[Warszawa] - warsztat który uturbi 2.0 NCFL

Potrzebuję sprawdzonego warsztatu do podniesienia mocy

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

MikeB
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2018, 22:57
Model: NC FL

12 lip 2018, 23:07

Witam wszystkich! Jest to mój pierwszy post na tym forum także witam wszystkich serdecznie. Ale do sedna. Od ponad roku jestem posiadaczem miaty NCFL a od kilku miesięcy chodzi mi po głowie podniesienie mocy. Jako, że jestem laikiem w kwestiach tuningowania chciałbym podpytać się o sprawdzony warsztat który coś takiego zrobi w sposób profesjonalny.
Danillo
Donator
Donator
Posty: 2173
Rejestracja: 24 lip 2014, 9:52
Model: Inny
Wersja: ND1
Lokalizacja: W-wa

13 lip 2018, 12:15

Kokon Garage. Na Twoim miejscu bym zapytal Michala czy nie sprzeda Ci sprezarki Flying Miata. Moc osiagniesz podobna, stopien skomplikowania niższy.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 22:39 przez Danillo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Danillo
MikeB
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2018, 22:57
Model: NC FL

13 lip 2018, 20:56

Rozumiem, że wspomniany Michał jest właścicielem/pracownikiem Kokon Garage? To czy kompresor czy turbo też byłoby tematem rozmowy z kimś ogarniętym :)
Awatar użytkownika
flatline
Donator
Donator
Posty: 2186
Rejestracja: 21 lip 2013, 19:12
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom+Recaro
Lokalizacja: ¯\_(ツ)_/¯
Kontakt:

13 lip 2018, 21:20

Dr Kokon jest właścicielem i jednoosobową załogą warsztatu, jednym z niewielu mechaników wyspecjalizowanych w MX-ach. Ma na koncie ładnych kilka turbo-projektów (i nie tylko), które z powodzeniem nawijają kilometry. Znajdź na forum, zagadaj i korzystaj :)
"When you’re racing... it’s life. Anything that happens before or after is just waiting."

Tsundere - pocket-sized fastback
Little Sister - gran turismo wannabe
Czerw - racing mongrel on a (not so tight) budget
Siwa - café racer miata
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5457
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

14 lip 2018, 6:54

Dr Kokon - człowiek ostro zarobiony ale niesamowicie kompetentny i chyba nawet ma jeden zestaw turbo oraz jeden kompresor do NC na sprzedaż . Tu go złapiesz: memberlist.php?mode=viewprofile&u=185
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
ODPOWIEDZ