[Białystok] Lokalna integracja

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Modzal
Posty: 35
Rejestracja: 26 lut 2016, 19:27
Model: NB MSM
Wersja: 1.8
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

01 kwie 2016, 10:58

Okey oficjalnie pomoże nam profesjonalny fotograf Kuba Waszczuk :)
https://www.facebook.com/difragma/?noti ... 4440777943
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

01 kwie 2016, 18:44

szybko idzie nagrywanie spraw :) będzie fajna niedziela
MarekSz
Posty: 141
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:50
Model: Inny
Lokalizacja: Białystok

06 kwie 2016, 21:38

Kolejny spot we wtorek, 12 kwietnia o godzinie 19, parking na rogu Al. Jana Pawła II i Al. 3 Maja.
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

14 kwie 2016, 9:02

cześć, tutaj lista z dzieciakami

6-9 lat - 12 wychowanków
10-13 lat - 10 wychowanków
14-16 lat - 6 wychowanków
powyżej 16 lat - 8 wychowanków
Modzal
Posty: 35
Rejestracja: 26 lut 2016, 19:27
Model: NB MSM
Wersja: 1.8
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

14 kwie 2016, 9:20

może byśmy się spotkali żeby omówić plan i w sumie już chyba można było by zbierać fundusze zostało ma w sumie 3 tygodnie
Kardyniak
Posty: 118
Rejestracja: 30 kwie 2014, 16:47
Lokalizacja: Białystok

18 kwie 2016, 1:35

Siemanko wszystkim nowych i starych fanów mxów ;).
Może ktoś widział, kiedyś jeździłem niebieskim NA po Bstoku, durny byłem sprzedałem. Musiało się stać i po roku wróciłem z czarnym matowym NA!. Może już ktoś widział.
Szczerze powiem po tym roku nieobecności po naszych ulicach jeździ co raz więcej mazd. W sumie codziennie widzę chociaż jednego mxa ;). Mega się cieszę i mam nadzieję, że przybędą oni na forum by o tej grupce się dowiedzieć.
Wracając do waszego tematu. Ja na bank jestem w stanie pomóc, jednak dopiero po 14:00 ;/. (uczelnia zaoczna).
Czytałem cały wątek i nie doczytałem się w którym miejscu ma się odbyć impreza?
Hakuuna ma Miataaa!
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

22 kwie 2016, 12:46

Witam wszystkich,
Jako Przedstawiciel Regionalny Klubu Mazdaspeed obiecałem MarkowiSz, że bardzo chętnie wesprę Waszą inicjatywę swoim autem i dodatkowo popytam wśród spotujących w Białymstoku o chęć uczestnictwa i Nasze możliwości urozmaicenia tej imprezy.
Co prawda, z różnych względów Nasz potencjał ostatnio trochę podupadł i powolutku budujemy nową ekipę, ale z ciekawszych aut możemy chyba się postarać aby zawitały dwa mamuty (CX-7 DISI oraz ewentualnie CX-9).. to jest jeszcze do ustalenia, zresztą cały fun i tak dostarczą Wasze mx'y, które coraz liczniej zjawiają się na naszych spotach :)

Nie wiem na jakim etapie organizacyjnym obecnie jesteście, bo nie korzystam z FB, ale z tego co tutaj wyczytałem sprawy idą w dobrym kierunku.

Region zbiera się w najbliższy wtorek (26.04.2016) pod biawar'em o godzinie 19:00. Gdyby padało, to zapewne będziemy na parkingu przy gokartach Galeria Zielone Wzgórza. Chętnie poznamy i ustalimy więcej szczegółów w szerszym gronie.
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

27 kwie 2016, 13:51

Kardyniak miło było wczoraj poznać.
Pozostałym obecnym również dziękuję za przybycie na spot Klubu Mazdaspeed - Region Poodlasie.

Odnośnie planowanego przez Was na 8.05.2016 eventu, to nadal czekam na odzew i jakieś konkrety. Fajnie by było, aby najdalej po majówce wszystko było już wiadome w tej kwestii.
Kostek
Posty: 260
Rejestracja: 29 wrz 2014, 23:21
Model: NB FL
Lokalizacja: Białystok

29 kwie 2016, 12:23

Może znacie jakieś fajne miejsca do przejażdżek w okolicach białego ?
Mój pierwszy raz na Tor Poznań 2min 3s NBFL 1.6
Dfens
Posty: 56
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:43
Model: NB
Wersja: mixed
Lokalizacja: Białystok

30 kwie 2016, 12:14

Cześć. Ktoś coś 1, 2, 3 Maja? Ma padać podobno ale to raczej nie problem.
Kostek
Posty: 260
Rejestracja: 29 wrz 2014, 23:21
Model: NB FL
Lokalizacja: Białystok

