[Kraków] UWAGA na www.elmot.auto.pl

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

looki
Posty: 73
Rejestracja: 22 sty 2008, 14:17

08 mar 2008, 17:41

Pojechalem do w.w. "firmy" zeby naprawic centralny zamek (o ktorym pisalem w dziale technicznym). Super chlopaki od razu wzieli autko rozkrecili drzwi - sprawdzili ze wiazka elektryczna jest gdzies uszkodzona powiedzieli zebym byl za 2 godziny to zrobia).....wszystko wydawalo sie ze bedzie pieknie....ale...przyjezdzam za 2 godziny gosc zrobil nowa wiazke podlaczyl pokazal jak wszystko dziala.....zabulilem 120 zl "bo tu w tym aucie tak strasznie malo miejsca, tyle roboty....."Wracam zadowolony a w domu przy blizszym przegladzie (w warsztacie oczywiscie nie bylo czasu bo sobota, bo oni juz dawno po pracy..) tapicerka na drzwiach PO OBU STRONACH zalozona do d.,krzywo -odstaje wszystko .zdjalem poprawilem (o urwanych 2 zaczepach nie wspomne). Najlepszy myk: dziala mi po tych zabiegach centralny w drzwiach pasazera ale UWAGA nie otwieraja mi sie drzwi kierowcy!!! Dzwonie do goscia a ten: "no przeciez mielismy naprawic zamek w prawych drzwiach..." No rece mi opadly. Powiedzialem gosciowi co o nim mysle, troche zmiekl i kazal mi przyjechac do poprawki w poniedzialek. OK Pomijam te wszystkie brzydkie slowa pod ich adresem ktore przez nastepne pol godziny lataly jak skowronki.....
KONKLUZJA ze zdarzenia: miski rumiane zgubili srubke od oslony wewnetrznej klamki wiec niewiele myslac (przeciez to niektorych boli) wkrecili jakas inna na zmiane. Niestety za dluga sruba blokowala rygiel w klamce...i stad cale zamieszanie. Po 2 godzinach kombinowania doszedlem do tego, przycialem srube i jest ok. Unikajcie gosci-udaja wielkich specow a zostawiaja po sobie syf (przede mna przyjechal gosc astra, zostawil kluczyki i poszedl - patrze a za chwile gosc uwalany brudem, olejem, w roboczych rekawicach wsiada do jego auta i wjezdza na kanal) i niedorobki. OMIJAC Z DALEKA!!!
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010, 10:00 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