hallo Poznań - zlocik 15.07.2007 informacje !!!!!!!!

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

06 lip 2007, 10:14

Spotkanko jak już wcześniej ustaliliśmy odbędzie się o godzinie 10,30 w Czempiniu skąd Piotr poprowadzi nas przygotowaną przez siebie trasą nad jezioro Dymaczewskie gdzie będzie można napić się kawki itp :)
jeżeli chodzi o dojazd do Czempinia to dla wszystkich chętnych którzy maja ochotę udać się tam ze mną i innymi jedną grupą to spotykamy się o godzinie 9 rano przy M1 na ratajach przy słupie M1

a teraz ostatnia organizacyjnie ważna sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proszę obserwować forum w sobote ponieważ jezeli pogoda nam nie dopisze przesuniemy całe spotkanie o tydzień na 22.07.2007


I jeszcze jedno jeśli ktoś z miatomaniaków z całej polski i nie tylko chce dołączyc do nas to bardzo zapraszamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)


NIECH MOC I POGODA BĘDZIE Z NAMI !!!!!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

06 lip 2007, 10:15

OJEJ
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ NA RYNKU W CZEMPINIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


POZDRO !!!!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
sven87
Posty: 91
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50
Lokalizacja: Łódź

06 lip 2007, 20:18

Ja chce dolaczyc ale przydaloby sie wiecej informacji dotyczacych dojazdu np. do M1
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

06 lip 2007, 21:50

Marcin zerknij na 15 post w temacie z ubiegłego roku: http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?t=134 jest tam opis jak dojechać z A2 na parking centrum handlowego M1.

Przypominam termin 15 lipca będzie potwierdzony w sobotę (14 lipca) lub w przypadku pogody wyraźnie nie-miatowej przeniesiony na 22 lipca.
piotr k.
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

07 lip 2007, 1:58

sven87, proponuję Tobie z A2 zjechać na Wrześnię, później kierować się na Poznań aż dojedziesz do miejscowości Swarzędz. Ja mieszkam w Swarzędzu i stąd możemy pojechać pod M1 razem.
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

07 lip 2007, 12:02

sven dojazd jest bardzo prosty
1 postępujesz tak jak janusz napisał i przyjeżdacie razem
2 po minięciu bramki na autostradzie pod Poznaniem wyjezdasz pierwszym wyjazdem i jedziesz na poznań trasą katowicką po dosłownie kilku minutach widzisz markety po prawej stronie miedzy innymi giełda franowo mcdonald chyba ceurfur (chyba żle to napisałem :) ) potem ikea i następny M! tak więc wzdłuż tych marketów jadąc dojedziesz do ostatniego jakim jest M1a słup znajduje się niemal na końcu jego parkingu
powodzenia
mam nadzieje że dobijesz do nas !!!!!!!!!!
niech moc i pogoda będzie z nami
WIND IS PAINTER OF MY SKY
sven87
Posty: 91
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50
Lokalizacja: Łódź

08 lip 2007, 22:28

Ok,dzieki za informacje...Janusz,dogadamy sie juz na priv,co do szczegolow :wink:
Zapowiada sie tydzien w trasie,bo wczesniej 4dniowy wypadzik do katowic, pokibicowac naszym siatkarzom :grin:
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

09 lip 2007, 8:05

SVEN, jak będziesz w Katowicach to się odezwij, może zrobimy jakiś mały spontonik.
sven87
Posty: 91
Rejestracja: 30 sty 2007, 20:50
Lokalizacja: Łódź

10 lip 2007, 9:00

AGENt pisze:SVEN, jak będziesz w Katowicach to się odezwij, może zrobimy jakiś mały spontonik.

Wyruszam jutro rano do Katowic i zostaje prawdopodobnie do piatku :wink:
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

10 lip 2007, 12:13

a ile wstępnie będzie miat??
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

10 lip 2007, 13:07

AGENt, razem z Tobą czy bez Ciebie? Hahaha

Gdyby tak wszyscy poświęcili trochę swojego cennego czasu i wypowiedzieli się w temacie nie musiałbyś zadawać takich pytań. Ale biorąc poduwagę fakt, że nie wszyscy mają w domu komputer, a mają za to brak dostępu do netu to czść jest usprawiedliwiona. Z tego co mi wiadomo powinno być powyżej 10 miatek.
Darka dwie, Filipa dwie, Matti dwie, moja jedna, no i jedna AGENta - już jest 8 MX-piątek, hihihihi...