30 kwie 2016, 18:06

Tu jest fajna trasa ale trochę daleko jak jechalem to polowa byla przez las i nowy asfalcik a dalej robili drogę:
https://www.google.pl/maps/dir/53.75206 ... 3,12z/am=t

Ja bym się pisał na jakąś przejażdżkę
Mój pierwszy raz na Tor Poznań 2min 3s NBFL 1.6
Marek_MX5
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2015, 13:47
Model: NC FL

03 maja 2016, 0:43

Siema... wszyscy mocno zalatani ale ostatni moment żeby zająć się imprezą dla dzieciaków... dostałem od babeczki z Parku Jurajskiego wyceny, moim zdaniem jest ok..
-wynajem miejsca + obsługa + animatorzy dla dzieci 300zł
-zwiedzanie ścieżki z dinozaurami i przewodnik przez godzinę- 400zł
-atrakcje dla dzieci bez ograniczeń ilościowych ale przez 1 godzinę 30zł od osoby
-atrakcje bez ograniczeń czasowych ale za sztukę 6zł.

Dojdzie autokar ok 300zł

Ma być ciepło 21-22st. przelotne opady lub słońce
Aut w sumie będzie ok 15-20 szt..- przewiduje ze każdy da po 100zł ... ja zorganizuję wiecej kasy. Mam nadzieje ze uzbieramy około 3 tys.
Moim zdaniem bierzemy pierwsze dwie opcje, robimy zakupy spożywcze na jakies 500zł, (kiełba, karkówki, pieczywo, ciasta, napoje, węgiel, rozpałki, worki na śmieci, ręczniki papierowe, naczynia jednorazowe) itp a za resztę wynikowo kupujemy przejazdy...
Powinno wyjść na jakies 6 przejazdów na dziecko.

Jesli wyjdzie ze nazbieramy sporo więcej kasy mozemy wziąć np. czołg T-55 od mojego kolegi. Gadałem z nim i niestety wszystkie transportery ma teraz popsute, pozostaje czołg który sam tam nie dojedzie - jak cos czołg mamy gratis ale musimy dać kasę na lawetę która zawiezie na miejsce 40 ton- mówi ze moze to załatwić za 800zł.

Teraz musimy zbierać kasę zeby wiedzieć na czym stoimy, ustalmy konto na które bedziemy wpłacać (Adam możemy do Ciebie?)

Podzielimy kto co załatwia, tematy są następujące:

-ja zajmę się moimi kolegami zeby przyjechali i zebraniem od nich kasy + dodatkowe fundusze od osób którch nie bedzie.
-zakupy spożywcze na imprezę
-autokar
-fotograf i dyplomy dla dzieci
-muza do włączenia na nagłośnieniu
-ktoś kto zajmie się częścią parkingową - wydruk karty za szybę auta na parking, będzie wydzielony teren- trzeba by otwierać i zamykać łańcuch w czasie imprezy, wpuszczać auta, moze kupić taśmę i wydzielić trochę?
-ktoś od przygotowania na grillu itp (ustawienie stołów zrobi organizator- ale porozkładać na stołach, ogarniać w czasie imprezy to chyba juz my)

Piszcie sugestie itp, kto się czym zajmie i bierzemy się do dzieła Emotikon smile

Numer do mnie 6 9 6 0 2 9 2 4 2 Marek
Numer do babeczki w Parku Jurajskim 6 9 5 9 2 7 7 3 5
Ostatnio zmieniony 23 sie 2016, 11:45 przez Marek_MX5, łącznie zmieniany 1 raz.
Dfens
Posty: 56
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:43
Model: NB
Wersja: mixed
Lokalizacja: Białystok

03 maja 2016, 7:29

Jako, że zawsze jak jest spot czy tego typu akcja to ja kibluję na dyżurze to przynajmniej jakoś chciałbym wesprzeć zacną inicjatywę. Czekam na numer konta albo propozycję spotkania, kwotę itp.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
galex
Posty: 492
Rejestracja: 28 lis 2013, 9:30
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

03 maja 2016, 9:05

fajnie żeby coś wreszcie ruszyło ze spotami w naszym regionie, bo tylko u nas jest kicha :) ja wiem że żyjemy w regionie VW, BMW i Audi ale kilka Miatek napewno sie znajdzie :)
Marek_MX5
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2015, 13:47
Model: NC FL

