[Polska] Szroty...

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

rybak
Posty: 16
Rejestracja: 04 wrz 2007, 21:52
Lokalizacja: Janki

08 sty 2008, 20:24

Czy ktoś z szanownych :) forumpowiczów zaopatruje się czasami w używane części na szrotach? Prośba o namiary na takie miejsca gdzie mają rozbite mazdy na części i można sobie jakieś graty wymontować. :) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010, 9:36 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Cientki
Posty: 524
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:58
Lokalizacja: Warszawa

08 sty 2008, 21:39

hmmm uzywane czesci dostaniesz od Pitbulla. A co do Polskich szrotow to raczej ciezko znalesc jakas miate. Nie pamietam gdzie dokladnie ale w okoliocach ulicy Marsa przy Rembertowie jest szrot japonczykow. Ja tam kupilem do miaty oryginalny nie uzywany lewarek i te "czpienie" piasty do ktorych przykreca sie kolo.

ps. W Łodzi jest duzy szrot japoncow na ul. Gerberowej 23. Trzymajcie sie od niego z daleka !! chamska nie kompetentna obsluga , zero szacunku dla klienta. Przez tel. mowia zupelnie co innego niz na miejscu. Przejechalem sie z Warszawy do Łodzi na marne.
trewor
Posty: 157
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

09 sty 2008, 18:36

u mnie na działku stoi 1 taka miata:D ;)
vox
Posty: 879
Rejestracja: 21 paź 2007, 5:29
Model: NB
Lokalizacja: Branice opolskie

09 sty 2008, 19:51

znaczy się już ją przeznaczyłeś na pokawałkowanie :?:
chyba podjadę :lol:
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

05 lut 2008, 10:07

Cientki pisze:W Łodzi jest duzy szrot japoncow na ul. Gerberowej 23. Trzymajcie sie od niego z daleka !! chamska nie kompetentna obsluga , zero szacunku dla klienta. Przez tel. mowia zupelnie co innego niz na miejscu. Przejechalem sie z Warszawy do Łodzi na marne.

Dorzuce swoje 0,03 zł w temacie, to ich adres http://www.japancar.pl/ JAPAN CAR za pierwszym razem trafilem na mila obsluge, wyslali czesc szybko w dobrej cenie, szczegol ze wyslali nie to co mieli, szybko wyslali dobra czesc nie czekajac na zwrot.
Pol roku pozniej zadzwonilem po inna czesc, trafilem na jakiegos mega idiote, chamski ton i odburkiwanie. Nie dosc ze za uzywke chcial 200% ceny nowej oryginalnej czesci to po delikatnym zasugerowaniu ze przesadzil z cena to fuknął na mnie i bezczelnie trzasnal sluchawką. Jakbym byl jego szefem za takie podejscie do klienta stalby w kolejce do po status bezrobotnego. W kazydm badz razie, juz tam nie zadzwonie. Nie dam zarabiac takim błaznom.

Tagi dla google japan car gerberowa 23 Łódź szrot częsci używane
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
cabriofun
Posty: 358
Rejestracja: 08 mar 2007, 23:46
Lokalizacja: Łódź

23 mar 2009, 23:29

Również dołączam się do, zdania Fiveopac`a, japan car to straszne chamstwo, jedynie co to nowe częsci można tam kupic, i obsługa jest ok. Używki - albo cena jest zaporowa, na tyle ze w Auto Club Mazda ASO jest 2 razy mniejsza, albo wciskają ciemnote że cos jest ok, a jest śmieciem. Np. dzis byłem u nich po kolektor, wyjąłem swój patent do sprawdzania szczelności, zrobiłem co trzeba, a oni mówią ze to nie saksofon ani trąbka w to sie nie dmucha. Kretyni kolektor popękany identycznie jak mój, cena 200 PLN.

podejscie do klienta tragiczne....
misiomasta69
Posty: 167
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

