona działa (po prostu podstrony nie ma) i warsztat chyba też. Przy okazji dodam opinię. Kiedyś coś u nich robiłem w corolli i właściwie było ok (przynajmniej tak mi się wydaje), dlatego chciałem zrobić tam mx'a...ale jak usłyszałem, że Panowie planują go trzymać 2 miesiące to zrezygnowałem.

Cześć,
Ja podobnie jak kolega @Czarny78 szukam warsztatu na naprawę po-kolizyjną. Opcji z kasą i robotą samemu raczej odpuszczam, bo nie mam czasu aktualnie. Ma ktoś styczność z schubertem?
Generelanie dostałem przy małej prędkości w lewy przedni błotnik, ale pogięty konkretnie i lekko wlazł pod maskę, więc liczę na dobre ogarnięcie tego stanu. Może jakieś inne polecane zakłady na kompleksową robotę w takiej sytuacji?

Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