HALLO !!!! POZNAŃ MOŻE MAŁY SPONTONIK NA ROZGRZEWKE ???? :)

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

18 paź 2007, 1:42

Fiveopac pisze:Szanas jest natomiast zainteresowanie bylo znikome (patrzac po postach) coby nie powiedziec zadne :(


kazdy czeka z niecierpliwoscia i nie chce cie poganiac zebys sie nie sploszyl z forum :razz:

pisales, ze dasz jutro, a tu juz ponad tydzien minal :mrgreen:
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

18 paź 2007, 15:16

Hallo Hallo !
ja bardzo dziękuje za filmik z mojego przejazdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam tym samym kolege z niebieskiej strzały :) z szybkością wiatru


również niebieski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niech moc i pogoda będzie z nami !!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

18 paź 2007, 17:07

matti, no problemo, my - niebieskie mazdy musimy trzymac sie razem :razz:

Dorzucilem kolejny tym razem kompromitujacy moja osobe film :twisted:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

19 paź 2007, 0:16

Fiveopac, ja również dziękuję za uwiecznienie mojego przejazdu.
Trochę temat przeoczyłem a przy necie byłem sporadycznie. Byłem w Warszawie na zlocie... lekarzy. Trasa Łódź-Warszawa to jedna masakra! Dobrze, że nie byłem miatką... Może do wiosny będzie nowy asfald.
Mam dwie wersje od Ciebie i R.E.D.a.
Wielkie dzięki!
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
ar2
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2008, 10:12

17 kwie 2008, 13:23

Cześć,

Co prawda nie mam jeszcze mx-5 ( i nie wiem kiedy będzie :() ale chętnie spotkałbym się z kolegami z Poznania. Interesuje mnie też przejażdżka NB lub NBFL bo na takową poluję.

Mam nadzieję, że ktoś się odezwie bo temat cały zakurzony :P
Czy to już?
Mayk
Posty: 2346
Rejestracja: 10 sty 2008, 9:21
Model: NB FL
Wersja: 1.6T
Lokalizacja: Poznań

17 kwie 2008, 13:55

Spot w Poznaniu to dobry plan...
110@???KM
134@???Nm
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

17 kwie 2008, 17:59

Mayk pisze:Spot w Poznaniu to dobry plan...


Tak, tak, zwłaszcza że poznańskie miatki mają "gdzieś" zloty ogólnopolskie. :???:
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
Mayk
Posty: 2346
Rejestracja: 10 sty 2008, 9:21
Model: NB FL
Wersja: 1.6T
Lokalizacja: Poznań

17 kwie 2008, 23:01

JTMX-5NBFL pisze:"gdzieś" zloty ogólnopolskie.


Widzisz, niektórzy w tym terminie są gdzie indziej i nie mają jak do TG pojechać, ja na przykład jestem w tym czasie w Łodzi i nie mam jak być na wiosennym. Oceniasz nie znając sytuacji, nie wiem jak jest z innymi ale ja najzwyczajniej w świecie nie mogę.
110@???KM
134@???Nm
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

17 kwie 2008, 23:04

Mayk, to się o tym pisze na forum aby inni mogli planować dla Twoich koleżanek i kolegów "klubowiczów" zlot, a Ty siedzisz za kompem jak mysz!!
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
Mayk
Posty: 2346
Rejestracja: 10 sty 2008, 9:21
Model: NB FL
Wersja: 1.6T
Lokalizacja: Poznań

17 kwie 2008, 23:27

JTMX-5NBFL, rozumiem o co Ci chodzi ale dla jednej osoby nie warto zmieniać terminu zlotu, niigdy nie będzie tak, że wszystkim będzie pasowało.

Na wiosenny się bardzo napaliłem ale niecałe 1,5 tyg temu mi wyszła sprawa z tą Łodzią i nie mam jak tego inaczej załatwić. Za to jestem pewien, że zrobię wszystko by pojechać na kolejny Zlot.

Dlatego napisałem, że fajnie by było się spotkać też tutaj na miejscu bo chciałbym Was po prostu poznać - nie często spotyka się takich pasjonatów ;)
110@???KM
134@???Nm
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

17 kwie 2008, 23:45

"W sumie to 515 - najkrótszą trasą...
Optymalna to 552 z czego 33 km po autostradach ( nie ma jak ta Polska )

Sama benzyna to ~ 178,52zł

Może się odechciewać "

Mayk, pozwoliłem sobie zacytować słowa "napaleńca pasjonaty".
Czytając Twojego ostatniego posta od samej góry wychodzi, że mnie jednak nie rozumiesz. Nikt oczywiście nie będzie się Tobą przejmować, że akurat masz wyjazd do Łodzi. Ale trzeba do tematu podejść konkretnie, pisząc TAK lub NIE. I to dotyczy nie tylko Ciebie ale Wszystkich Forumowiczów... podobno Klubowiczów :!: :???:
Szanujmy się na wzajem i nasz czas.
Dochodzę do wniosków, że Klub jest wtedy efektowny jak jest efektywny!

Kończę ten temat bo idę do szewca...
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
Mayk
Posty: 2346
Rejestracja: 10 sty 2008, 9:21
Model: NB FL
Wersja: 1.6T
Lokalizacja: Poznań

18 kwie 2008, 7:31

Hehe, pisałem jedynie Marcie, ile ma z 3Miasta. Zauważ, że my mamy bliżej. Poza tym pragnę zauważyć, że studiuję dziennie na Politechnice Poznańskiej, dorabiam w telepizzy rozwożąc pizze samochodem brata. Zarabiam 500zł z czego i tak 400 miesięcznie przelewam na benzynę. Dla mnie nie łatwo jest zorganizować 500zł na zlot jeśli czeka mnie również robota ze sprzęgłem.

Ale zaznaczę raz jeszcze, chciałem jechać - wypłatę miałem 10 :lol: i gdyby nie Łódź byłbym tam z Wami.
110@???KM
134@???Nm
ar2
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2008, 10:12

18 kwie 2008, 14:16

Panowie spokojnie :), lepiej powiedzcie kiedy jakiś spot w Poznaniu :roll:
Czy to już?
ODPOWIEDZ