04 maja 2016, 12:06

UWAGA ! DZIŚ (ŚRODA) O 20.00 ZLOCIK W SPRAWIE DZIECIAKÓW W KFC PRZY SHELL BRANICKIEGO. POROZDZIELAMY PRACE ORAZ ZRZUTKA KASY TAKZE WEŹCIE COS ZE SOBĄ.
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

04 maja 2016, 16:46

galex pisze:fajnie żeby coś wreszcie ruszyło ze spotami w naszym regionie, bo tylko u nas jest kicha :) ja wiem że żyjemy w regionie VW, BMW i Audi ale kilka Miatek napewno sie znajdzie :)


nie przegap dzisiejszego spotkania :)
Dfens
Posty: 56
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:43
Model: NB
Wersja: mixed
Lokalizacja: Białystok

04 maja 2016, 16:47

Nie będzie mi dane się zintegrować.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
gradek11
Donator
Donator
Posty: 140
Rejestracja: 13 sie 2015, 6:49
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: Białystok

04 maja 2016, 17:21

galex pisze:fajnie żeby coś wreszcie ruszyło ze spotami w naszym regionie, bo tylko u nas jest kicha :) ja wiem że żyjemy w regionie VW, BMW i Audi ale kilka Miatek napewno sie znajdzie :)


Spoty odbywają się regularnie co 2 tygodnie
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

04 maja 2016, 17:30

Wpadnę dzisiaj na moment, ale niestety tak długo zwlekaliście z konkretami, że ustawiłem się już na inny event w Warszawie :kciukdol:

Tak jak wspominałem, nie korzystam z FB, więc w sytuacji gdy 28 kwietnia br. otrzymuję maila z forum , że temat umarł śmiercią naturalną, najzwyczajniej w świecie zaplanowałem najbliższy weekend inaczej i z tego co wiem Pan Janek - zielony mx nb - również. Trochę szkoda.., bo z punktu obiegu informacji wystarczyło tutaj napisać, że szczegóły podamy tego a tego dnia.

EDIT:

Cieszę się, że tyle ile będę w stanie to w sobotę pomogę.
Co do niedzieli wszystko zależy od tego w jakim stanie wrócę z wyjazdu, ale na moment postaram się z rodzinką wpaść ;)
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

04 maja 2016, 22:36

[quote="Dfens"]Jako, że zawsze jak jest spot czy tego typu akcja to ja kibluję na dyżurze to przynajmniej jakoś chciałbym wesprzeć zacną inicjatywę. Czekam na numer konta albo propozycję spotkania, kwotę itp.

Pozdrawiam.


jakbyś miał ochotę dorzucić cegiełkę od siebie to zapraszam , na dzisiejszym spotkaniu zostałem mianowany na skarbnika :) jak coś to dzwoń jakoś się złapiemy , mój tel to 793 791 137
Dfens
Posty: 56
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:43
Model: NB
Wersja: mixed
Lokalizacja: Białystok

05 maja 2016, 23:27

tataskrzat pisze:
Dfens pisze:Jako, że zawsze jak jest spot czy tego typu akcja to ja kibluję na dyżurze to przynajmniej jakoś chciałbym wesprzeć zacną inicjatywę. Czekam na numer konta albo propozycję spotkania, kwotę itp.

Pozdrawiam.


jakbyś miał ochotę dorzucić cegiełkę od siebie to zapraszam , na dzisiejszym spotkaniu zostałem mianowany na skarbnika :) jak coś to dzwoń jakoś się złapiemy , mój tel to 793 791 137

Jutro się odezwę. Planowany czas dotarcia do Białego - 18:00. Be in touch.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

06 maja 2016, 21:10

No i kolejne dobre wieści :) właśnie rozpakowałem dary od fajnego gościa jakim jest Bartek z fundacji " Bajkowa Fabryka Nadziei " , z chęcią dorzucił od siebie :

prawie 50 opakowań toffifi
około 80 paczek żelków które już przed autobusem można wręczać dzieciakom ( na dobry humor )
kremy dla dzieci , szampony no i mega czekoladowe merci.

W wolnej chwili rzućcie okiem na jego fundację, w necie jest tego pełno, nagrywa mega tematy !
Dfens
Posty: 56
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:43
Model: NB
Wersja: mixed
Lokalizacja: Białystok

06 maja 2016, 21:23

Konkretna paczka.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

07 maja 2016, 11:45

Dobra Panie i Panowie,
Ogarnęliśmy z Adamem większość Naszych tematów.
Catering oraz zasadnicze zaopatrzenie zakupione, zgromadzone i czeka na miejscu.
Dodatkowo wstępnie nagraliśmy trip po muzeum wsi z przewodnikiem, włącznie z wizytą u sokolników. Muzeum jest dosłownie rzut beretem od Parku Dinozaurów. Start w okolicach godz. 13:00. Czas atrakcji +/- 2h. Tak więc grafik powoli Nam się zapełnia i ze swojej strony będziemy musieli zadbać o sprawną organizację od samego początku.

