[Łódź] tapicer

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Posty: 4566
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:25
Model: NC
Wersja: Niseko
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

12 mar 2018, 7:01

Witam,

Czy ktoś zna tapicera w Łodzi lub okolicy który ogarnął by mi wymianę plastikowej "szybki" w dachu NA? Moja właśnie zakończyła służbę tzn pękła (przy +10 - ???!!) albo ja ktoś przeciął, nieważne. W każdym razie wymiana jest konieczna.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
pozdrawiam
Alex :-)
były: czarna NC L5 , czerwona NAfL 1.6/90+
jest: Niseko L5/RomDrop 8-)
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Posty: 4566
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:25
Model: NC
Wersja: Niseko
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

07 gru 2019, 22:10

sam sobie odpowiem, a co! :)

generalnie robota jest srednio wdzieczna, pracochlonna - w efekcie nikomu nie chce sie za to brac za normalne pieniadze, no chyba ze 1000zl co robi sie porownywalne z wymiana dachu :shock:


sprawa zakonczyla sie wiec w ten sposob ze wymontowalem samodzielnie tylna czesc dachu, zakupilem folie do cabrio na Allegro i zanioslem calosc do kaletnika na Tuwima 23. Po wszyciu nowej "szybki" zamontowalem calosc z powrotem. Koszty sumaryczne rzedu 300zl gdyz doszla dodatkowa praca poza wszyciem szyby - zdemontowana czesc dachu okazala sie uszkodzona z obu stron i trzeba ja bylo połatać. Gdyby tego nie bylo zmiescilbym sie pewnie w 150zl

Nie wiem czy z powodu owego połatania czy nowe okienko ma inne wlasciwosci czy moze cos inaczej zlozylem ale obecnie wole rozsunac suwac zanim rozloze dach, inaczej widac wyraznie ze folia zle sie uklada. Dziwne, przez pare poprzednich lat nie robilem tego wcale. Coz, trudno, da sie to jakos przezyc
pozdrawiam
Alex :-)
były: czarna NC L5 , czerwona NAfL 1.6/90+
jest: Niseko L5/RomDrop 8-)
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
ODPOWIEDZ