Jak to pisze Matti: "Niech moc i pogoda będzie z nami"
A zapowiadają, że ma być ładnie!!
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

10 lip 2007, 15:05

Z tych, co się zapowiadali, to jeszcze Mikołaj-"święty", Mikołaj-"stig", Tomasz, Leszek, "sven87", może Ula i ja. To już by dało 15 sztuk. Chyba starczy- w końcu to spontaniczne spotkanie a nie oficjalny zlot. Z drugiej strony jak spontanicznie, to spontanicznie- będzie tyle ile przyjedzie.
piotr k.
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

10 lip 2007, 18:45

jesli bedzie pogoda to moze tez bym sie skoczyl...

ktos jeszcze jechalby z kato?
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

11 lip 2007, 7:12

JTMX, skoro jesteś taki dowcipny to może od razu wyśmiejesz kolegę R.E.D. co Ty na to? Niestety nie wszyscy mają na tyle czasu by godzinami sterczeć przed internetem.

ktos jeszcze jechalby z kato?[/quote]
nie zaprzeczam, może a pojadę
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

11 lip 2007, 7:51

AGENt pisze:nie zaprzeczam, może a pojadę
Będzie miło jak się pojawisz.

Pisząc "razem z Tobą czy bez Ciebie" i używając zwrotu hahaha, chciałem tym samym okazać radość z kolejnej miatki na zlociku w Poznaniu. Chyba mnie źle zrozumiałeś...
I wcale to nie był dowcip!
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
Darek
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2006, 19:04
Lokalizacja: Poznań

12 lip 2007, 13:51

Potwierdzam swoją obecność w niedziele
i tym razem nawet dwuzałogowo
Mam tylko jedno pytanie:jak mniej wiecej wyglądac będzie trasa przejazdu
i czy zabrać kąpielówki (ma być 30stopni i po drodze dużo jezior)
Darek
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

12 lip 2007, 14:48

Nie jestem organizatorem tego meetingu (to tylko spontaniczne spotkanie), ale obiecałem, że poprowadzę Was jakąś ładną trasą, więc informuję, że ruszymy o 10,30 z Czempinia i pojedziemy przez Iłówiec, Brodnicę, Esterpole, Żabno (gdzie zrobimy małą przerwę na oglądanie samochodów), Grzybno, Drużynę, Borkowice i zakończymy w Hotelu Inter nad jeziorem Dymaczewskim. Tu każdy będzie mógł zamówić kawę i deser lodowy (razem 15 pln), lub co będzie miał ochotę. Biesiadujemy raczej na tarasie między hotelem a jeziorem (ma być 30 st.C). Mam obiecane, że 30 osób się zmieści. Samochody pozostaną na parkingu strzeżonym na terenie hotelu. Ok. 13,30-14,00 rozjeżdżamy się do domów, lub wg uznania kontynuujemy- improwizujemy.
Nie spodziewaliśmy się tylu chętnych, a rynek w Czempiniu jest dość mały i zatłoczony, więc powinniśmy ruszyć w miarę punktualnie. Dlatego też pogaduszki i podziwianie Miatek jest przewidziane po drodze.
Do zobaczenia 15 lipca (chyba, że będzie padać, wtedy tydzień później).
piotr k.
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

12 lip 2007, 15:14

Trasa znana - bardzo ładna.
Wychodzi na to, że pogoda będzie z nami, tylko czy moc dopisze?? hahaha
Jestem o 9 rano pod M1.
Do zobaczenia.
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

12 lip 2007, 15:16

I zapomniałem odpowiedzieć na pytanie o kąpielówki. Hotel Inter to bardziej ośrodek wczasowo-konferencyjny niż hotel. Położony jest w lesie nad samym jeziorem, więc kąpiel jest chyba mozliwa.
piotr k.
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