24 mar 2009, 15:06

We Wrocławiu jest jest jeden potężny szrot,AUTO MARPO,nie wiem jakie mają podejście do ludzi z ulicy ale ja kupuję od nich części od dobrych kilkunastu lat i zawsze jestem zadowolony,parę smutnych miatek zawsze u nich stoi i można sobie wygrzebać co tam potrzeba,jeśli chodzi o ceny to raczej szału nie ma ,ale raczej uczciwe,gdyby co to Wrocław ul. Wilanowska ,przy wylotówce na Warszawę.
WWW.MX5-CENTRUM.PL
moris schawess
Posty: 223
Rejestracja: 06 paź 2009, 20:22
Lokalizacja: wrocław

05 lis 2009, 19:49

Witam jeśli chodzi o Auto Marpo to podejście do ludzi mają naprawde bardzo fajne ,natomiast jesli chodzi o ceny mają kosmiczne.
michaell2
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2010, 14:02

22 paź 2010, 21:40

moris schawess pisze:Witam jeśli chodzi o Auto Marpo to podejście do ludzi mają naprawde bardzo fajne ,natomiast jesli chodzi o ceny mają kosmiczne.



Auto Marpo totalna porażka po całości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niestety nie zgadzam się z powyższym zdaniem dotyczącym podejścia do ludzi - od szeregowego pracownika po pseudo prezesa "buca nad buce" wszyscy zachowują się jakby klient który przychodzi zostawić u nich pieniądze był żebrakiem chcącym dostać coś za darmo !!!
Obsługa klienta na poziomie dna bo już niżej nie można tego określić - jak w dzisiejszych czasach można traktować klienta jak petenta ... okłamywać go a na koniec okradać patrząc prosto w oczy ... przykład : umawiam się na zestaw części do auta cena za komplet 4000 zł. więc nie mało dla przeciętnego Kowalskiego, wszystko dogadane jak przychodzi do odbioru to się okazuje że jedna z części jest uszkodzona więc jej nie kupuję i jakie jest moje zdziwienie kiedy od ceny kompletu nie odejmują kwoty 700 zł. jaka widnieje na kartce stanowiącej wcześniejsze rozliczenie i ofertę tylko 500 zł. ... pytam jak to więc słyszę a takto ... z zapewnieniem że załatwią tą część w dobrym stanie za dwa tygodnie i wtedy skasują za to tylko 500zł. a nie 700 zł. więc ok .
Mija 3 miesiąc dzwoniłem i byłem kilka razy części nie ma a 200 zł. już nie do odzyskania ....
Człowiek jedzie do nich bo myśli że jak kupi część używaną to będzie taniej ... Nic bardziej mylnego przykład : pytam ile kosztuje klamka to toyoty odp. 100 zł. ok myślę sobie sprawdzę na allegro i dobrze że sprawdziłem z wysyłką zapłaciłem za tą samą część i to nową 45 zł. Jakaś Masakra !!! skąd takie kosmiczne ceny ??? gdyby jeszcze przy tym zachowali odrobinę poziomu obsługi klienta ale w AUTO MARPO oprócz KOSMICZNYCH CEN możecie spodziewać się jedynie chamskiego podejścia i braku kultury. Miałem nie raz wrażenie że gdyby nie pozostali klienci znajdujący się w tym czasie w tej firmie to usłyszałbym od obsługo "czego Pan tu szuka ? proszę opuścić lokal bo nie mamy czasu prostaku"


Moja opinie nie jest wynikiem jednorazowej wizyty podpieram ją o 4 miesiące pałowania się z tymi gburami zza lady ... jedyna przyzwoita opinia należy się kobietom z biura i to one powinny chyba popracować nad Panami z obsługi łącznie z najważniejszym na świecie szefem szefów Prezesem firmy, który gdyby mógł to zabił by klienta wzrokiem za to że o coś zapytał ....
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM - ANI POD KĄTEM CENY ANI POD KĄTEM WSPÓŁPRACY !!!
władek
ODPOWIEDZ