Widzę to mniej więcej tak:
10:00-11:00 - zjawiamy się z różnych kierunków
~11:15 - krótka odprawa i puszczamy grupę tych młodszych z przewodnikiem na zwiedzanie Parku Dinozaurów, a w tym czasie można już działać przy przejażdżkach ze starszymi dzieciakami oraz rozkręcać grilla.
13:00 - startujemy w muzeum wsi od pokazu u sokolnika (~1h). Muzeum jest niepoodal, max. 15-20min spacerkiem, ale postaramy się o jakiś sprawny transport.
jakoś po 15 kontynuujemy zabawę w Parku..

Adam ma jeszcze kilka pomniejszych tematów i jutro startuje przy Domu dziecka.
Ja w okolicach godziny 10:00 jestem w Parku i postaram się ogarnąć parking oraz ogólny ład 8-) Jak ktoś ma czas przybyć wcześniej i pomóc w "rozruchu" to jak najbardziej zapraszam.
Kostek
Posty: 260
Rejestracja: 29 wrz 2014, 23:21
Model: NB FL
Lokalizacja: Białystok

08 maja 2016, 20:10

Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda. :twisted:
Pozdro jutro zdjęcia wrzucę.
Mój pierwszy raz na Tor Poznań 2min 3s NBFL 1.6
Awatar użytkownika
gradek11
Donator
Donator
Posty: 140
Rejestracja: 13 sie 2015, 6:49
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: Białystok

08 maja 2016, 20:26

Ja już mam całą playlistę w samochodzie, na spotach będzie co słuchać :lol:

Dzięki panowie za fajną imprezę, myślę, że wyszło całkiem fajnie a najważniejsze, że dzieciaki były zadowolone.
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

08 maja 2016, 21:25

Ja również dziękuję. Niesamowita sprawa. Powiem szczerze, że o ile w środę byłem nieco sceptyczny odnośnie całości, to po dzisiejszym dniu mógłbym z Wami rozkręcać takie eventy co week. Z mojego punktu widzenia, potwierdzeniem tego, że impra się udała, były te bezcenne rozmowy z dzieciakami i chwile po powrocie do ośrodka. :)

Adam i Marek pełen szacun dla Was. Pozostali również dzięki i wyrazy uznania.
Pokazaliśmy, że razem jesteśmy w stanie zrobić coś dobrego dla innych i to całkowicie bezinteresownie.
Have fun!

Tutaj krótko i kilka fot ode mnie:
http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... start=3632

Zarzucajcie tutaj linki do jakichś galerii.
Dfens
Posty: 56
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:43
Model: NB
Wersja: mixed
Lokalizacja: Białystok

08 maja 2016, 21:34

Teraz żałuję jeszcze bardziej, że nie mogłem uczestniczyć. Gratulacje za organizację.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Kostek
Posty: 260
Rejestracja: 29 wrz 2014, 23:21
Model: NB FL
Lokalizacja: Białystok

09 maja 2016, 9:28

https://goo.gl/photos/9sjnXHzRYhEVCqR49

Jak macie jakieś inne jeszcze zdjęcia / filmy to podsyłajcie dla mnie to dodam do tych
Mój pierwszy raz na Tor Poznań 2min 3s NBFL 1.6
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

09 maja 2016, 12:14

Szczerze Wam powiem że jestem naprawdę nakręcony , mimo że wszystko boli a nogi w d...pę włażą to wczoraj długo siedziałem na schodkach przed domem z piwkiem w ręku i opowiadałem mojej Agnieszce co było i mówię Wam bez łez się nie obeszło. Impreza naprawdę zajebista. Dzieciaki jednogłośnie mówiły że nie spodziewały się takiej mega zabawy ( no może poza trzema zwieszonymi nastolatkami :) )

Do końca tygodnia mają dla nas przygotować na kartce A3 porządne zaproszenie do nich na dzień dziecka , same na koniec prosiły żebyśmy przyjechali. Powiedziałem im że jak się postarają z fajnym zaproszeniem ( mam je odebrać od dyrektorki do końca tego tygodnia ) to je wrzucę na forum i wtedy na pewno znów się zjedziemy.

No i ta moja "ulubienica" Roxana , przyznam się że miała trochę u mnie fory :) aż łzy się na każdą myśl mi kręcą

Dzięki wszystkim za obecność , Maciek dobrze że byłeś !!! Ale na dzień dziecka my wygramy w nogę !
ODPOWIEDZ