12 lip 2007, 21:06

ostatnio niestety nie mam czasu na ogladanie prognoz pogody - czy wiecie moze jak ma wypasc w weekend? musialbym wiedziec do jutra wieczora najdalej :roll:

czy jest ktos z leszna, kto moglby przenocowac u siebie moja madzie? pod blokiem troche nieciekawie ja zostawiac - zwlaszcza, ze przywykla juz do suchego klimatu w garazu :wink:
chodzi o noc sobota/niedziela :smile:
Darek
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2006, 19:04
Lokalizacja: Poznań

12 lip 2007, 22:43

Piotr super traska hotelik i jego położenie również
Jeżeli moge proponuje spotykającym się przy M1
dojazd do czempinia przez Starłołeke , Wiórek .....
Darek
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 799
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

13 lip 2007, 9:26

R.E.D. pisze:ostatnio niestety nie mam czasu na ogladanie prognoz pogody - czy wiecie moze jak ma wypasc w weekend? musialbym wiedziec do jutra wieczora najdalej :roll:

czy jest ktos z leszna, kto moglby przenocowac u siebie moja madzie? pod blokiem troche nieciekawie ja zostawiac - zwlaszcza, ze przywykla juz do suchego klimatu w garazu :wink:
chodzi o noc sobota/niedziela :smile:


Zapraszam. U mnie autko będzie bezpieczne.
Kontaktuj się na: 5mx@wp.pl
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

14 lip 2007, 10:03

Pogoda raczej 100 %-owa.
Termin jutrzejszy (15 lipiec) aktualny.
piotr k.
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

14 lip 2007, 11:59

NIECH MOC I POGODA BĘDZIE Z NAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No nic mi nie zostało do dodania bo pogode to chyba będziemy mieli wymazoną
i dodam tylko ze bardzo ciesze sie na nasze spotkanie !!!!!!!!!!!!!!
Przykro mi bo nie będzie Filipa i Moni maja ważne sprawy rodzinne i nie mogą
Dołączy za to do nas Franek i Mikołaj których to zaczepiłem na ulicy i udało mi się ich myśle przekonać do uczestnictwa w naszych spotkaniach
Będzie też mieciu jeśli go nic nie zatrzyma :)
Ja bedę jednym autkiem bo drugie póki co się robi tak więc pod M1 4 auta się stawią napewno do tego janusz ( janusz ja cię proszę niech moc cię nie opuszcza :) ) , oczywiście darek i jego dwie wspaniałe maszyny (już się doczekać nie mogę by podziwiać jego NC ) to wiem napewno
wiem że w czempiniu dołączyą do nas następni z piotrem i leszkiem na czele więc koło 10 maszyn jest na 100% myśle że dobija do nas jeszcze inni
no i tym samym pobijemy ilościowo nasze otwarcie sezonu w wielkopolsce przypominam że w tym roku wiosną stawiło się 8 aut
no postaram się jeszcze dziś podjechać do marka króry był na rozpoczęciu sezonu może i on do nas dolaczy
Pozdrawiam wszystkich niech nikogo nic jutro nie zatrzyma i wraz z mocą i pięną pogoda przybywa na jutrzejszy miting !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WIND IS PAINTER OF MY SKY
JTMX-5NBFL
Posty: 385
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:54
Lokalizacja: żegnam wszystkich

14 lip 2007, 13:39

matti, spoko loko!!!
Moc będzie z nami a pogoda??
Matii powinieneś pracować nad prognozą pogody. Wówczas wszyscy mieliby udane wczasy.
Jak Ty to wyliczyłeś ustawiając zlocik na jutro?? Czy w totka możesz mi pomóc, dziś kumulacja...


Jedę na myjnię...
Żałuję że mieszkam w Poznaniu, albo inaczej.... żałuję, że jeżdżę mx-5, albo jeszcze inaczej.... szkoda, że te auto jest takie tanie, bo zaczynają nim jeździć niewłaściwi ludzie!
ODPOWIEDZ